Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Hádanka pro pejskaře kteří se nudí.

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Hádanka pro pejskaře kteří se nudí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2010 21:49 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: defisa
Děkujeme za tlapku:-). Strejdu googla jsme taky nevyužili, naštěstí máme za sebou několik semestrů latiny;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2010 14:39 Žena defisa [80] - Teriéři
defisa napsala: Správná odpověď je: Bonito - je to z portugalštiny ale i španělštiny a znamená to Krásný

Vítěz: monique - získává jako dárek tlapku k svému profilu.

GRATULUJI!!! potlesk


sry za překlep tam mělo být gratuluju smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2010 13:23 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: defisa
taky gratuluju potlesk
Hehe, já strejdu gůgla nevyužila, zato moje závitky si zapřemýšlely hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2010 13:19 Žena defisa [80] - Teriéři – Hodnocení!
Správná odpověď je: Bonito - je to z portugalštiny ale i španělštiny a znamená to Krásný
Vítěz: monique - získává jako dárek tlapku k svému profilu.
GRATULUJI!!! potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2010 13:16 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: defisa
Tak to by mě zajímalo :)
Jinak to bude něco s "dobrým" - jakože bonus=dobrý - z latiny.. oceňování kvality psa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2010 11:37 Žena defisa [80] - Teriéři – Dnes končíme!
Dnes po poledni končíme! Pospěšte! Každý vítěz dostane dáreček na profil a moc dobré hodnocení!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2010 09:03 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: defisa
a není základ v latině u slova bonus (dobrý,správný, použitelný,zdravý)? z toho by pak mělo být špnělské a myslím i portugalské bonito
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2010 23:01 Žena defisa [80] - Teriéři
Chechelac napsal: Tak chytrá nejsem, ale strejda google jo, tak snad má pravdu.... Slovo pochází ze slova BONITURA, což je v češtině odhad, zjištění, určení jakosti.....
Bonitura je vlastně odbornej a jinej název Bonitace ale mě zajímá původ slova.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2010 22:56 Žena defisa [80] - Teriéři – Nápověda
To slovo je z portugalštiny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2010 22:55 Žena defisa [80] - Teriéři
Chechelac napsal: Tak chytrá nejsem, ale strejda google jo, tak snad má pravdu.... Slovo pochází ze slova BONITURA, což je v češtině odhad, zjištění, určení jakosti.....
Možné to je ale , jsi blízko ale je to jiné slovíčko a přiznávám taky mám chytrého strýčka.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2010 22:49 Chechelac – Re: defisa
Tak chytrá nejsem, ale strejda google jo, tak snad má pravdu.... Slovo pochází ze slova BONITURA, což je v češtině odhad, zjištění, určení jakosti.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2010 22:38 Žena defisa [80] - Teriéři – Hádanka pro pejskaře kteří se nudí.
Z kterého jazyka vzniklo slovo BONITACE, jak zní to slovo v tom originálním jazyku a co slovo znamená v češtině.

Pište, pište a pište pak Vám napíšu správnou odpověď.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 838x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/125-hadanka-pro-pejskare-kteri-se-nudi