Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Co si myslíte o tomto?

 

NápovědaFórum » Výživa » Doplňky stravy 

+ přidat příspěvek
Co si myslíte o tomto?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2014 22:46 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
www.joalisanimal.eu/… tak pak dej vědět, já nedělala očistec ani sobě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2014 22:20 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: PhoebeAdel
Přípravek Animet dnes dorazil, tak zítra začneme
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2014 10:12 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Mě to zaujalo a i cena mi nepřišla tak děsná
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2014 00:07 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
vyzkoušej, alternativní medicína když nepomůže, neublíží
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2014 10:57 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba – Co si myslíte o tomto?
www.obojky.cz/…/
www.joalis.cz/…
Tyto bylinné preparáty jsou od
MUDr. Josef Jonáše, který je skvělý léčitel. A z vlasní (vyléčil mého strýce, kamarádku, manželku bratrance.
Včera jsem na to narazila v psích kusech. A napadlo mě, jak Phoebe přibrala po kastraci a nemáme zase tolik pohybu, jestli by to nebylo dobré?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 51x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/881-co-si-myslite-o-tomto