Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Známé osoby v kynologii

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Výchova a výcvik psa 

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Známé osoby v kynologii
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 22:03 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: cezarmilan
Jasně, probíráno např. v hafici.net/forum/359-knizky-a-casopisy-o-psech… , tady, když se na to koukám zpět, mleto o žijících osobách
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 21:04 cezarmilan
Hovorí vám niečo meno p. Mikulica? Ako česi by ste mali byť na neho hrdí ano
Hovorí vám niečo meno Eberhart Trumler? Jasné nájdete to na googli, no pred tým?
CM točil nedávno v Európe vo V. Británií, v Španielsku, v Portugalsku a Holandsku, čo je u vás Nizozemsko. Považujem ho rovnako za kapacitu vo svojom obore palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2014 02:20 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
No to nevím. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2014 23:57 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Libas napsal: že by do psa kopal nebo nějak ho týral.

poslouchej a proč by měl jako do psa kopat například coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2014 15:19 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Petra123
Děkuji za pochopení. Já si procházím postupně vlákna, která mne nějak zaujmou, a tak čtu někdy i dost staré diskuse :-)
Co se týká CM, já zatím viděl pouze dvě videa - první právě to, cos sem na něj dávala odkaz - a hodně mne to zaujalo. A rozhodně mi nepřišlo, že by do psa kopal nebo nějak ho týral. A musím říct, že mi přijde mnohem rozumnější psa přesvědčit o tom, že má ve smečce své místo až pod svým majitelem a musí ho poslouchat, než ho utratit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.02.2014 09:28 Žena Petra123 [461] Re: Libas
Musím předeslat, že tvé názory čtu velmi rád a považuji je za velmi rozumné... obvykle.
Děkuju. stydim A to už se poslední dobou do diskuzí moc nezapojuju...



Myslíš, že bylo lepší ty psy zabít, než se jim pokusit pomoci?
Ne, tohle si opravdu nemyslím, ale nelíbí se mi způsob, jakým to CM provádí. Máš pravdu, že jsem ho neviděla pracovat se psy na vlastní oči, takže ho vlastně posuzuju jen na základě toho, co vidím na videích a co jsem se někde dočetla, i tak mi zkrátka přijde, že hodně těch psů svými metodami psychicky deptá a nelíbí se mi to.
V žádné případě si to od tebe neberu jako útok, ani se neurážím. Každý má právo na svůj názor. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2014 22:19 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
No, já zrovna CM nebudu moc komentovat. Sice jsem ho nikdy neviděla v akci osobně, ale dle iks videí se tedy občas silně sekne,zvlášť při silný strachový averzi. Rozhodně názory lidi mění a všichni, kdož jsou jakkoliv a čímkoliv známí jsou snad k dispozici, co se týče obdivu, ale i kritiky či nesouhlasu. Nebo ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2014 08:48 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Petra123
Tak jsem si pozorně přečetl celou tuto diskusi. První část, kdy někdo napadá někoho, koho nezná, jen podle článku v novinách či nějakého blábolu v debilizátoru, nechám zcela bez komentáře. Ale nedá mi to a musím reagovat na tvé vyjádření k Cesarovi Millanovi. Vím, že je to už rok a půl staré a věřím, že jsi za tu dobu snad poněkud změnila své názory na tento případ.
Musím předeslat, že tvé názory čtu velmi rád a považuji je za velmi rozumné... obvykle. Proto mne dost překvapily tvé reakce na televizní pořad, v němž tento člověk zachránil životy dvěma psům. Co mne ale překvapilo nejvíc je, že v první půlce této diskuse se zastáváš nějakého člověka, napadeného senzacechtivými novináři, a ve druhé půlce útočíš na jiného podobného člověka jen na základě JPP.
Já si ten tebou linknutý pořad pustil včera celý, s českým dabingem a dvakrát za sebou, přičemž jsem si některé pasáže pouštěl několikrát, protože mne to hodně zaujalo. A musím říct, že jsem ti nechtěl napsat hned, chtěl jsem nad tím nejdřív popřemýšlet a psát s nějakým odstupem. Přesto se mi to píše moc těžko. Nechci se tě totiž nijak dotknout a nebo tě nějak urazit, bojím se, aby slova nevyzněla jinak než to myslím. Prosím, neber to osobně ani jako útok na tebe, je to jen otázka do diskuse. Mám totiž v tomto případě opačný názor než ty, "Znalec psí duše" mne velmi zaujal už tím, co jsem o něm četl a slyšel i tímto prvním videem, které jsem o něm viděl, a budu chtít vidět co nejvíce dílů jeho pořadu.
Ale zpět k této diskusi. Mám na tebe jen jednu otázku: Myslíš, že bylo lepší ty psy zabít, než se jim pokusit pomoci?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2014 23:42 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Já myslím, že je Mexičan žijící a působící v USA.
www.dogsmagazin.cz/…-/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2014 22:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Neli
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2014 20:36 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já myslela že myslíš Desenského :-) ,Cesar Milan je ale z Usa ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2014 20:34 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2014 20:16 Neli
Zdravím všechny. Chci se zeptat jestli někdo neví, jak bych se sním mohla spojit. Mám jednoho problémového psa a zajímal by mě jeho názor co a jak. Není nad vlastní zkušenost. Jeho metody se mi zdají neuvěřitelné, ale třeba to funguje. Jeho názor, že psi špatní nejsou, ale lidi co to s nimi prostě neumí sdílím také. Jestli se mi podaří nějak sním komunikovat a třeba mi poradí napíšu jak to dopadlo. Děkuji předem za pomoc. Nejsem si jistá ale ten chlap se jmenuje Cesar Milan.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 21:55 Dracula Re: Avona
Já se svého názoru na Desenského radši budu stranit.. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   23.08.2012 23:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   18.07.2012 13:02 Žena Avona [292] - TeriéřiRe: petrab
To je jasný,ze nemůžeš se vším souhlasit,mě dost vadilo u jeho první knížky takové Já mistr,nic není problém,všechno zvládnu. Ale jak jsem ho poznala ná free,tak jsem si uvědomila,s jakým klidem rovná psy,ze je sice zvláštní,ale jeho přístup má taky něco do sebe. Ono se lehce soudí,nikdo z nás v té kauze nefiguroval,a zkazky z doslechu častokrát účelově podané mě nebaví.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.07.2012 22:29 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Avona - né od kritika, ale od nestraníka
Soboty jsou roztomilý, jen kdyby tam nebylo takový množství lidí.
Osobně knížky RD jsem četla všechny, nejen jeho, kyn. literatůůůra je moje hobby. Krásné, ale jako i v jiných knihách - s něčím souhlasím a s něčím ne.
Nechtěj po mě, prosím, abych lezla do knihovny a vyhledávala pasáže... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   17.07.2012 22:25 Žena Avona [292] - Teriéři – RD
Já jsem free sobotu přímo ná Vlcarech neabsolvovala,ale byla jsem dvakrat na free v Praze,chodím na jeho poradnu a moc mi pomohla svého psa pochopit a to není můj první pes,s NO mám složeno několik zkoušek ZVV,ale teď jsme s Komisem team. Na free jsem nikdy nezaznamenala,ze by byl nějaký zákrok za hranici,i když se tam někteří pejsci nechovali zrovna vzorně. Ná druhou stranu,je to člověk,který si ve vztahu k lidem servítky nebere,když vidí,ze je člověk nepoučitelný a i přes jeho řady není ochoten ustoupit ze svých metod,tak umí být hodhodně nevybiravy a konec. Ale nikdy jsem nezažila,ze by odmítnul pomoc tomu,kdo o ní stojí. Média jsou mocná zbraň a RD je jejich vděčným objektem. Kritici,četli jste někdy nějakou jeho knihu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.07.2012 22:24 JiraSchely Re: Petra123
Ovšem, je pravda že agresivity psa by nebýt, kdyby se majitele psa nedopustili chyby nebo ji zachytil v zárodku (nejčastějšími příčinami je strach). V případě psů typu bull jakožto říkáš se na razantní výchovu musí dbát už od raného mládí. Všude se pak dočítáme jak byl utracen tento a tento pes, nejčastěji pitbull nebo rtw a chovatelé psa jen litují, někteří na psa nadávají, ale kde k tomu pes přijde ? Přes hubu by zasloužil jeho majitel !

Co osobně znám pitbully, jsou to ti nejmírumilovnější psi, taky aby né, správná výchova hodně udělá.. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 22:21 Žena Petra123 [461] Re: petrab
Nemůžu nic jiného než souhlasit.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.07.2012 22:19 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe:
Petra123
Mě se to nelíbí rovněž, jsem zastánce pozitivní motivace při výcviku psa, ale jsem v tom asi raz, páč, jak říkám "ocuď pocuť" ...

JiraSchely
Odborníků je hafo a při pohybu kynologii je až šokující, kolik lidí s velkými výsledky se psy používají různé druhy násilí, různé intenzity a hodně silných mechanických nepodmíněných podnětů (pro neznalé - www.cz-pes.cz/… ), které s pozitivní motivací nemají co dělat.

Rovněž nesmíme zapomenout na jedno - určitá forma násilí sice nepřidá důvěře psa v člověka, většinou přímo naopak, ale je to rychlá náprava a to ti, kdož odborníky nejsou a dovedli psa zkazit vědomky či nevědomky, upřednostňují. Jen se podívejme kolem sebe!
Už každý z nás jistě slyšel něco na způsob - pes musí vědět, kdo je tady pánem - a to v souvislosti s nevhodnou formou výcviku (či i nemoderní) a musím říct, že to VŮBEC není nic mimořádnýho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   17.07.2012 21:21 Žena Petra123 [461] Re: petrab , Re: Milena
Ten pes se dost bojí, ovšem celkově, nejen jeho, před nim má obrovskej respekt, pakliže ho získal pouze tím, že do něj mmj. párkrát čutnul (jako kopanec nebo dokonce manipulaci se slabinou mi to tedy nepřipadá, tedy jako žádnej horror a to, že to leckomu vyhovuje, se nedivim, kdoví, co s tim psem kdy kdo dělal, tohle je naprostý nic), tak je to fajn, ale bez košiku bych to jako zaříkávač nezkoušela.
Pejsánek je hodně agresivní a asi by byl velký problém předělat ho bez trochy drsnosti. Bohužel, takhle zkažený pes asi musí poznat, že člověk má možnost usměrnit ho, i když tam pes nevidí. Je to asi ten správný moment překvapení a možnost prosadit vůči psovi svoji vůli. A kopnutí nohou dozadu a do boku nemůže být pro takového psa příliš bolestivé.
Mně se to nelíbí vážně vůbec, i když vím, že psi typu bull mají snížený práh bolesti, tak bych do takového psa (do žádného) nekopla. Kromě toho to nepraktikoval jen u tohoto psa, ale i u dalších, kteří po kopanci i vylítli, což by asi neudělali, pokud by jim kopanec do slabiny nepůsobil bolest, že.
Mně ani nepřijde, že by ten pes z něj měl respekt ale spíš strach, což je podle mě úplně něco jiného.
Navíc ten pes přece nějak komunikuje a když na CM na některých částích vrčí ze strachu, protože neví, co od něj má čekat + se olizuje a krčí se a on do něj i tak kopne nebo co to tam s nim ještě dělal, nepřijde mi to úplně normální. Jak má ten pes pak vědět, jak komunikovat, když ho nikdo "neposlouchá"? Tak to řeší po svym... Fakt nejsem odborník (jen mam načteno hodně knížek o chování a komunikaci psů, snažím se to pozorovat apod), nebudu se tu měřit se zkušenostmi někoho, kdo chová psy dlouho, ale tohle je jen můj názor. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   17.07.2012 20:26 JiraSchely Re: petrab
To máš vcelku pravdu. Jen mě zaráží, že někteří to používají jako výchovu svého psa, přitom se dá vše bez kopanců obejít. V ČR existuje mnoha pomocí, ale ani jeden odborník by neporadil kopnout do psa, to se mluví jen a jen o Americe a jiných vyspělých státech, což i svědčí o jejich mentalitě a inteligenci, kdyžto nějaké případy jak říkáš jsou tímto i nevyhnutelné. Je těžko soudit situaci a nebýt u ni ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   17.07.2012 20:10 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: JiraSchely
Může to vypadat, jako že žeru pejsky a eště je i kopu, ale asi takhle:
velký množství lidí vlastní psa, kterýho mlátí a opravdicky týrá, obrovský množství psa je k psovi míň či víc tvrdá a určité formy násilí jsou velmi často při nápravě takto pokažených psů používané. A jen velmi malá část se snaží řešit to jinak. To je ale na velmi dlouhé odborné metody a čest těm, kdo to dokáže jen po dobrém.
Pro mě je na celý věci naprostá hrůza to, že je to pitbul, protože ten je vskutku dalece vzdálen agresivitě vůči člověku, takže další a navíc tenhle pes, kterej napadá lidi a ať už za jakýhokoliv důvodu, žádný geny, může za to jen člověk.
Veliký množství lidí by takového psa dalo pryč a rozhodně by ho nezvládlo jakoukoliv pozitivní metodou nápravy. Další hrůza je to, že takovéto metody často používají i lidé jako preventivní běžnou výchovu a výcvik klidného neproblémového psa.
Na cvičišti jsme mívali rtw, kterého rovněž potrhala místní hyena. 75 stehů na hlavě. Doté doby skvělý záchrannářský pes se stal naprostým šílencem - co se týče psů.
Jeho váha 70 kg, váha jeho majitelky 50 kg, takže neštěstí.
Zkoušela různé formy nápravy, protože šlo o fyzické zvládnutí zvířete a násilí v ní nakonec zvítězilo. Nebylo však nutno používat dlouhodobě, v podstatě šlo o jednorázovou akci a od té doby pes, jinak na slovo poslušný, je zvladatelný již několik let, i když jištění náhubkem apod. je nutné jako prevence.
Takže ono je to někdy těžké posuzovat z pár videí. CHtělo by to pana zaříkávače navštívit.
Mmch. byl jste někdy někdo na Desenskýho sobotách?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.07.2012 20:04 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: Petra123
Tohle vidím prvně, ovšem zdá se mi, že tomu psovi nijak zvlášť neubližuje. Pejsánek je hodně agresivní a asi by byl velký problém předělat ho bez trochy drsnosti. Bohužel, takhle zkažený pes asi musí poznat, že člověk má možnost usměrnit ho, i když tam pes nevidí. Je to asi ten správný moment překvapení a možnost prosadit vůči psovi svoji vůli. A kopnutí nohou dozadu a do boku nemůže být pro takového psa příliš bolestivé.
Na podobném principu jsem Sissinu odnaučila žrát blivajzy. Když nereagovala na fůj, nesmíš, hodila jsem po ní klíče, ovšem tak, aby neviděla, že je hážu já. Lekla se nechala toho. A stačilo dvakrát a mám pokoj, když to vidím včas, reaguje na fuj okamžitě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   17.07.2012 19:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Petra123
Ahaaaaa, to je tenhle, někde jsem ho už viděla. Doufám, že né ve videu, kde v místnosti pálil jednu ránu EO za druhou někdo nějakýmu psovi, aby nežral kočku. Ten pes se dost bojí, ovšem celkově, nejen jeho, před nim má obrovskej respekt, pakliže ho získal pouze tím, že do něj mmj. párkrát čutnul (jako kopanec nebo dokonce manipulaci se slabinou mi to tedy nepřipadá, tedy jako žádnej horror a to, že to leckomu vyhovuje, se nedivim, kdoví, co s tim psem kdy kdo dělal, tohle je naprostý nic), tak je to fajn, ale bez košiku bych to jako zaříkávač nezkoušela. Mmch. moc příjemnej pejsek. Paničky asi šikulky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.07.2012 19:51 JiraSchely Re: Petra123
To snad né. Praktika kopat do psa ? Nikdy.. Jít po městě a potkat člověka jak takhle kopce svého psa, dostal by ode mě taky pár nepříjemných kopanců !! rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 19:38 Žena Petra123 [461] Re: petrab
www.youtube.com/… První část najít nemůžu, třetí tam je. Fakt mi to nepřijde normální. Kdyby to kopnutí bylo jen dotyk, jak CM říká, asi by ten pes nedělal to, co dělá. A vůbec ho akorát psychicky zdeptal...

O Zlatým lovci jsem četla, taky dost dobrý no. Nechápu, jak někdo mohl napsat, že mu jeho metody vyhovují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 19:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Petra123
neznám, no a i přesto je to zaříkávač..., hustej byl před časem taky Zlatej lovec...
www.hafbezobav.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 19:24 Žena Petra123 [461] Re: Milena , Re: petrab
Od kamarádky, která se psům věnuje hodně + videa na internetu.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 19:21 JiraSchely
Jo, vychováme si psa a je bezproblémový, tak to přeci má být. Kdyby byl každý pes chováním stejný, vymizela by ta psí roztomilost a byla by s nimi nuda, jsem ráda za to jací jsou moji psi a dokonalí teda nejsou, ale aspon že tak mají svoje chování jaké mají takže "at si odborníci spravují psy, kteří to potřebují a neptají se jejich páničků, takto bych to chtěla, ale jak píše petrab, pes je věc a spadá pod majitele, bohužel" !
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 19:19 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: Petra123
O něčem takovém nic nevím, odkud máš ty informace?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 19:16 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Petra123
Petra123 napsala:
nevím, jestli by zrovna on měl psát o tom, proč nerozumíme psům, když na nich sám praktikuje kopání do slabin, naučenou bezmocnost a další podobné... věci.
kdes to vzala?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 19:13 Žena Petra123 [461] Re: Milena


Cesar Milan v něm stručně a výstižně popsal, v čem jsou naše největší problémy ve vztahu ke psům. O přírodě už nevíme skoro nic a proto jí nerozumíme.

Hm, s tím že o přírodě už nevíme skoro nic, a proto jí nerozumíme, má pravdu. Ale nevím, jestli by zrovna on měl psát o tom, proč nerozumíme psům, když na nich sám praktikuje kopání do slabin, naučenou bezmocnost a další podobné... věci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.07.2012 19:08 Žena Milena [1577] - Teriéři
Doporučuju přečist si článek na úvodní straně hafiků :

www.rozhlas.cz/…

Cesar Milan v něm stručně a výstižně popsal, v čem jsou naše největší problémy ve vztahu ke psům. O přírodě už nevíme skoro nic a proto jí nerozumíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 19:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Petra123
tu rozhodně, ovšem to už by asi byla poněkud jiná kauza, panička věc neni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 19:04 Žena Petra123 [461] Re: petrab
To bych pak pro něj měla na převýchovu naší místní hyenku !!! X-)

A paničku...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 18:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe:
kukulka napsala:
R.D je vrahoun nic víc a vy všichni v tom případě také... ble


No jasně potlesk ! Vrahouni jsme všichni. A zvlášť někteří...

Petra123 napsala: druhýho psa údajně zastřelil, (fenu pitbulla, kterou si u něj majitelka nechala na převýchovu) ...

To bych pak pro něj měla na převýchovu naší místní hyenku !!! X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 18:35 JiraSchely Re: kukulka
Radši toho zanechej ano, jsi až moc rozjetá ;-) Potom od tebe budou padat sprostárny a bude akorát zle tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.07.2012 18:34 Žena Petra123 [461] Re: Milena
Dovolování si na velké psy není statečnost, pejsek to dělá ze strachu.

Buď ze strachu nebo taky z namachrovanosti/rozmazlenosti. Obojí je ale problém...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   17.07.2012 18:29 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: kukulka
Tahle diskuse je už spíše napadáním ostatních, nežli normální výměna názorů! Zkuste si, prosím, přečíst něco od R.D. a pak si možná opravíte názor na něj a také charakteristiku svého pejska na jeho profilu.
Cituji:
Jsem statečná, dovoluju si na velké pejsky jako bych sama byla big-king doga :-D

Dovolování si na velké psy není statečnost, pejsek to dělá ze strachu. A tahle hysterie se mu jednou nemusí vyplatit. Pokud se kouknete na Desenského poradnu, zjistíte, jak to odstranit. Jenže je jednodušší si chování psa vysvětlit tak, jak to vyhovuje Vám. A právě takoví "pejskaři" potom vychovávají malé hysterky, které útočí na velké psy a tím způsobují spousty problémů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.07.2012 18:21 Žena Petra123 [461] Re: kukulka
Jako informatistka pro novináře sice v duchodu, ale mám své důvěrné zdroje.
Nikdy jsem nevěřila novinám. :)

Já si připadám jako když mi je berete a hádáte se... R.D je vrahoun nic víc a vy všichni v tom případě také...
Ano jistě, všichni jsme vrahouni a střílíme psy na potkání (jo a taky často masakruju svoje ještěry). Promiň, ale těm nesmyslům, co píšeš, se musím jen smát, rozčilovat se fakt nebudu, není to dobré pro zdraví. :)

toho psa jsem znala od štěněte, když jsem jezdila ke své mamince na návštěvy, pes vždy štěkal za vraty a pak se lísal s vrtícím ocáskem
Proč sis pro toho pejska nedojela, když byl tak hodný??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 18:17 JiraSchely Re: kukulka
Jaký bléé ?Jako my ? Já ti dám bléé to uvidíš !!! rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -4   17.07.2012 18:16 kukulka Re: JiraSchely
Já si připadám jako když mi je berete a hádáte se... R.D je vrahoun nic víc a vy všichni v tom případě také... ble
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   17.07.2012 18:13 kukulka Re: Petra123
Ne neni, toho psa zastřelil, povídala o tom ta paní a mluvil o tom i R.D s policisty... Jako informatistka pro novináře sice v duchodu, ale mám své důvěrné zdroje.

( Ale příčinu proč, nechtěl uvést a zavolal si právníka )

P.S Jestli se ho báli, museli mu něco udělat, toho psa jsem znala od štěněte, když jsem jezdila ke své mamince na návštěvy, pes vždy štěkal za vraty a pak se lísal s vrtícím ocáskem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 08:36 Žena Petra123 [461] Re: kukulka
Nikdo před ním neutíkal, to zase nevím kde jste vzali :-(
Je to ve výpovědi RD, krom toho to mám od známé, která u převozu psa byla. Ty jsi tam byla také, že všechno víš tak přesně?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 08:35 Žena Petra123 [461] Re: petrab
Toho Šaryka nechal uspat veterinářem, druhýho psa (fenu pitbulla, kterou si u něj majitelka nechala na převýchovu) údajně zastřelil, což mi přijde jako strašný výmysl...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 07:41 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: JiraSchely
JiraSchely napsala: zabil dva psy, Mmch, jsem to nečetla, jak je zabil?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 01:28 JiraSchely Re: kukulka
Jen abys věděla, protože to tak nevypadá My ted mluvím za všechny ti nebere tvé názory, pouze říkáme ty své, proto je to diskuze a je demokracie ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 01:17 JiraSchely – Petra123
Já souhlasím, nikdo neví co vlastně byl ten pes zač a navíc když jeden zaměstnanec tvrdí že byl hodný a druhý zase že byl zlý tak to je pak těžký.---tvrzení proti tvrzeí---.. Je pravda, pomohl stovkám lidem s pejsky a zabil dva psy, třeba měl důvod, byl v ohrožení, kdyby na mě vyjel 50 kilovej vlčák, kynolog nekynolog, milovník nemilovní a psycholog nepsycholog taky bych ho zabila, klidně i holou rukou, to je instinkt...

Ted je za duhovým mostem s našimi miláčky, netrápí se v utulku,není na řetězu jako by asi byl, kdyby si ho někdo vzal- kakulka, ale je mu fajn love

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2 3

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 561x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/520?r=102