Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Tábor so psom

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Sporty, aktivity, akce pro psy 

+ přidat příspěvek
Tábor so psom
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.07.2015 15:46 R Žena Markiz [262] - Ovčáci
kdyby se nekdo chtel zucastnit :) kdybychom byli vetsi, jedem hned.

www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.06.2015 00:35 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Tábory i víkendovky dělává Jitka Janásková. Nebyl jsem sice na táboře, ale Jitku znám jako lektorku a je super. Někde mám i odkaz na její stránky - zkovelkeopatovice.cz/…/ Byl jsem na jejích seminářích i na individuálních hodinách a moc nám pomohla. Je skvělá, umí to se psy a psi ji milují palec Jo, a cvičí jedině pozitivkou potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2015 17:30 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – Tábory
Tak by mne zajímalo zda tu má někdo zkušenost s tábory se psy. Nevíte jestli se koná něco třeba jen na víkend, mátě nějaké ověřené kam jezdíte?
Docela mě to láká někam vyrazit s Banem, aby poznal zas něco nového, ale upřednostnila bych jen ten víkend. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2013 23:19 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 12:58 Janča – Rada
Ahoj, taky potřebuji poradit s táborem. Mám 5ti ročního bišonka a potřebuji poradit. Pokud znáte někdo tábor kolem zlína, lépe Vsetína nebo Karlovic, Rožnova nebo Valašského Meziříčí, dejte mi vědět ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2010 20:01 knapek
Ahoj mam 3 a půl měsíce starého yorkyho a chtěl bych se zeptat jaký tábor zvolit nebo nějakou stranku moc děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2010 11:05 Žena Mishka [2] – Re: nelinka
Já už byla na dvou a musím říct,že oba proběhly až na jeden karambol se zaběhnutým zajícem do tábora supr =) jak já, tak pejsek, se kterým jsem tam byla, jsme si našli nové kamarády a zábava také byla. Poradili nám tam, co a jak děláme špatně a nakonec byla soutěž krásy =) Teď mám nového pejska a s tím bohužel na psí tábor nemůžu :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 13:18 Žena nelinka [53] - Společenská plemena – Tábor so psom
Fotka k příspěvku Máte nejaké skúsenosti?? My sa na jeden chystáme zatial sa vybavuje.Zistím vám web stránku.Je na slovensku a je to pre kavalierou hop .Napr.: www.cavalier-psisvet.cz alebo www.vycvik-agility.ic.cz
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 787x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/166-tabor-so-psom