Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Co si myslíte...

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Péče o starého psa 

+ přidat příspěvek
Co si myslíte...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.08.2014 10:00 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Libas
Tak na to sme asi rovnako. Ja som teraz do piatka bez Bessie u starkej a už mi je za ňou smutno. Starka sa zo mňa smeje, že som závislak na tom psovi. A navyše tu prší tak sa ani Darke nemôžem venovať :-(
A k dotazu :) Pes by mal byť so svojím majiteľom najviac ako sa dá. Ochvíľu sa začne škola a už to nebude ako cez prázdniny, že sa Bessie budem venovať od rána do večera, ale budem jej venovať všetok voľný čas ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.08.2014 08:59 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: jajaapaja
Jojo, to jsme na tom stejně... taky je mi na dovolené smutno bez Scottyho... i když vím, že je u paní chovatelky a tam se má náramně ve společnosti několika feneček a dětí, stále venku na dvoře nebo s chovatelkou a dětmi v lese... Já jsem ten závislák, mně je smutno.
A k původnímu dotazu - můj názor je, že člověk by měl být se svým psem tak moc, jak je to jen možné. Pejska může mít i zaměstnaný člověk (není-li workoholik pracující denně 16 hodin), ale mimo práci by se měl pejskovi maximálně věnovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2014 23:36 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.02.2012 15:28 Muž jajaapaja [218] - Teriéři
Víte jak mi bývá těžko když odjíždíme na dovču nebo do lázní? Eště že máme doma děti,kteři se o něj postarají.A víte jak je mi krásně když se vracíme?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.02.2012 22:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Milena
No, zrovna jednoho závisláka (na pánovi) máme...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   11.02.2012 22:13 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: petrab
Já jsem mívala špatné svědomí vůči své starušce dalmatince i jdyž jsem šla jen nakupovat. Jó, umí si nás ty zvířátka řádně ochočit.
Říká se, že někteří psi jsou na svých pánících závislí, jenže ono je to spíš naopak. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   11.02.2012 19:28 Žena DaD [745] Re: petrab
Je to tak. Bohužel, do práce si ho vzít nemůžu a když skončím, myslím jen na to, jak být nejdřív doma. Už ani nikam nechodím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.02.2012 19:03 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: janisa
Asi je to myšleno tak, že občas některý člověk zaskočí taky do zaměstnání a nemá možnost se psem být furt.
Moje představa s desetiletým kamarádem a výhled do budoucna je pro mě dost stresující právě proto, že zaměstnaná jsem. Pes sice nikdy není sám, protože může být přes den s pánem v práci, a toho pes miluje, ale dny a týdny ubíhají a já psa vidím jen večer. Takže konkr. u nás je to záležitost stresu ze strany mojí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   11.02.2012 16:19 Žena janisa [273] Re: johankap
Každý pes by měl být se svým páníčkem ano ne jenom starý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.02.2012 14:55 Žena johankap [7] – Co si myslíte...
♥♥Já si myslím že by měl mít starý pes více trávit čas s námi!!ano
A nebo my s ním!! love ♥♥
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 121x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/422-co-si-myslite