Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Jak zlepšit vztah se svým psem

 

NápovědaFórum » Chov psů  

+ přidat příspěvek
Jak zlepšit vztah se svým psem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2014 21:21 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: marcelka6ka
No, ono je hlavně třeba si uvědomit, že pes nás vůbec nechce rozčílit. Naopak, obvykle nám chce udělat radost, protože z toho pak plyne radost i jemu. Když si člověk uvědomí, že pes nás nechce naštvat úmyslně, pak se i sám daleko lépe ovládá... Ale někdy to je moooc těžké, já vím. Taky to ne vždy zvládnu, ale musím se pochválit, že jsem v tom čím dál lepší a lepší stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2014 16:17 Žena marcelka6ka [705]
Musím potvrdit, že poznatky z knížky Cesara: Jak učinit psa šťastným, v praxi skutečně fungujou.Pes opravdu vnímá naši energii ať už pozitivní nebo negativní a podle toho jedná.Člověk se musí umět ovládat a i ve chvíli, kdy ho pes vytočí , nebo se o to snaží musí zůstat v klidu..uf někdy celkem fuška. Snažím ovládat sebe, zůstat pořád v klidu bez emocí a už jsem měla i úspěch, pes se zklidnil...jenom nevím kolik sil mě to bude stát, při těch jeho divočárnách. Kupodivu při jedné takové provokačce a dožadování se pozornosti jsem reagovala úplně v klidu a on byl z toho paf a byl přesně tam tam, kde jsem ho chtěla mít a choval se podle mých přestav..paráda, budu testovat i v jiných situacích. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.08.2014 23:01 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: marcelka6ka
Aha takže v podstatě stejně jako s manželem ? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.07.2014 22:33 Žena marcelka6ka [705] – Jak zlepšit vztah se svým psem

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 70x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/875-jak-zlepsit-vztah-se-svym-psem