Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Rada zacatecnikovi

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Výchova a výcvik psa 

+ přidat příspěvek
Rada zacatecnikovi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 11:47 Žena Avona [292] - TeriéřiRe: petrab
Kazdopadne jsem rada,ze se uz jako laboratorni nepouziva,je to skvele torpedo,kolejyne z pracetho ma;-) aktivni,ale ovladatelny...jen ji stve,ze se lidi porad ptaji,co je to za vorecha;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 10:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: Avona
Avona napsala:
Novákův laboratorní pes.
Horakuv laboratorni pes?

smich smich smich NO JASNĚ!! Novák, Horák, pro mě je to jedno brdo... prostě LABORATORNÍ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.09.2012 08:40 Žena Avona [292] - TeriéřiRe: petrab
petrab napsala: nemluvím o kraťandě, ale o strakáči, tedy co se týče toho zdraví alá Novákův laboratorní pes. ;-)

Peto,nemel by to byt Horakuv laboratorni pes? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 20:17 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Kessik
Hehe, kdybys šel muškařit s mým psem, ulovíš maximálně jeho a všechny ryby zdrhnou hluboko pod břeh smich on je totiž druhým povoláním vydra :-D

Já myslím, že ta krátkosrstá kolie by mohla být.. nebo i australák. Obecně ale pozor na povahy, je dobré předem znát rodiče a vybrat si dobrého chovatele.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 20:05 Kessik
Ahoj je pravda ze borderky se mi libi snad odjakziva. Ale nevim zda by mi nezlikvidovala z nudy byt nez se vratim z prace Ale australsky ovcak je taky moc pekny. A se psem budu prevazne zkouset to fisbee behat v parku u kola a taky urcite jako dobrovod pri muskareni u vody :) Rad si necham poradit ktera rasa by pro me byla vhodna :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 15:26 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
čti odkud chceš, já se klíďo ozvu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 15:24 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Aha, to je tak, když čtu od půlky věty smich pardon :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 15:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
nemluvím o kraťandě, ale o strakáči, tedy co se týče toho zdraví alá Novákův laboratorní pes. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 14:51 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Mluvím o kraťandě - ty jsou jiné než klasické rough. S tím zdravím to mám stejně, proto už si dovolím říct, že třeba kavalíra už NIKDY mít nebudu a ani ho nedoporučuju..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 14:27 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Tak to nevím, říkám neznám tu feňuli osobně a víc taky ne... Ono jich moc asi není :-O
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 14:11 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
jj, strakáč mě napad taky jako optimální asi tak na úrovni krátkosrst. kolie, jen jak byl původně vyšlechtěn k laborator. pokusům, můžou tam být genet. choroby,což nevim, zda-li je ke sportování vhodný, ale já mám na to zdraví defekt, takže nechci strašit, já si v podstatě nevyberu nic, je to dycky jen sázka do loterie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 13:58 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: sgualdrina
Mě napadl český strakatý pes... Mají ho tátovo známí - fenku. Osobně ji tedy neznám, ale takhle z vyprávění taky supr pejsek. Berou ji na vodu, ke kolu na výlety...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 13:46 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
ještě mě napadá německý špic to je super hafik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 13:41 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Kessik
Asi jakékoliv střední plemeno NEBO voříšek či kříženec z útulku lehčí konstituce, záleží i spíše na Tvém vkusu, pakliže neupřednostňuješ konkrétní vzhled, budeš mít výběr větší, patrně jako začátečník lépe zvladatelnější fenku a nikoliv teriéra, který se hůře může cvičit a chce to již nějakou zkušenost (při startu se nadělají vždy chybky, tak nechť se lépe odstraňují).A ačkoliv jde o plemeno t.č. dost nemoderní (čehož výhodou je rel. dobré zdraví) a hlavně - vinou majitelů - převážně guačiodní - i pudl by nebyl k zahození.... www.bohemiawillow.cz/…/ .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 13:25 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
co border kolie?australak je taky moc super hafik...no belgičak už je přece jen jina liga to je tak aktivni pejsek :)))a tak jak si z Ostravy si te pak prijdem se Schatzankem okouknout..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 12:30 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Kessik
Ahoj, jaký typ psů se ti líbí? Dělal bys i něco jiného, než jen procházkoval a házel frisbee? Myslím, že by ti mohla vyhovovat krátkosrstá kolie nebo i chodský pes, australský ovčák.. možná i belgický, ale na to člověk musí mít náturu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 11:48 Kessik – Rada zacatecnikovi
Ahoj vsem. Psa jsem jeste nikdy nemel, jelikoz by to vzhledem k vysokoskolskym spolubydlicim nebylo mozne. Ted mam ale jiz vlastni byt a pes je muj sen jiz od detskych let. A proto bych potreboval tak trosku poradit s vyberem vhodneho plemene. Pochazim z Ostravy a byt mam kousek od velkeho parku, kam bych se psem rad chodil na prochazku si pohrat zabehat si nebo si ho vzit sebou vedle kola. Taky bych moc rad se psem cvicil frisbee, jelikoz frisbee hraju uz velmi dlouho s prateli. Muzete mi tedy prosim nekdo porad jake plemeno by pro me bylo asi tak nejvhodnejsi? U prilis temperamentniho psa bych se bal, ze by mi zdemoloval z nudy cely byt nez se vratim z prace a zase u ,,lenosskeho´´ plemene nepredpokladam ze by se mnou zvladal tempo pri behani vedle kola ci pri hrani frisbee. Predem vsem dekuji za navrhy rady a postrehy :)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 134x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/619-rada-zacatecnikovi