Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Kardiak

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Kardiak
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2012 10:06 Žena 111 [526] – srdíčko:-(
Jo jo bohužel to známe na staré roky u Ronečka došlo k onemocnění srdce- městnání vody atd- častější kašel a únava ale vetrinář nám nasadil Endap s diuretikama a fungujeme :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.05.2012 10:49 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Macinka04
my jsme kavalíra humánními léky léčili, konzultovali jsme to ale s veterinářem. už přesně nevím, jaké léky to byli, mí rodiče jsou lékaři, takže to řešili spíš oni...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2012 07:24 Macinka04
děkuji....něco jsem už četla a pozjistila....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2012 00:27 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Macinka04
o kardi problémech toho moc nevím, intenzivně to ale lidé řeší na různých webech www.cz-pes.cz/… , my mívali dogu, která nežila příliš dlouho (toto plemeno na srdce hodně trpí) právě kvůli problému se srdcem, na které ale nikdo, bohužel, dlouho nepřišel a léčili artrozu ( hmm ) , měla léky na odvodnění i na srdce, byť krátce a domnívám se, že právě lidské

velmi dobrý odkaz: www.bulterier.websnadno.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2012 00:14 Macinka04 – R:
jeden veterinář mi to nabídl, že by se to dalo řešit i tak,kvůli financím, jsem na čubu sama a do toho ještě krmení pro kardiaky, ale zajímalo by mě jestli s tím má někdo zkušenost....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2012 23:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Macinka04
To bys měla jaksi probrat se svým veterinářem dle diagnozy, onemocnění srdce je iksero a léky se podávají buď lidské nebo přímo pro psy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2012 18:26 Macinka04 – kardiak
ahojky mám roční fenku kříženeho bígla, zjistili jsme ze máme špatný srdíčko a vodu na plicích. chtěla bych vědět co říkate na to, že by se použili lidské léky na léčbu...díky

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 55x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/556-kardiak