Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Potěšte svého pejska novou hračkou

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Potěšte svého pejska novou hračkou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.04.2014 18:42 Žena Fortissimo [30] - Teriéři
Za hodinku a kousek končí aukce...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   02.04.2014 07:34 Žena Fortissimo [30] - Teriéři – Aukce chovatelských potřeb
Fotka k příspěvku Krásný den všem, dnes končí ve 20.00 aukce. Akci najdete zde na adrese www.facebook.com/… . V přípdě, že se Vám aukce nezobrazuje požádejte mě o přátelství na FB www.facebook.com/… , vložím Vás a můžete dražit.... Přeji všem úspěšnou aukci a děkujii ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.04.2014 07:30 Žena Fortissimo [30] - TeriéřiRe: Libas
Požádejte mě o přátelství na FB a já vás tam vložím ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.04.2014 22:10 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
nebul... že bys nebyl do booku přihlášenej? smich - jinak se tam nedostaneš, mě se to zobrazuje normálně, jestli ses dostal v tom odkazu níž na ten profil, tak se posuň kus dolů a najdeš si to tam, jsou tam vložený jednotlivý věci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.04.2014 22:00 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
No, tvůj odkaz mi sice taky otevřel tlamoknihu, ale píše mi to, že obsah je nedostupný, stránku nelze zobrazit sad
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.04.2014 21:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
smich
musíš v tlamě točit kolečkem na myši a najet si na konkrétní výrobek!!!!

www.facebook.com/…

a máš to do zejtřka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.04.2014 20:49 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Fortissimo
Ten pešek se mi líbí. Bohužel, když kliknu na ten odkaz, tak mne to sice hodí na tlamoknihu, ale nikoliv do této aukce ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.03.2014 08:48 Žena Fortissimo [30] - Teriéři
Fotka k příspěvku Čas do konce aukce se krátí nezapomeňte na probíhající AUKCI chovatelských potřeb v pořadí 7.... najdete zde určitě hračky, kosmetiku, pamlsky, piškotky pro Vaše mazlíčky, včetně našeho Tajného překvapení.. Aukci najdete na www.facebook.com/… .. přeji Vám příjemný zážitek ..Pokud se nemůžete dostat na aukci stačí požádat o přátelství nebo požádat našeho společného přitele,aby Vás do aukce přidal
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.03.2014 10:00 Žena Fortissimo [30] - Teriéři
Fotka k příspěvku Slečna Greis si vydražila Ňuňací pelíšek
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.03.2014 09:59 Žena Fortissimo [30] - Teriéři
Fotka k příspěvku Slečna Dixinka si vydražila čalouněnou sedačku v Tajném překvápku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.03.2014 09:58 Žena Fortissimo [30] - Teriéři
Fotka k příspěvku Miláček s výhrou z poslední aukce od Marťulky s balíkem piškotků
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.03.2014 09:56 Žena Fortissimo [30] - Teriéři
Fotka k příspěvku Hračka z poslední aukce v akci :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.03.2014 09:29 Žena Fortissimo [30] - Teriéři
Fotka k příspěvku V naší aukci nabízíme vše co by Vás mohlo zaujmout od pamlsků , hraček, kosmetiku až po pelíšky pro Vaše mazlíky... Jde o zábavnou aukci, na které můžete přihodit sami co uznáte za vhodné. Máme i "Tajné překvapení", je to aukce na slepo. Nikdo neví do poslední chvíle co draží. Rozhodně o napětí a humor není nouze... Ráda Vás na naší aukci přivítám www.facebook.com/… . Pokud se Vám aukce nezobrazuje, požádejte mě o přátelství nebo Vás může přidat do aukce i náš společný přítel....přeji Vám všem krásný zážitek.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.03.2014 09:12 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Potěšte svého pejska novou hračkou
Fotka k příspěvku Dovolte mi Vás pozvat na probíhající AUKCI chovatelských potřeb v pořadí 7.... najdete zde určitě hračky, kosmetiku, pamlsky, piškotky pro Vaše mazlíčky, včetně našeho Tajného překvapení.. Aukci najdete na www.facebook.com/… .. přeji Vám příjemný zážitek
Fortissimo Bohdana Hladíková
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 110x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/844-poteste-sveho-pejska-novou-hrackou