Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Zánět varlete u německého ovčáka

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Zánět varlete u německého ovčáka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2011 16:01 NIKO
Domácí veterinář je zaběhnutý výraz pro člověka který než aby šel na veterinu zkouší doma všemožné pokusy a léčebné metody na svém psovy a větčinou to nedopadá dobře a na tu veterinu stejně musí.

myslel si to tak NIKO???
Přesně tak jsem to myslel ano Některé staré babičky byly také nejlepšími "DOMÁCÍMI LÉKAŘI" :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2011 15:41 Žena defisa [80] - Teriéři
petrab napsala: NIKO napsal: "Zlikviduju zánět atb"
Hodně dobrá rada!Každý ví,jak dávkovat :-)
"a poté vykastruju,"
Všichni umí kastrovat psy!!!Nejlepší rada snad je,aby se řídil pokyny veterináře-NÉ?TAKOVÉ RADY JSOU NA DVĚ VĚCI-NA NIC A NA H....!Hlavně od lidí,kteří jsou "DOMÁCÍ VETERINÁŘI"!!!

No, jestli nějakej veterinář léčí zánět jinak než antibiotiky, navíc bakteriální, tak bych se s nim ráda setkala.
No a kdo nerozumí, zeptá se a kdo neumí vykastrovat psa, pak si zajde na veterinu.
A na Domácího veterináře se studuje kde? Jinak - stále hýříš vtipem. Zdravíčko.


Domácí veterinář je zaběhnutý výraz pro člověka který než aby šel na veterinu zkouší doma všemožné pokusy a léčebné metody na svém psovy a větčinou to nedopadá dobře a na tu veterinu stejně musí.

myslel si to tak NIKO???

Jo a jinak jsem ti ráda vysvětlila něco já petrab xD....


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2011 15:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
NIKO napsal: "Zlikviduju zánět atb"
Hodně dobrá rada!Každý ví,jak dávkovat :-)
"a poté vykastruju,"
Všichni umí kastrovat psy!!!Nejlepší rada snad je,aby se řídil pokyny veterináře-NÉ?TAKOVÉ RADY JSOU NA DVĚ VĚCI-NA NIC A NA H....!Hlavně od lidí,kteří jsou "DOMÁCÍ VETERINÁŘI"!!!

No, jestli nějakej veterinář léčí zánět jinak než antibiotiky, navíc bakteriální, tak bych se s nim ráda setkala.
No a kdo nerozumí, zeptá se a kdo neumí vykastrovat psa, pak si zajde na veterinu.
A na Domácího veterináře se studuje kde? Jinak - stále hýříš vtipem. Zdravíčko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.01.2011 10:38 NIKO – Re: petrab
"Zlikviduju zánět atb"
Hodně dobrá rada!Každý ví,jak dávkovat :-)
"a poté vykastruju,"
Všichni umí kastrovat psy!!!Nejlepší rada snad je,aby se řídil pokyny veterináře-NÉ?TAKOVÉ RADY JSOU NA DVĚ VĚCI-NA NIC A NA H....!Hlavně od lidí,kteří jsou "DOMÁCÍ VETERINÁŘI"!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2011 13:10 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: NIKO
ale pokud je to od nádoru a nechá se to dlouho, nevyřeší to ani kastrace, protože se to může dostat do těla. Třeba my jsme měli kočku s nádorem na mléčné žláze, vetík dal pryč všechny mléčné žlázky, ale už bylo pozně a kočce už to šlo do lednin, jater no prostě do všeho sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2011 09:46 NIKO – Re: petrab
"Znám několik psů, u kterých se zánět varlat úspěšně vyřešil po kastraci."
To je pro mne "novinka",že po kastraci bude vyřešen problém se zánětem varlat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2010 19:13 Argito – Zanět varlete u německého ovčaka
Prosím o radu ,pomoc jakoukoliv zkušenost.
Můj pes NO 8Let ,již třetí den má vysokou teplotu ,nežere,mega zvětšené varle ,horké,bolestivé.Bere antibiotika a něco na bolest ,bez jakehokoliv efektu .Ve čtvrtek jdem na operaci ,vzhledem k vysoké horečce nemohli operovat dnes.Prý zánět varlete nevědí zda bakterialní či od nádoru.Měl jste někdo něco podobného jaky byl průběh?Lečba atd.Moc díky za jakoukoliv informaci.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 781x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/221-zanet-varlete-u-nemeckeho-ovcaka