Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Jaké plemeno na agility,dogdancing apod.

 

NápovědaFórum » Chov psů  

+ přidat příspěvek
Jaké plemeno na agility,dogdancing apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.09.2013 23:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Monika
Proč ne? Klidně!!

www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2013 20:12 Monika
Já mám Trpasličí jezevčici i s tou mužu dělat dogdancing?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2013 17:24 Radka
Ahoj, ja mam fenku parson russela, je velmi šikovna na aport, dělám s ní frisbee, dělala i agility, nevěnuji se tomu tedy závodně, jen tak na pohodu pro naší oboustranou radost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.02.2013 15:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
smich toho jsem unesla do 5ti měsíců a tedy né na zádech
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.02.2013 23:17 Dracula Re: petrab
To já přeci vím ;-)

Ale co se jeho týče u nás, chtěla bych natočit videjko aspon takové obyč. na památku nic velkýho to s náma nebude to je jasné hlavně se tomu tak nevěnujem :-D ale na plemeno si vede dobře si myslím, ale nezaplacená věc je nošení na ramenou to pak všichni zírají když jdem na procházku a já nesu psa na koni smich to se ví že se pronese, ale co třeba Egonka mít na zádech mmmm....?? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 23:10 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
no, to byla jen narážka na ten dogdancing ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 23:10 Dracula Re: petrab
To bych taky ráda věděla :) občas tančím kolem ní já a jsem ráda jí stačím :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 23:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: Dracula
Dracula napsala: Petro vždyt já jsem to tele :-D téma \\\\\\\\\\\\\\\"Jaké plemeno na agility,dogdancing apod.\\\\\\\\\\\\\\\" já automaticky psala jen na dogdancing, mě nějak vypadlo ty agility a to apod.. proto jsem tě nechápala, promin smich palec
no vidiš, že to jde! - promiň i Ty, ironií se někdy velmi bavím....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.02.2013 23:04 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
:) no, to záleží na tom, esli B. stačí a nebo tančí
Dracula napsala: Moje Betia například taky stačí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   04.02.2013 23:04 Dracula Re: petrab
Petro vždyt já jsem to tele :-D téma "Jaké plemeno na agility,dogdancing apod." já automaticky psala jen na dogdancing, mě nějak vypadlo ty agility a to apod.. smich proto jsem tě nechápala, promin :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 22:56 Dracula Re: petrab
Vždyt taky píši že dogdancing jde s každým psem pokud ví majitel jak s ním při tomto sportu spolupracovat... tu příklad : www.youtube.com/… :-) a potom máš pravdu to už pak vítězí elegance a svižnost, ale daleko se dá dojít i pomoců sladění :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 22:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
no, proto nezmiňuju dogdancing, i když i tam záleží na tom, kam chceš v konkrétním sportu dojít
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 22:50 Dracula Re: petrab
Tak na dogdancing můžeš vážně použít jakéhokoliv psa :-) klidně i buldoka, dogu, chrta, jezevčíka, ovčáka, bígla, dobrmana, pitbula, rotvailera, jorkšíra prostě na kterého si vzpomeneš... je to vážně sport pro všechny psy :-) ale to agility, dogfrisbee a obience to je zase něco jiného :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 22:47 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
Dracula napsala: Jde to s každým psem pokud pán ví jak s daným plemenem správně pracovat jakože třeba mistr světa v agility anglický buldok Václav? nebo vítěz dogfrisbee středoazijat Péťa či plný počet bodů afgána Abdula v obedience?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 22:47 Dracula Re: Petruška
Tvoji kandidáti jsou celkem od sebe, myslím tím od ovčáků toho russela, kařdopádně radím zvážit možnosti aby pejsek nebyl případně málo zanedbán.
Zvolila sis plemena sportovní a aktivní tudíž musíš myslet na to zdali máš čas ho vyčerpat a dát mu co pes potřebuje. :-)

Všichni tři jsou kandidáti dobří na sporty, které s nimi chceš dělat, ale dbej na to aby to bavilo především psíka né jen tebe! Akorát mi nesedí obience a ten parson jack russel hmm jinak na agility a dogdancing se všichni hodí ;-)

AUO je chytrý, aktivní a učenlivý, ale těžký, zato jack russel je lehčí a lépe se s ním bude při tomto sportu manipulovat což je velká výhoda :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 22:41 Dracula Re: janisa
Moje Betia například taky stačí :) Jde to s každým psem pokud pán ví jak s daným plemenem správně pracovat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 20:44 Žena janisa [273]
Borderky jsou super, ale myslím, že kelpie nebo AUO by se taky hodili ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 20:34 Žena Nanda [11]
Petruška - Ahoj, na tvojom mieste by som brala borderku. Je ľahšia ako AUO (ale AUO sú moje lásky love )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2013 21:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Petruška
na sport můžeš vybírat z vícero plemen, lépe pes lehčí, jemný konstituce, střední velikosti s temperamentem, mrštností a s předpokladem zdravých kloubů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2013 19:48 Žena Petruška [12] - Shaping,agility,dogdancing,canicross,poslušnost – Jaké plemeno na agility,dogdancing apod.
Fotka k příspěvku Ahojky,přísští rok bych si chtěla koupit psa na agility,dogdancing,dogfrisbee,obedience apod. ale neví jakého mám tři favority: AUSTRALSKOU KELPII,AUSTRALSKÉHO OVČÁKA nebo PARSON RUSSELL TERIÉRA.co myslíte vy kterého by jste si vybrali s těch tří. :-) :-)
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 168x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/710-jake-plemeno-na-agilitydogdancing-apod