Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Podle mě 6 nejhezčích psů

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Podle mě 6 nejhezčích psů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2014 16:53 veronika Re: sgualdrina
Ahoj, mě jse nevíc líbí:
1.jorkšírský teriér
2.kolie dlouhosrstá
3.bladhaund
4.dandie dinmont terier
5.afgánský chrt
6.kokršpaněl
7.jack rusell terier
8.německá doga
9.čivava
10.labrador potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2013 00:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Jjapan
Jjapan napsal:

Potkal jsem kamaráda a šel zrovna kolem pán z Bíglem A ten kamarád říká "Hele Bígl, to je nejinteligentnější pes na světě" Jak jsi na to přišel mu říkám. On. "No, to je jediný pes, kterému pořád stojí ocas"




potlesk smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2013 16:48 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Jjapan
No, to by se mohlo líbit i ženám :-)
Ale jinak si myslím, že jsi vůbec nezvolil špatně... Vlkodav je krásný, inteligentní, sportovně i společensky založený.... patřil mezi mých TOP20 plemen... jediné proč jsem ho vyřadil (stejně jako dogu) je jeho krátký věk... nechci mít velkého psa právě proto, že se dožívají v průměru nějakých šesti let.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   29.11.2013 16:31 Muž Jjapan [15] Re: Libas
No já vždycky měl německé dogy. A když jsem sháněl novou tak žádná nebyla k dyspozici a narazil jsem na vlkouše. A byl tak nádherný, že jsem si jej vzal stydim .

Hele, dneska jsem se nasmál. Potkal jsem kamaráda a šel zrovna kolem pán z Bíglem A ten kamarád říká "Hele Bígl, to je nejinteligentnější pes na světě" Jak jsi na to přišel mu říkám. On. "No, to je jediný pes, kterému pořád stojí ocas" smich smich Nutno dodat, že kamarád patří k 4%menšině chlapů. Docela mě tim dostal.

P.S. Puritánům se omlouvám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2013 14:15 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Jjapan
Jak německá doga jako první? Že to prásknu Hektorovi? (tedy, tím nechci říct, že mám něco proti německým dogám :-))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.11.2013 11:32 Muž Jjapan [15] – pejsci
Tak já se taky přidám, který se mi líbí nejvíc.

1. Německá doga stydim
2. Irský vlkodav
3. Tibetská doga
4. Mastif
5. Novofundlaňdan
6. Bordeauxská doga

Ne, že by se mi ostatní nelíbili, ale prostě "Rozkaz zněl jasně"
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   08.11.2013 21:06 marta – 6 nejhezčích psů
1.) Tosa inu
2.) Tibetská doga
3.) Pyrenejský mastin
4.) Moskevský strážní pes
5.) Šarplaninský pastevecký pes
6.) Irský vlkodav

A další...např. Velký švýcarský salašnický pes, Anglický mastif, Německá doga, Bordeauxská doga, Kavkazský pastevecký pes. Ale i Československý a Saarlosův vlčák, trošku z jiného soudku. Prostě mě osobně nejvíc berou molossové, pro jejich skvělou povahu a rovněž i vzhled (až na výjimky) a na druhou stranu vůbec nemusím psy "aktivisty" (BK, NO, Belgický ovčák, Flat coated retriever, Labrador...atd.) - ne že by se mi nelíbili, ale nikdy bych si nepořídila psa, na kterého bych neměla dostatek času, nemohla vybít jeho přebytečnou energii, pak je to chudák pes. V tom dělají lidi největší chybu, těchto psů je nejvíc, ale zvládnutých jich má opravdu minimum majitelů, vidím to všude kolem sebe...nejhorší je, když takového psa nechají celý den v kotci, či na zahradě bez jakéhokoliv povšimnutí a ještě hůř v domě/bytě - to je pak demoliční četa i když ten pes za to v podstatě nemůže, chyba je vždy na straně majitele, pes vyžaduje pozornost, každý pes, jinak směřuje svoji energii špatným směrem, proti naší vůli. Každý pes je velká zodpovědnost, my majitelé jsme pro svého psa celý svět a majitel si toho má být plně vědom... pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2013 00:14 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: malyLibor
malyLibor napsal: Já chci psa, který se bude s každým kamarádit... nejraději kdyby se kamarádil s holkama a našel mi nějakou hodnou a pěknou milovnici psů a všech zvířátek... ale klidně to může být i milá a hodná zahrádkářka - zahradu mám taky velikou, ale není to mé hobby



smich palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   23.10.2013 14:36 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: RUSSO
No, u mne je to naopak. Já chci psa, který se bude s každým kamarádit... nejraději kdyby se kamarádil s holkama a našel mi nějakou hodnou a pěknou milovnici psů a všech zvířátek... ale klidně to může být i milá a hodná zahrádkářka - zahradu mám taky velikou, ale není to mé hobby :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2013 12:52 RUSSO Re: malyLibor
NO umí být velký kamarád a také mazel.Nemůže se ale venku(ani bych to nechtěl)kamarádit s každým,koho potká.Přišlo by mi to,jako že není můj,že se o něj špatně starám a proto jde za druhým. ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2013 12:08 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: RUSSO
Já vím ano Ale jsou palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.10.2013 11:47 RUSSO Re: malyLibor
Přidám Ti-Boloňák.Ale to je zanedbatelné procento ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2013 09:34 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: RUSSO
A který pes nepelichá? Jen tak z hlavy - maltézáček, pudl, naháčové... A některého z nich bych si vybral, kdyby neexistoval SBT palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2013 09:32 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: RUSSO
Jak jsem psal, mně se líbí prakticky všichni psi. NO patří mezi ty, kteří se mi líbí hodně, ale které bych si nikdy nevybral. Například právě proto, že byli vyšlechtěni ke kousání a ne k tomu, aby se s každým kamarádili.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2013 00:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: RUSSO
Mně taky ne. Vůbec. Pelichá to, vochrnuje to a eště to kouše. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.10.2013 07:26 RUSSO Re: malyLibor
Vidím,že NO se Ti nelíbí sad :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.10.2013 20:42 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
To je hrozně těžké. Např.dnes jsme byli na výstavě a skoro všichni psi se mi líbili... Těžko mohu říct šest nejkrásnějších... můžu říct jen ty, kteří se mi nejvíce líbí, ale to je vyloženě subjektivní pohled, každý máme jiné oči a tak se nám každému líbí něco jiného. Ale kdybych měl tedy zkusit ty moje nej, tak asi:
1 stafordšírský bullteriér - pro jeho skvělou povahu, temperament a lásku k lidem a jeho veselý výraz
2 bearded collie - pro jejich přátelskou a nekonfliktní povahu a nádherný vzhled, hlavně při běhu, a proto, že milují vodu
3 pudl (jakékoliv velikosti) - pro jejich učenlivost a veselou povahu a proto, že milují vodu
4 maltézáček - šlechtic mezi psy, plemeno člověkem nejdéle chované, pro jeho velkou houževnatost a lásku k pánovi
5 anglický zlatý kokršpaněl - protože to byl velký kamarád, když jsem byl malý
6 novofundlandský pes - nejlépe černý, protože se mi prostě líbí :-D
Ale je spousta dalších psů, co se mi prostě jen líbí - bobtail, německý boxer, rhodéský ridgeback, slovenský čuvač, bernardýn, německá nebo tibetská doga, yorkshire teriér, border collie, čau čau, zlatý retrívr, foxteriér, welshteriér, český fousek, West Highland White Terrier, Briard... jsou to různí psi různých povah a některé z nich bych si sám nikdy nevybral, přesto se mi líbí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2013 01:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: malyLibor
a z těch všech nejkrásnějších psů se Ti líbí nejvíc kterejch šest?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.10.2013 21:56 Muž micz [165] Re: malyLibor
Hezky řečeno palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   03.10.2013 18:51 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Podle mne jsou úplně všichni psi krásní... pokud jsou zdraví a je o ně správně pečováno... Jen některá plemena jsou někomu bližší a někomu méně blízká. Ale každé plemeno je něčím krásné a něčím vyniká, proto si je také lidé vyšlechtili. Jen lidé mají různé oči, a proto každý vidí toho kterého psa jinak.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2013 22:08 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
:-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.09.2013 23:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
PhoebeAdel napsala:
6 ......... nebo i jiný naháček

takže co já?

PhoebeAdel napsala: Egon, řadím tě, výlučně Egona na 5 místo:-)

smich ale tim vyšoupneš nahotinky a tou jsem měla bejt já, né Egonní chlupatice! :
PhoebeAdel napsala:6 Peruánský naháč nebo i jiný naháček
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2013 22:54 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Egon, řadím tě, výlučně Egona na 5 místo:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.09.2013 22:19 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
PhoebeAdel napsala: Retrívři jsou jasný:-)

6 ......... nebo i jiný naháček


takže co já?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   05.09.2013 21:22 Muž hunter [30]
1.Biely švajčiarsky ovčiak
2.Nemecký ovčiak
3.Belgický ovčiak, malinka
4.Nemecký krátkosrstý stavač
5.Bullterier
6.Bradáč
A samozrejme aj môj pes :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   05.09.2013 18:52 Žena myspu [276]
louisianský leopardí pes
československý vlčák
pitbull
belgický ovčák malinois
bandog
cane corso

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.09.2013 19:45 Žena Belja2 [28] - Ohaři
taky přikládám svůj "seznam" :-D ...
1) český fousek (srdeční záležitost a sama 3 chovám :-D )
2) bernský salašnický pes
3) německý ovčák ( nejspíš jsem ovlivněná komisařem Rexem :-D)
4) flat coated retriever
5) československý vlčák
6) čivava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2013 20:25 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rexik
ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   01.09.2013 06:18 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Uděláme konečnou bilanci?
Zajímavé téma, co byste řekli tomu ohodnotit každé místo body od 6 do 1 a třeba koncem září téma vyhodnotit? Je to jen návrh, je to na vás.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.09.2013 00:33 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Retrívři jsou jasný:-)
Mám radši pejsky ušima dolů.
1 King Charles Španěl moje 1 - moc jsem po něm toužila.
2 Bíglík
3 Agátka :-) tedy Biewer ta je naprosto úžasná, kouzelná
4 Papík :-) po tom, co jsem se seznámila s Phoebí, studuju a zjišťuju vše + i -
5 Doga
6 Peruánský naháč nebo i jiný naháček
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   29.08.2013 21:43 Žena geminika [44]
U mňa jednoznačne vedie Zlatý retriever. Potom Border kolia, Bernský salašnícky pes, Sibírsky husky, doga a určite kólia.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   27.08.2013 14:05 Žena Domča14 [13] - Retrívři, slídiči a vodní psi
U mě asi tak:
1 - Labradorský retrívr
2 - Československý vlčák
3 - Bílý švýcarský ovčák
4 - Tibetská doga
5 - Cheaspeake bay retrívr
6 - Německý ovčák

Ale až na dvě první místa je úplně jedno, v jakém jsou pořadí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.08.2013 13:52 Muž micz [165]
1) Stafordšírský bullteriér
2) Argentinská doga
3) Dobrman
4) Rotvajler
5) Irský vlkodav
6) Americký pittbull teriér

A spousta dalších :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 12:03 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sgualdrina
sgualdrina napsala:
zajímavá by byla anketka,6 psů co se vám nelíbí :)
smich tak šup....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.08.2013 12:01 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
smich smich smich TUTÁČ POŽÁDÁM O BELGICKÝ VOBČANSTVÍ....
EGON
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   27.08.2013 10:47 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
u mě je to jasné :)
1. belgičák (grén či tervík - je to fuk, jak to má chlupy :-D )
2. belgičák
3. belgičák
4. belgičák
5. belgičák
6. belgičák
.
.
.
.
.
merlatí s pálením (auo/boc)

a jinak jakkoliv krásní standardní jedinci pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.08.2013 20:43 Dracula Re: sgualdrina
Zlato, podle mě žádný pes není vyloženě nelíbivej :) je to otázka vkusu.. jak jsi si všimla, každý píše jiná plemena ve své oblíbené šestici a taky si každý na každém plemeni najde něco + a něco - .

Já osobně věřím psí duši a né vzhledu love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.08.2013 13:54 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
u mňa:
1. Nemecký krátkosrstý stavač
2. Jagdteriér
3. Anglický špringeršpaniel
4. Americký staford
5. Louisiana Catahoula
6. Slovenský kopov
palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   25.08.2013 01:53 Dracula Re: invalida
A to by jsi ještě koukal kolik kilometrů spotřebuje ta moje raketová střela smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   24.08.2013 22:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
invalida napsal: Jezevec dlouhosrstej, jezevec hrubosrstej, jezevec hladkej a to samý v kapesním vydání stydim smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   24.08.2013 21:48 Mila – nejhezčí jsou tito:
čau čau, čau čau, čau čau, čau čau, čau čau, čau čau a pak snad už jen jedině chow chow ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   24.08.2013 19:56 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
ty blaho jenom 6 :) no já sem zatizena na ty veliky..
1. je jasná Německá doga
2. tibetská doga
3. irský vlkodav
4. velký švýcarský salašnický pes
5. československý vlčák
6. baset ( vono je to menší,ale boží)

zajímavá by byla anketka,6 psů co se vám nelíbí :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   24.08.2013 19:40 Žena makyna90 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak u mě je a vždycky bude na místě 1.Německý ovčák
potom se mi líbí 2.Belgický ovčák Malinois
3.Československý vlčák
4.Německá doga
5.Sibiřský husky
6.Rotvajler
a pak ještě Akita Inu atd... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   24.08.2013 19:39 Muž invalida [782] Re: Dracula
Ty sou na mě moc chodivý...já ujdu denně max 20 kilometrů a to je na ovčáka málo. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   24.08.2013 13:23 Dracula
Tak to je názor vlastně každého jiný :)
Já mám mezi oblíbenci jasno :
1) Belgický ovčák malinois
2) Německý ovčák
3) Německá doga
4) Bladhaund
5) Americký pitbulteriér
6) Vlkodav nebo Australský ovčák merle jsou na stejno
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   24.08.2013 10:36 Muž invalida [782]
Jezevec dlouhosrstej, jezevec hrubosrstej, jezevec hladkej a to samý v kapesním vydání stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   24.08.2013 08:16 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Na první místě je u mě, což je jasné,německý ovčák,pak by to byli-sibiřský husky,kavkazan,šarplaninec,australský honácký pes,australský ovčák.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   23.08.2013 21:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
těžkej, těžkej výběr...., velcí chrti, středoazijat, dobrman, dlouhonozí vysocí kříženci, nějakej lovečák s plandajícíma plachtama a na prvnim místě dycky ten můj!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   23.08.2013 10:25 Muž prasan [897] - TeriéřiRe: milovnice pudlů
Všetci máme svoje obľúbené plemená.V tvojom zozname by som pridal bod pre border kóliu,nemeckého ovčiaka,bernardína a občas sa nájde i pekný pudel.No bišóniky. :-)
Všetky psíky sa mi páčia no niektoré sú pre mňa tak povediac menej atraktívne. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.08.2013 15:18 milovnice pudlů – podle mě 6 nejhezčích psů
ahoj mám strašně ráda 6 ras psů.pudli,havanský bišonky,německý ovčáky,bernardýny,chrty barzoje a border koliji. pac pac pac

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 658x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/762-podle-me-6-nejhezcich-psu