Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Canisterapie

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Sporty, aktivity, akce pro psy 

+ přidat příspěvek
Canisterapie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.05.2016 08:47 R Žena Markiz [262] - Ovčáci
Kdyby mel nekdo zajem si treba privydelat :-) (puv. prispevek zde: www.facebook.com/…)

Centrum pro výcvik psů Alfa pořádá konkurz na nové pracovní síly. Hledáme lidi s jakýmkoliv drobným zvířetem (pes, kočka, hadi, ještěrky, papoušci, exotická zvířata....) na přednášky do škol.
Požadavky: časová flexibilita (volné nejméně dvě dopoledne v týdnu)
ŘP + vlastní auto
znalosti o daném zvířeti (víc než ví průměrný osmák)
loajalita vůči firmě
seriozní vystupování
zvíře musí být naprosto bezpečné, nekousavé, klidné. U psů není
podmínkou splněná canisterapeutická zkouška, může si ji dodělat během
zaškolovací doby.
Nabízíme: nadprůměrná hodinová mzda
velmi zajímavou brigádu
Zájemci se mohou hlásit na mail - libuse.kotkova@seznam.cz, tel. 602/658 685, nebo na FB do zpráv - Biluše Fotografující Fosil - www.facebook.com/…
Prosím sdílejte mezi své přátele. Sehnat dobré zaměstnance je čím dál tím horší :-( . Lemply nechci, ti se dají najít snadno. Ale opravdu kvalitní lidi už hledám v poledne s lucernou.
Nabídka platí pro celou ČR.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2012 18:18 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
ještě je dobrá www.pestraspolecnost.cz Udělají výcvik, ale skládá se to pod jinou společností
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2012 22:40 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 19:10 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Liberatio
a na jakej termín jdete? My se jdeme v dubnu podívat a na podzim už se psem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 18:04 Liberatio – Re: defisa
my také :) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 16:26 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Liberatio
a k jaké společnosti? Mi se chystáme k "Pomocným tlapkám"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 09:56 Liberatio – Zdravíme
tak se k Vám přidáváme, my se letos chystáme na zkoušky a já na semináře, už se moc těším, myslím, že pesan je dostatečně připraven, že ho nic nepřekvapí, možná tak leda mě :) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2010 23:21 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Já nemyslím ,já spíš konám.Cerryna nemá zkoušky na tuto činnost,dostali jsme se k tomu náhodou přes charitu naší farnosti a už u toho zůstalo.Cherryna ty chudáčky miluje a oni by pro ní snesli modré z nebe,je to úchvatná podívaná na tu symbiozu duší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2010 23:19 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: defisa
ahoj já si myslím že canisterapie je hodně dobrá věc. Jednak je to prospěšné pro člověka seterým pes ,,spolupracuje´´ a i psa to příjemně unaví.
Chtěla bych canisterapii dělat bud´ v dětských domovech. a nebo nějaký to polohování a pod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2010 23:15 Žena defisa [80] - Teriéři – Canisterapie
Ahojky Canisterapie je téma obsáhlé tak ho pojďme řešit. Napište vše co si myslíte
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 730x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/106-canisterapie