Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

berger belge

 

NápovědaFórum » Chov psů » Psí rasy 

+ přidat příspěvek
berger belge
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2011 22:58 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
JJ, četla jsem.
No počkej příští rok, třeba se bude dětem dařit a projeví se výsledky i v "plemeníkovi" love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2011 21:28 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ivča
No však u nás minule zapomněli NV a BOB z Brna :-D ale teď je tam oprava hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2011 21:15 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
Jj, je to tam pěkné, mě se o Bie taky četlo hezky, akorát teda nám tam zapomněli napsat čekatele klubáka a slovenskýho resCACe z klubovky.... no
Už se těším na členskou, to bude mazec hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2011 19:50 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ivča
Jj byly už v tom minulém mám dojem.. však my tam byly někdy v říjnu, od té doby jeden vyšel.
Jooo a všimni si Saphírečkova odstavečku u Zeláka - plemeníka roku :-D já byla hrdáááá hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2011 19:46 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
Nečetla, dneska jsem ho akorát po vyndání ze schránky prolistovala a frčela venčit ano Ale Saphirečka jsem viděla!!! Hele a mě napadlo, výsledky z té klubovky v Německu - to bylo už v tom minulém zpravodaji??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2011 19:39 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ivča
Nádherné potlesk ale ono to stejně spíš jede na ovčiacích (jen někteří jedinci nechápou, že nejde jen o NO)...

Jen tak na okraj - četla jsi zpravodaj? stydim hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 21:24 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tady nám chrní pěkné téma ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 22:12 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
jeee, to je krásné!! vypadá moc pěkně na 15 let palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 19:28 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Draga od Kačky
Fotka k příspěvku 2 - 3.10. byl na našem cvičáku obranářský víkend. Přijela se na nás podívat naprosto úžasná Draga od Kačky,ZM,ZVV1,dál dělala Agility (otec Ador Osam-vyštěpenec z malinois,matka interšampion Catrin Rudolfovská skála). Temperamentní,veselá,pohodová a děsně rozesmátá 15 let stará fena Tervuerena.
Bylo to moc příjemné setkání.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 21:06 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: knapek
Fotka k příspěvku Tak já osobně nemám radši ani jedno smich z belgičáků jsou pro mě nej tervuereni potlesk
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 20:43 knapek
niko psal (Ptal se Tě knapek,kolik plemen jsi cvičila?NE!!!Tak se tu nechlub a odpověz mu na otázku.On určitě neví,kolik variant BO je,tak ho,čím se chlubíš,určitě zajímá a pomůže mu to) Tak to zas vím kolik jich je jsou 4 jen nevím jak se pišou a nechtěl jsem porovnavat tyto 2 plemena jen sem chtěl vědet jaky mate rači
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 16:16 NIKO – Re: sarpilka
Fakta neobracím,jen zde píši,co už bylo napsáno!
Já tyhle věci o sobě nepsal I když by byl Jasper jen doma,což není,fotky něco ukazují,tak není zavřen v kleci,ala má k dispozici celý byt Nepíši 3. z 5ti,ale je tam 3. v pořadí!!!
K těm nepatřím,ale potěší mne,když mne někdo zastaví a pochválí psa,zeptá se po kom je,z které ch.st. atd.To mne určitě nezastavují lidé,kteří mají třeba YORKY,KOKRY,ale mají také NO.A že píši,jak pěkně roste a dává se do hodně solidní postavy ve věku,kdy je focen,to tě štve?Tak na to nekoukej.Já zas pro změnu koukám,když si tu někdo pořídí štěně a dává fotky,jak roste,řeknu si-DALŠÍ PSÍK SE MÁ JAK NA ZÁMKU.Líto Ti ho může být,ale všem psům bych přál,ať se mají jak psi u mne,nebyly by žádné útulky,podviživení a toulaví psi!!!
Nebo jsem někdy napsal něco jiného?NE!!!
"Pokud nechceš,abych se občas jukla na Tvého psa,tak to blokni."
Proč bych něco měl kvůli Tobě blokovat?
A že píši,jak pěkně roste a dává se do hodně solidní postavy ve věku,kdy je focen,to tě štve?Tak na to nekoukej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.09.2010 16:13 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – OFF TOPIC
Prosím, přesuňte se opět do fóra "ovčáci", už je to zase to samé ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.09.2010 19:13 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
no, to je možná ta chyba, žes nikdy nic nepsal stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   27.09.2010 18:39 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
No počkej, proč jsem to nemusela psát?? to bys sám nemohl psát nic :-D
Ty jsi vůči sarpilce jen zaujatý, tak na ni, prosím, nereguj, když tě tak irituje ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 18:19 NIKO – Re: Katy
Tohle,co jsi napsala,mi nemusíš psát.Každý má rád něco jiného.A já to jako velké chlubení vidím,čet jsem dobře ano ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.09.2010 18:14 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
NIKO: Já to teda jako chlubení nevidím, spíš srovnání variet/plemen podle zkušeností.

sarpilka: BOG je hodně podobný BOT, ne nadarmo se sdružují pod pojem "chlupáči" :-D Kamarádka má 2 fenky BOG (jedna dvouletá, druhá čtyř/pětiměsíční), cvičí s oběma. Ono se to takhle těžko srovnává, protože každý pes i v rámci plemene je jiný. tady v ČR čistě pracovní linie chlupatých nejsou, takže osobně znám pouze "normální" nebo, chcete-li, exteriérové...Záleží na povaze, na přístupu a zkušenosti majitele atd..však to znáš ;-) I ze sra**y může být v mezích slušné zvíře pod vedením zkušeného psovoda, naopak nadějné zvíře se může může propadnout, pokud natrefí na člověka bez citu k BO.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.09.2010 18:01 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Hehe,chlubení :-D Vem raději vodítko z prubni sám tyto plemena. Tak napiš a porovnej proč máš raději N.O.??? Jaký je rozdíl mezi Malinois a N.O.??? Neslovíčkař jednou a napiš názor(svůj).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 16:28 NIKO
To je zas chlubení :-D Místo abych neodpovídala,nebo napsala jen-" BOG nemůžu porovnat,necvičila jsem ho."Knapek se přece neptal,jak je plemeno cvičitelné. ano :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 12:30 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
Souhlas s Katy.Cvičila jsem několik Tervuerenu i Malinoise. Dělala jsem instruktora několika Groenendaelum a byla jsem majitelkou velice tvrdého Tervuerena - vyštěpence z Malinois,syna Adora Osam. Cvičila jsem a cvičím vlkošedé N.O.a nedá se to tak lehce srovnávat. Každý má něco a záleží na nás,co je nám blíž. Hlavně každé zvíře je jiné a hodně udělá i dobrá socializace.Já osobně mám ráda vlkošedé Německé ovčáky,mám 2 feny a i tak je každá jiná.Malinois byl super pracovní pes a nedá se zapomenout na srdíčko Tervuerenů i tak mé č.1 je vlkošed :-) :-) BOG nemůžu porovnat,necvičila jsem ho. Pouze jsem pomáhala jejich pánům s výcvikem a sociálkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   26.09.2010 21:07 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: knapek
hele a víš ty vůbec, kolik existuje variet belgičáků, když jsi srovnal pouze BOM?
Mimochodem - ani jedna varieta se s NO vůbec nedá srovnat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2010 20:31 NIKO
Já mateřský jazyk ano A z těchhle dvou plemen NO :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2010 19:44 knapek – berger belge
ahoj co si myslite o belgičanech a koho mate rači? BOM nebo NO ja osobně mám ratší BOM
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 1260x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/197-berger-belge