Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Dogdancing

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Sporty, aktivity, akce pro psy 

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Dogdancing
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2015 22:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   04.05.2015 22:12 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: petrab
Tak to je fakt krásné! Jak u toho ten pejsa ještě stíhá vrtět ocasem :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.05.2015 20:57 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Úžasné. Nejvíc se mi líbí, jak to tu BOCku baví.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2015 17:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   15.12.2013 22:48 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sgualdrina
nejde přeci o to dělat s velkym psem "kousky" jako s malym, leckerýho majitele malýho psa zase štve, že nemůže dělat to, co se dá s velkejma, je to přeci nesmysl, jde vo zábavu, vo hru, vo to, že to nelze ze psa vymlátit, že po tom dychtí a baví ho to, já třeba u týhle disciplíny slintám po velkých psech, protože s malym jde nacvičit lecos, s velkym už musíš víc používat mozek, abys zaujala něčim mimořádnym a koukej pořádně hledat - myslim to video.... love ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2013 13:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: sgualdrina
Těším těším :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2013 12:06 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: petrab
:) ja sem nerekla,ze to nejde,ale proste nektery kousky s dogou fakt nejdou..znam 2 kamaradky co delaj s dogou tanecky,ale jak rikam,ne uplne vrcholove..jo pravda je,ze to vypada moc hezky,pri ty velikosti psa,ale s dogou proste neudelas to co s australakem..jinak pokud najdu hodim vam tu taky videiko s doginkou tanecni jen ho najit.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.12.2013 10:44 Muž invalida [782]
Doga dancink smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2013 08:27 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: sgualdrina
Tedy, po shlédnutí videa, co poslala petrab s ní musím souhlasit. Chápu, že doga nebude nikdy při dogdancingu vhodná na některé kousky jako je skákání na rameno nebo podbíhání mezi nohama kráčející jemné dívenky. Že se ale dá dělat dogdancing i s dogou a může to opravdu vypadat nádherně toto video video ukazuje nádherně a je fakt, že i mně, přestože nejsem největším fanouškem dogdencingu, se toto video moc líbilo. Asi budu muset trošku přehodnotit svůj pohled na dogdancing a přesunout jej z kategorie ubohé novácké estrády do kategorie krásné souhry mezi pánem a jeho psem... nebo v tomto sportovním (uměleckém?) odvětví spíše paničkou a jejím psem. palec
Takže, sguldrinko, hurá do toho, Schatz bude mít určitě radost... a nebo Lafita? Případně oba? potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.12.2013 21:51 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sgualdrina
Ne, nesmyl. Je to to nejskvělejší, co se moderně v posledních letech kolem psích aktivit děje. A je to zábava i na doma. Pro mě je to úplně až dojemný a bejt mladší, okamžitě lítám po place.
Doga přeci neni žádná překážka. Naopak. Čím větší zvíře, tím větší zážitek. Tedy pro mě.

www.youtube.com/…
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.12.2013 14:42 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
mě se tato aktivita moc libi,ale s doginama to na vrcholovy moc neni,nektery triky to by mě asi zlomil zada,nebo kyčel.. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.12.2013 22:18 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2013 09:41 Žena janisa [273] Re: Nanda
Na internetu najdeš spoustu videí pro inspiraci- www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2013 00:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Nanda
Nevím, co vše Tvůj pes umí. Kup si nějakou knihu, kde jsou uvedeny desítky cviků nebo si pořiď zpětně a dále odbírej třeba časopis Psí kusy, kde popisuje v každém čísle nějaký cvik pěkně Šimona Drábková.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 20:01 Dracula Re: Nanda
Tohle je sport nejen o tom naučit psa triky, jde o sladění psa s pánem a o zapojení vaší společné fantazie, nýbrž vymyslet jakýkoliv trik. Nechť se vám při tom daří pac ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 19:11 Žena Nanda [11]
Fotka k příspěvku Konečne vieme aj poklonu ano A rozmýšľam čo ho mám ešte naučiť, pomôžte..
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2013 20:13 Dracula Re: alenasmolikova
Na každého ne. Moje Beuška nereaguje na sepnutí tlamy, takže nám gumička taky nepomohla ;-) seděla a čučela . coze

Ted už styd se umí, ale než jsme vymysleli jak na ní, dalo to taky zabrat.
Je na člověku jak danou metodu použije a taky záleží na tom, jak jí pes vezme, vždy stejné to není, je to to samé jako u člověka, musí se najít ta správná metoda a pes je takový nebo makový, na každého se nějaká finta najde, ale né stejná jako na ostatní ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2013 14:26 Žena alenasmolikova [0] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
To neni první.. pri trose povzbuzeni tato metoda zabírá na každého pejska.
Kdyby někdo měl zájem s nečim poradit, pisnete
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2013 13:46 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: alenasmolikova
To tu právě aledobo řešila, že to jí nefunguje....
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2013 13:30 Žena alenasmolikova [0] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Povel styď- gumicka nebo lep. paska na cumak
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2013 23:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: aledobo
šáteček by mohl zafungovat nasazovaný přes oči a co se týče gumičky - je potřeba MÍT TRPĚLIVOST!!!! :

Dracula napsala: dát jí času kolik potřebuje, tak to pochopí  :-)
někdy to trvá dlouho, ale čekání a důslednost se vyplatí!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2013 22:13 Dracula Re: aledobo
Stejně si myslím, že dát jí času kolik potřebuje, tak to pochopí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2013 21:17 Žena aledobo [11] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Tak šáteček by u nás nezafungoval :-D my máme šátečkový psy :-D

Zkusím ten kolíček :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2013 21:12 Žena aledobo [11] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
No lepenku jsme taky zkoušely to nic :-D S tou gumičkou...tu si sice sundavala, ale bylo na ní stále vidět, že neví, co po ní chci:-D Tak jsem si říkala, že bych zkusila ještě něco jinýho. Děkuju za tipy, vyzkoušíme :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2013 20:49 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: aledobo
lepeniny jsou pohodlnější, lze to zkoušet ale i zcela v pohodě mechanicky bez nějakejch votravnejch lepení - hlavně žádné násilné nucení - když si pes lehne, sedni si vedle něj, lehce jemně mu "přitlač" rukou hlavu mezi tlapky, jestli je dobře manipulovatelný a nebo ještě líp mu jednou rukou přidrž nějaký super pamlsek na zemi mezi packama před čumákem, druhou rukou mu pak "přitlač" hlavu dolů, jednu pacičku mu polož přes druhou a pamlsek mu za to dej , chval nebo vyklikávej, pochopitelně záleží na tom, jakýho je temperamentu, vhodnější je nejprve ho naučit, aby položil hlavu mezi nohy nebo nohy překřížil a pak přidat zbytek

když chceš pomůcku a nefunguje papír, gumička, lepenka, zkus třebas pěnu, někdy ale stačí vytrvat, protože s gumičkou pesan nebudu pochodovat půl dne..., hlavně je důležitý, aby měl předmět co nejblíž u očí (čímž nemyslím V očích)

www.youtube.com/…

mmch. - zkoušela jsi kolíček nad obočím?????? www.youtube.com/… ?

a taky tohle je dobrej nápad: www.londonsbrandy.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2013 19:56 Dracula Re: aledobo
My se to s Beuškou učili tak, že řekneš "styd" a dáš jí pacinku na čumáček tak, jak by to udělala sama, pochopit by to měla, kort kolie ;-) nebo jí dej na čumáček třeba kousek lepenky a když to packou ohrne jakože to chce sundat řekni povel a pochval ji :-) to prý také zabírá říkala jedna známá hmm
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2013 18:14 Žena aledobo [11] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Stydění se
Ještě bych se ráda zeptala na nějaké tipy, jak naučit stydění se (packu přes čumáček)...učím to Sáru už dlouho, zkoušela jsem všechno možné - papírek, gumičku atd. ale pořád né a né se to naučit smich Ona je v tomhle trochu flegmouš, papírek jí byl třeba úplně jedno, prostě s ním jen tak seděla a čekala, co bude smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2013 17:25 Žena aledobo [11] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Už máme :-) Teď jsem ji vytvořila :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2013 15:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: aledobo
šikulka, kdy bude mít tady hafan prezentaci?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2013 13:21 Žena aledobo [11] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Ahoj všem :-) S dovolením se k vám přidám :-) Mám skoro dvouletou kolii, se kterou se od mala věnujeme DD...no..v loňském roce trochu méně, protože jsme se začínaly věnovat spíše agility, ale kvůli zdravotním výsledkům jsme toho nechaly a "vrátily" se zpět k trikům :-) Přikládám naše video :-)
www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.02.2013 16:51 Žena janisa [273]
Máme nová videa s triky- www.youtube.com/… a "zimní" triky- www.youtube.com/… pac ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.02.2013 20:03 Žena janisa [273]
Nás čeká první vystoupení na konci května :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.02.2013 21:24 Žena Nanda [11]
Už máme aj vybratú pesničku na choreo. :) Aj keď je asi 5 rokov stará ale nevadí. Je pomalo rýchla presne ako my. Nie sme vo všetkom 100% rýchli. Aj kostým mám vymyslený. Aj keď bude súťaž až niekedy cez letné prázdniny (mestská súťaž Najkrajší psí miláčik) a ešte len je február ale treba myslieť dopredu, nie? ano

Ďakujeme stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 17:07 Žena janisa [273]
potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   03.02.2013 20:59 Žena Nanda [11]
Ahojte, my sa DD venujeme cca rok. Ale učíme sa len triky a od zajtra začneme pracovať na menšom tančeku hop
Video ešte z minulého roka - www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.01.2013 13:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – s Šimonou
zimní kurzy v krytém prostoru
dogsports.webnode.cz/…/
dogsports.webnode.cz/…/

semináře
dogsports.webnode.cz/…/
Dogdancingové zkoušky dogsports.webnode.cz/…/
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   31.10.2012 21:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2012 20:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: janisa
Jseš mlaďounká holka, držím palce, ať to dotáhnete daleko!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2012 20:38 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Paráda šikulka potlesk palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.10.2012 20:37 Žena janisa [273]
Děkuju!!! stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   31.10.2012 20:35 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: janisa
Jseš rozkošně šikovnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá !!!!!!!
Jen tak dál!!!!!!!
palec palec

v 3:00 min potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   31.10.2012 20:24 Žena janisa [273]
Video je na světě!!!!!!!! hop hop hop www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2012 19:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
Dracula napsala: jako když řekneš teleti aby ti řeklo cestu........... tak takhle to mám s programy na PC :-D
palec

;-) jsou i ti, kteří jsou na tom ještě hůř
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2012 23:30 Dracula Re: janisa
U mě je to s tímhle stejný jako když řekneš teleti aby ti řeklo cestu, budu zírat a moje první nebude bůů, ale coooo?? coze tak takhle to mám s programy na PC :-D

Ale jo, znám MovieMaker palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2012 22:04 Žena janisa [273]
Tak jsem se snažila na Youtube video Editoru, ale nějak mi to nejde. :-( sad Nezná někdo nějaký dobrý a jednoduchý program na úpravu videí???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2012 21:13 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
My se chceme taky kouknout ano ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2012 20:41 Dracula Re: janisa
Taky chceme videjko ...!! potlesk Dogdancingu se věnujeme taky, ty máš velkou výhodu-máš borderku s bíglem to tak dobře jako s ní nejde, ale taky můžu říct jsem na ni pyšná..! Ikdyž jsme kýlou na hoodně triků omezeni tak jsme si vystačili a něco málo jsme s tím už vyhráli stydim natočila bych to, ale blbá kamera, ale až bude lepší podmínky k natočení taky se pochlubíme, ted se pochlubte vy pjosííím stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.10.2012 20:10 Žena janisa [273]
Zrovna ho připravuju! :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.10.2012 20:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: janisa
a kde máš video? uka!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2012 15:37 Žena janisa [273]
Už uběhl nějaký čas a Samík se v dogdancingu strašně zlepšil. Umíme spostu nových cviků: obcouvávat, zacouvat mezi nohy, couvat na dálku, zvedat packu na dálku, válet sudy (i na dálku),"trpaslíka" (i na dálku), podávat zadní nohy, opírat se zadníma o mně/strom/zeď, učíme se kulhat....................... hop

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 680x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/417-dogdancing