Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Strojek na stříhání psa

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Strojek na stříhání psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2014 10:56 Fifík – Strojek na stříhání
Rád bych se zeptal, jestli se dají nabrousit nože strojku na stříhání, nebo jestli je možné koupit náhradní hlavici pro elektrický strojek ZOOfari.
Děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.04.2014 12:02 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Máte s tímto výrobkem zkušenosti?
Uvažuji o koupi strojku na stříhání našeho pejska. Zaujal mě tento hlavně z důvodu výkonu, tichého chodu a samozřejmě značky.
www.spokojenypes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2013 21:14 Stříhání psů
Vyzkoušejte strojky od firmy Moser. dog-grooming.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2013 12:31 Majka

Já bych se levnějšího strojku řádově kolem 2 tisíc nebála. Pokud se za něj zaručí známý výrobce ... určitě by neriskoval jméno své firmy nějakým nekvalitním šmejdem z číny. Strojků z Německa, Anglie, Usa .. bych se nebála.

jajaapaja [204] - Teriéři – Re: kenča
Nekupovat hlavně levnej.Pejska ostříháte dvakrát a víc nebere.Já takto vyhodil tři.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2013 12:22 Majka – Moje zkušenost
Já například kupovala strojek také na baron.cz, kupovala jsem levnější strojek zn. Andis a naprostá spokojenost. Chvilku mi ale trvalo, než jsem se tou nabídkou probrala. Docela pěkně je výběr řešen zde www.caskrmeni.cz/…/
Každopádně chci říci, že dávám přednost levnějším, ale značkovým produktům se zárukou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.11.2011 19:03 Muž jajaapaja [218] - TeriéřiRe: kenča
Nekupovat hlavně levnej.Pejska ostříháte dvakrát a víc nebere.Já takto vyhodil tři.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 16:18 kenča – stříhání
Chceme pořídit stříhací strojek na našeho Kenču Lhasa-Apso.Je za pár týdnů po stříhání opět jak medvěd.Můžete nám nějaký ,hlavně tichý strojek doporučit.Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.08.2011 13:00 Jana – ojek z Polska
zdravim, hlavně nikdo nekupujte strojek z Polska, já ho koupila na Aukru od Polslkého dodavatele a nestříhal. S reklamací se nečapete, takže vyhozené peníze. hmm tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.02.2011 10:17 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena – ...
Tak já se přiznám, my jsme taky zkusili koupit ten strojek z Lidlu s tím, že když bude na prd, tak ho prostě reklamujeme. Zatím jsme ho zkoušeli jen zlehka, velké stříhání se ještě nekonalo a vypadá to dobře. Ale určitě jen na domací použití. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.02.2011 10:12 Orina – Re: Rexik
Rexíčku naše panička ze začátku koupila levný a stál za houby apka si koupila strojek Thrive a je sním spokojená!!!Ale teď prodávají dvourychlostní strojek sice je cenově drahý,ale dobrý,naše paňka by ho chtěla!!!Tady jsme koupili ten strojek co teď máme - www.baron.cz
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.02.2011 06:25 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Rexik
Na ifauně byla diskuse o strojku z Lidlu - a kupodivu, celkem kladné ohlasy.. www.ifauna.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.02.2011 14:03 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: Rexik
No osobní zkušenost sice nemám, ale hodně je chválen Oster. Ovšem počítej tak min. 5000kč, aby stál za to (ty levnější nemá cenu kupovat). Strojky pro psy mají oproti těm "lidským" větší výběr ve velikosti hlavic, jsou ostřejší a vydrží déle v provozu, aniž by se přehřívaly.
My ale máme obyčejný lidský Philips a taky to jde. Je to sice pracnější, ale co nevezme strojek, vezmou potom nůžky. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 13:36 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Strojek na stříhání psa
Chtěla bych si pořídit strojek na stříhání našeho pejska, mám yorkšírka. Jakou značku by jste mi doporučili, děkuji předem i za vaše zkušenosti.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 634x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/275-strojek-na-strihani-psa