Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Jak pije pes

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Jak pije pes
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2014 22:11 Žena marcelka6ka [705] Re: 111muf
Tak páník taky prohlásil, že on by ho u sekání nemoh mít, že by to jeden z nich nerozdýchal.. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.04.2014 22:10 Žena marcelka6ka [705] Re: sgualdrina
AAA tak to je o starost méně :-D I když mohly by to být Darwinovy konkurenti...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.04.2014 21:59 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: marcelka6ka
Až se bude sekat travička, dej vědět, sbalím klukům batůžky, narvu je míčkama a můžou jet prudit zase někam jinam. Za dnešní den si je páník užil při sekání ažaž smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.04.2014 11:03 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: marcelka6ka
macelino těžko ta moje svudnice je vykastrovana :) takže hrátky bez hranic :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.04.2014 21:24 Žena marcelka6ka [705] Re: sgualdrina
Dám ti vědět až budu sekat.Teď při tom bláznivém počasí mi připadá, že nic jiného nedělám. A Lafitku vem s sebou, možná vyšlechtíme novou rasu z těch dvou smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.04.2014 17:52 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Dracula
tak to je úžasné video potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   29.04.2014 16:55 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: petrab
Jé, kamarádčina babička měla voříška, se kterým měli každý večer rituál, že si před spaním rozdělili napůl čokoládovou tyčinku... V nějakých patnácti letech ho přejelo auto, ale kdyby se to nestalo, tak skoro věřím v nesmrtelnost :) To já jsem ve stresu, když Abby někde sežere kus sušenky a čekám, kdy se z toho vyvrátí.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.04.2014 13:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Libas napsal: Kopřivy jsou jedna z nejléčivějších rostlin vůbec. Vývar z kopřiv má spoustu léčivých využití, dá se používat i preventivně, ale nikdy žádný rozumný léčitel nedoporučí jeho užívání neustále. Jsem přesvědčen, že stejně jako by to neprospělo člověku, tak to neprospěje ani psovi.... ale lidi jsou různí. Tuhle jsem viděl přednášku nějaké bláznivky, která se snažila lidi přesvědčit o tom, jak prospěšná je pro psa veganská strava, protože ona s přítelem tak psy už několik měsíců krmí. ne
pán je tutovej, pakliže psovi nedá k dispozici vodu nonstop,
co se týče nevhodnosti lektvarů, když umřela moje babička a zbyla po ní pudlice, nechtěla nic pít ani nic jíst a přitom se k miskám hrnula, ale dycky zpátečka, lítali jsme po Žižkově jak zběsilí, abychom zjistili od nějakých jejích psích kámošek, co pes pije, netkla se ničeho a my to do ní rvali stříkačkou, nakonec vyšlo najevo, že čuba pije odjakživa jen a pouze převařený mlíko (né s modrýho pytliku, ale s červenýho) půl na půl s vodou - nevypila nic - ani samotnou vodu, ani půl na půl s nepřevařenym mlíkem a ani s jinym, než s červenym nápisem... a k žrádlu den co den játrová paštika a nastrouhaná mrkev. Žila 17 let a nebylo jí nic. Jak mohla přežít, kdo ví.

Čímž chci říct, že kdybych takhle krmila Egona měsíc, je dozajista po něm.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2014 12:28 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: marcelka6ka
tak to se jedu na příští sekání kouknout :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.04.2014 21:49 Žena marcelka6ka [705] Re: sgualdrina
Dan zelená po každém sekání trávy :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.04.2014 16:17 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
on se bude paneček divit,až mu pes zezelená :)je to trochu uchylny,ale furt lepsi než odvar z máku třeba :) kažpopádně každej fanatismus i když míněnej v dobrym, je špatnej...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.04.2014 08:00 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
No, on se vývar z kopřivy obvykle podává v léčebných kůrách. Pije se např. 14 dní nebo 3 týdny hrníček ráno na lačný žaludek a podobně. Ale rozhodně ne neustále. Osobně nevím, jestli by to neustálé pití ublížilo, nebo by jen ten odvar ztratil účinek, každopádně je to nesmysl podávat ho neustále.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.04.2014 06:32 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Jo to si myslím taky,v normální míře proč ne,dat mu to se tam,ale nedat mu ani trochu normální vody,to je fakt na hlavu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2014 23:07 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Kopřivy jsou jedna z nejléčivějších rostlin vůbec. Vývar z kopřiv má spoustu léčivých využití, dá se používat i preventivně, ale nikdy žádný rozumný léčitel nedoporučí jeho užívání neustále. Jsem přesvědčen, že stejně jako by to neprospělo člověku, tak to neprospěje ani psovi.... ale lidi jsou různí. Tuhle jsem viděl přednášku nějaké bláznivky, která se snažila lidi přesvědčit o tom, jak prospěšná je pro psa veganská strava, protože ona s přítelem tak psy už několik měsíců krmí. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.04.2014 21:00 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Soused má N.O. stáří 3.5 měsíce,docela mě překvapilo,když mi řekl,že mu vůbec nedává pít vodu,jen odvar z kopřiv,prý to sice moc nechce,ale vodu mu nedá.tohle je prý dobré na čištění krve,no nevím,ale zdá se mi to nějaký divný ne? coze coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2013 21:51 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
úúúúžasný potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   26.08.2013 20:46 Dracula
Taky jsem nedávno viděla žůžo videjko :-) www.youtube.com/… :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 139x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/763-jak-pije-pes