Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Chování psa po kastraci

 

NápovědaFórum » Chování psů » Poruchy chování 

+ přidat příspěvek
Chování psa po kastraci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 12:11 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2014 22:54 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Mishala
No, to, že pes kastrací zhloupne, je nepravděpodobné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2014 12:48 Muž Buba - Gump [262] - TeriéřiRe: Mishala
Fotka k příspěvku sestra dala vykastrovať svojho buldočka, kvôli zdr. problémom a proste ho nechceli na chov kedže je bez PP, na tú hlúposť neverím, na priberanie áno kedže teraz ich psík pribral na 19kilo a akčný je rovnako ako keď mal guľky takže neviem ... stále je to rebel, takže sa nevedia dočkať kým sa jeho hladina hormónov neukľudní ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2014 12:38 Žena Mishala [0]
Díky za názory, ona veterinářka mluvila vyloženě o psovi - samcovi. Srovnávala to s kastrací feny a prý u fen to u fen tak není. Tak nevím, nikde jsem se o tomhle problému moc nedočetla..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2014 22:56 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Mishala
To teda nevím. Mám papillona a přijde mi, že nezhloupla. Jo, přibrala. To jo, tak teď umírňujem. Ale je cca 2 měsíce po kastraci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2014 20:08 Muž hunter [30]
Ja som dal tiež fenku kastrovať, je to niečo veľkostne ako ratlík. Vet ktorý povie že pes zhlúpne je dobrý pako, u nás v útulku sa snažia kastrovať všetkých psov, a ich vlastnosti sa moc nemenia. Je pravda že stučnie, ale stačí ho kŕmiť menej, nechápem čo je na tom, s lenivosťou to pravda nie je. Čo mám skúsennosti tak sú kastráty väčšinou hravejšie a aktívnejšie, ale to záleží aj od majiteľa. Tak cca ten rok po kastrácii sa psovi úplne vyrovná hladina hormónov, takže dovtedy mu môže ešte trocha šibať.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2014 17:49 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Mishala
může se menším vlivem hormonů zklidnit,ale taky nemusi..ono to je važně hodně individuální
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2014 17:35 Žena Mishala [0] – Chování psa po kastraci
Ahoj,

moje otázka je mířená ideálně k majitelům menších plemen, kteří nechali svého pejska vykastrovat.
Před nějakou dobou jsem se rozhodla nechat vykastrovat svého 4letého čivaváčka.
Dnes jsem o kastraci mluvila s veterinářkou a ona mi to úplně nedoporučila, že prý pes "zhloupne".
Témat o kastraci je dost, ale všude se píše, že pes může ztloustnout a zlenivět.
Ale může se změnit jeho "inteligence", nebo poslušnost?

Díky

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování psů • Zobrazeno 64x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/872-chovani-psa-po-kastraci