Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Botičky pro psy

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Botičky pro psy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   11.12.2012 22:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
www.eurohusky.com/…/

nepadaj a nepromoknou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 22:57 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.03.2012 14:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Milena
Na každou nožku jinou barvičku?? moda.aukro.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2012 14:26 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: petrab
Okamžitě je chci, kde je možné tenhle super model zakoupit? smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   01.03.2012 11:33 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2012 13:39 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Milena
Kdybys jí nechala roztát v kýblu, ušetřili byste za užitkovou vodu....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.02.2012 12:23 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: petrab
Žádný problém, vlažná sprcha na nohy a podvozek a stačí 2 minuty! :) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2012 09:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Milena
Jak jí dlouho rozmrazuješ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   15.02.2012 05:10 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: petrab
Fotka k příspěvku Tak, tak! Koukla jsem z okna a už je to tam. coze Takže dnes příjdeme z procházky asi takto:
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.02.2012 22:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Milena
A jestli napadne, co je v plánu, budou z nich přímo sněhový kuličky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.02.2012 16:20 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: petrab
Pravda, za to se ale na nízkonožky lepí sníh jak divý! :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.02.2012 15:27 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Mrazy povolily, zmrazky se nedělají. To se to pejskům ve sněhu běhá! :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 20:30 Žena DaD [745] Re: petrab
Aha. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 20:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
Ale epilace depilace....
Néé. Pohodlný rozepnutí botky a vklouznutí nožky... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 20:11 Žena DaD [745] Re: petrab
Jo jako že by to i epilovalo přebytečné chlupy u dlouhosrstých??? :-D smich
Nevím, myslela jsem, že se dělají na sucháč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.02.2012 19:39 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
No super přeskáče. Tedy zipáče!!! smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 19:31 Žena DaD [745] Re: petrab
Ježiš, dyť jsou větší než ten chudák krysařík smich :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   11.02.2012 18:48 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
psi-oblecky.cz/…


!!! !!! !!! !!! !!! !!! smich smich !!! !!! !!! !!! !!! !!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.02.2012 22:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
Pakliže je sníh a k tomu víc mrzne, psovi mrznou tlapy a to bolí, stačí zvednutou packu či tu, na kterou kulhá, vytřít bavlněným hadříkem (vždy měj nějaké v kapse) a jde se zase dál. Moc packu ale nenahřejvej (např. mnutím teplý ruky, aby se sníh neroztál a ještě víc se pak na packu nechytala námraza). E. taky kulhá. O soli nemluvě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 10:41 Žena 111 [526] – botky
Fotka k příspěvku HA NAŠLA JSEM ZCELA STEJNÝ PROBLÉM U STEJNÝCH BOTEK A PEJSKA TAKŽE TO NEBUDE JEN MÝM PSEM? iprk.cz/…/
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 10:24 Žena 111 [526] – petrab®
Fotka k příspěvku Jsi zlatá!!!!!!!!!!!!! suprový odkaz na všechny botky potlesk
Mám problém- vzhledem k solení které je u nás potřebuje opravdu hafan botky nosit. Máme kvalitní a pohodlné botky-
jen máme zásadní problém jak tyto i ostatní mu během chůze odírají boční drápek během chůze rozzureny již jsem zkoušela podlepovat jej,podkládat vatou...atd ale vždy to sklouzne a odírá! Již nevím jak to vykoumat- dokonce jsem na jiných botkách které máme vystřihla prostor na dráp- super ale zase sklouzla o kousek a ten sucháč který botku vždy drží sjede zrovna na ten drápek" Nevím zda má od druhých psů ten drápek níže- jelikož skoro všechny botky mají zrovna sucháč v tom místě? Jedny botky jsou tam vysoké a suprové na úchyt ale ta cena je katastrofální již tak jsem za botky dala 2500kč a ty mají o mnoho drahší. Prosím o radu pokud někdo měl podobný problém a vyřešil to děkuji. Pak mě jedině napadá ušít botky na míru? Ale to my přijde- když mák
tolik botek doma líto ahoj děkuji za každou radu.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.02.2012 09:40 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: DaD
Tohle mi děla Berťas taky... buď když je posoleno (V tom případě je to pochopitelný a soli se pokud možno vyhýbáme jak čert kříži - ve městě ale prakticky nemožné), nebo v hodně klubokým sněhu. Začne kulhat, ale když kouknu na ťapky, tak na nich nemá ani zmrazky, ani žádnou odřeninu... prostě je chce jen zahřát a pak běží dál.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 08:34 Žena DaD [745] Re: HOUP
Opravdu nebyla, my jsme zapadlí jak vlastenci, tady se ani neprohrnuje coze :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 08:25 Žena HOUP [1532]
a nebyla tam sůl? že ty ťapky zvedal.... ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 08:16 Žena DaD [745]
Dneska jme ráno (-23oC) vyšli ne chvilku. Ben začal kulhat na zadní, hysterčila jsem, že se mu to kousnutí zhoršilo. Nohu jsem mu hladila, zahřála v ruce ťapku... a za chvíli kulhá na přední a pak na levou.. a chce zahřívat. Tak nevím, botičky a ovčák ??? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.02.2012 00:15 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 10:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111
nápodobně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 09:41 Žena 111 [526] – RE: petrab
NO JO ALE ZROVNA MŮJ ŠOUPE A POŘÁDNĚ smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2012 22:01 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111
z těch trixie pakliže odloupneš koženku (ona se tedy urva sama po dvou nošeních), tak pes chodí po neoprenu a neklouže to. Jak ale šoupe nohama, tak se za několik nošení prošoupou. Některý pes ale zvedá nohy vzorně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2012 21:00 Žena 111 [526] – BOTKY
JÁ MÁM SUPROVÉ OUTDOOR TREKOVÉ BOTKY PRO MÉHO PSA- KTERÉ NOSÍ KDYŽ SE MU PORANÍ PACKA :) JSOU SUPROVÉ PROTISKLUZOVÉ. JEDINÉ CO MY NA NICH VADÍ - JE ŽE NA PŘEDNICH NOŽKÁCH JAK MÁ NA BOKU DALŠÍ DRÁPEK DOCHÁZÍ DÍKY ZROVNA NAŠITÉMU SUCHÁČI K ČASTÉMU ODÍRÁNÍ KŮŽE! JE NUTNO TENTO DRÁPEK PODLEPOVAT? A TAKY KDYŽ JE VENKU VELIKÉ NÁLEDÍ NELZE JE NOSIT I KDYŽ MAJÍ PROTISKLUS? TAKŽE KDYŽ ZHRNU TU CENU KOLIK STÁLA :-( A JAK ČASTO JE NOSÍ- JE TO SÍLA. JINAK MU SEDÍ DOBŘE A JSOU I KROM TOHO DRÁPKU VELICE POHODLNÉ? NO KAŽDOPÁDNĚ MU JE DÁVÁM JEN OBČAS A HLAVNĚ KDYŽ SI PORANÍ PACKU. U RČITĚ- NEMŮŽU DOPORUČIT TY NEOPRÉNOVÉ TY JSOU NÁRAZOVÉ IHNED SE PROŠOUPOU A TAKÉ KLOUZAJÍ- NO JAKO KAŽDOPÁDNĚ ASI VŠECHNY BOTKY. smich
POKUD MOHU DOPORUČIT: www.fordogs.cz/…
TYTO MÁM JÁ JEN JINOU ZNAČKU A DRAHŠÍ. ALE TO JE JIŽ ZCELA JEDNO VYRÁBÍ MNOHEM LEVNĚJŠÍ A - POSLOUŽÍ STEJNĚ- www.spokojenypes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 23:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: jajaapaja
No, tak se modli, ať si nikdy nerozřízne polštářek a je stále zdráv a vesel! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 22:48 Muž jajaapaja [218] - TeriéřiRe: SabuSh
Nevím ,ale muj Snoopy by je asi roztrhal.
smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 21:46 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: SabuSh
Nevím, odkud jsi, občas prodávají boty i veterináři, mají-li prodejny potřeb pro psy, určitě seženeš zverex, kde je budeš moct psovi vyzkoušet. Jaký druh, nevím, ty první - trixie z neoprenu jsem používala u psa po operaci prstu, kdy jsem přes slabý obvaz dala igelit a přes to tuto botu (promokne!!). Pes ji ale vždy po cca 6-8 procházkách prošoupal!! V suchém mrazu na sněhu by ale měly sloužit dobře, musí se ale obmotat né jen v jednom místě tím sucháčem, co na nich je, ale i více přitáhnout, aby nezklouzly, - né ale nohu přiškrtit(na přední noze těsně pod předními paspárky), což jsem dělala tak, že jsem ještě přes botku převazovala křížem od konce polštářků směrem nahoru elatické obinadlo - shrnuté (jde to blbě tedy písemně popsat) .Měli by ti poradit v krámě. Rozhodně se vyplatí mít nějaké 4 ks doma právě pro případ zranění /tomu se během života asi nevyhneš/ a jak si vzpomínám, já měla XL i XXL na NO a to proto, že měl pod tim obvaz a packa byla silnější,mmch. (nevím, jaký Tvůj pes musí mít velikost, aby padly), takže si můžeš jedny koupit a vyzkoušet je pořádně až v praxi, peníze to vyhozené nebudou jako prevence na případně rozřízlou nohu či pod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 21:30 Žena SabuSh [18] - Společenská plemenaRe: petrab
No já tohle nikdy neměla moc ráda - ty oblečky pro psy apod (pokud to teda pejsek neměl ze zdravotních důvodů).. Zdálo se mi to nepřirozené, ale teď když jsou takové mrazy? Bydlíme v horách a momentálně tady máme okolo -24°C úplně normálně a to moje fenka vážně nezvládá :-( Už jsem jí pořídila vestu, ale kdykoliv výjdeme ven, tak do minuty kulhá a odmítá tam být :-( Tlapky mažeme lékařskou vazelínou, protože je má suché a začínaly i praskat :-( Proto bych jí na ty mrazy (jenom tady na hory) chtěla pořídit nějaké botky, nechci ať se trápí :-( Jenže se v tom vůbec nevyznám - zkoušela jsem jí ve zverimexu tyhle → www.spokojenypes.cz/… - ale vůbec nepasovaly. Paní z jiného zverimexu mi zase doporučovala tyhle → www.spokojenypes.cz/… - ukazovala mi je, že je má pro svého pejska. Jenže zase poblíž není žádný zverimex, kde by je měli, tak to nemohu vyzkoušet a nevím, zda by ji seděly, jakou velikost by měla tak akorát atd... Tak nevím no :-( bobinka mi nechce chodit ani ven, poněvadž jí ty tlapičky asi vážně bolí..
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 21:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: SabuSh
Měla jsem vždy velké psy, kterým jsem boty nedávala. Využívám ale hojně boty v posledních letech při úrazech tlapek, zvláště za vlhka, protože je to pohodlnější než převazy - ponožky, igelit, džínovej pytlik apod.
Mívala jsem psa, po revoluci, který byl celoživotně silný alergik s interdigitáloní pyodermií(meziprstní hnis. dermatitida) a u toho jsem řešila tento problém intenzivně z důvodu solení chodníků a vlhkosti. Vyzkoušela jsem všechno možné, ale žádné boty mu nepadly dobře a všechno mu padalo, přeci jen šlo o zvíře 40-50 kg s nějakou zátěží zvláště při běhu a nefungovaly vůbec jak měly (dnes je ovšem větší výběr), Nakonec jsem mu nechala vyrobit přes jedny známé z Norska kožené boty na míru, které používají saňoví psi na dlouhé trasy a ty byly naprosto skvělé. Dva páry bot (dodnes nechápu, proč se prodávají boty v párech a nikoliv po 4 ks nebo jen jednotlivě) vyšly ovšem tenkrát skoro na dvě výplaty.
Můj názor je ten, že pohybuje-li se pes v prostředí, kde se solí či na ostrém sněhu nebo má nějaký individ. problém, boty jsou jenom k dobru, což je ovšem nutno naučit psa nosit již v mládí, aby ho to zcela nijak nestresovalo.
Jediného psa z okolí, který nosí boty právě z tohoto důvodu pravidelně, co znám, je místní bišonek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 20:54 Žena SabuSh [18] - Společenská plemena – Botičky pro psy
Ahojte, jaký máte názor na botičky pro psy? Popřípadě jaké zkušenosti? :)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 339x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/415-boticky-pro-psy