Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pomůžeme Akimovi?

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci » Operace, zákroky 

+ přidat příspěvek
Pomůžeme Akimovi?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.10.2013 03:04 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: majka0007
Dobrý večer přeji, zjišťovala jsem informace ohledně platby ze SR přímo ve své bance, což je ČSOB. Podmínky jsou takové, že si banka především vezme poplatek za přepočítání z cizí měny, který činí asi 1% ze zasílané částky, ale min. výše poplatku je 150,- Kč. Je na vás, zda chcete za těchto podmínek na Akimka přispět, jde spíš o to, aby penízky z účtu neubývaly. IBAN je CZ5603000000000261606916, SWIST Banky (mezinár. kód) je CEKOCZPP. Pokud si to rozmyslíte, pochopím to, pokud přispějete, musí se vzít v úvahu ten poplatek a samozřejmě budeme rádi. Zdravím z Jižních Čech. Janina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.10.2013 22:20 Žena majka0007 [27] - Retrívři, slídiči a vodní psi
pre platbu zo SR nie sú potrebné ešte nejaké údaje? swif/iban alebo ako sa to volá...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.10.2013 06:15 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Pomůžeme Akimovi?
Fotka k příspěvku Jsem sedmiletý Akim, pejsek Rhodézského Ridgebacka.
Mám nádor v oblasti ramenního kloubu, proto mi ochrnula přední packa, mám velké bolesti a nemohu ji používat.
Čeká mne náročné a drahé veterinární ošetření za 18 000,- Kč.
Má panička je dlouhodobě nemocná, potřebuje mne a nemá dostatek finančních prostředků pro mou léčbu.
Korunkou ke korunce můžete pomoci zachránit můj život.
Pomozte prosím pejskovi k uzdravení aby se mohl dožít svých osmých narozenin, které ho čekají 28. listopadu.
I malá pomoc je pomoc.
Č.ú. : 261606916/0300
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 61x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/774-pomuzeme-akimovi