Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Dobré zprávy

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Dobré zprávy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.02.2015 19:31 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Tohle je hustý, jestli vám to půjde spustit www.facebook.com/… hned video první na mém fb
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2015 23:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
smich www.rehabilitacniustav.cz/…

až dorazíš do metropole, ukážu ti tady nestandardní standardy dva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2015 23:23 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
OK. Platí to pro všechny standardní příslušníky tohoto plemene smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2015 22:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
tak to je to s těma mozečkama prima, nechť jim to zůstane, ňufíkům a nepřevrtne se to časem v nějakej gen po praprastrejdovi třebas,
i když Tě trochu obdivuju se stálým argumentem a optimismem, kdy vždy čtu "všichni" či "vždy" místo většina, převážně apod., když se nejedná o vlastní peří, který je zaručený a ověřený
já jsem měla docela už hafo pesanů a nikdy bych netvrdila, že cokoliv platí pro všechny, byť je to standard plemene
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2015 23:48 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Zdá se, že mozečky po obou rodičích - oba rodiče mají vyrovnané povahy, oba jsou přátelští i temperamentní. No, aby ne, povaha je u stafíků přeci to, co si na nich nejvíc vážíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2015 23:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
a mozečky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2015 20:53 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Všichni už mají své pánečky. A náhodou, hlavičky mají po Scottym... a těla po mámě. A barvičky? Po všech dědech, pradědech, babkách i prababkách :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2015 20:45 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas
Ty jsou parádní palec Scotty má určitě radost, akorát budou asi víc po mamince vypadají světlejší nebo ne? A budeš si nechávat, alespoň jednoho nebo půjdou do jiných dobrých rukou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.02.2015 19:49 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Libas
Jéje, já to tam zapomněl napsat - to jsou první Scottyho štěňátka, dva pejsci a fenečka, jsou naprosto úžasní palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2015 20:02 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Libas
Jeden roztomilejší než druhý
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2015 14:44 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena
Jsou sladcí love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   05.02.2015 23:48 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Děcka, já to sem prostě musím dát.... Jsou tak nádherní :-)
Alkeidés Akniterk
Arletta Akniterk
Arrow Akniterk
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.02.2015 22:54 Lucka Re: PhoebeAdel
Fotka k příspěvku Já jsem to taky prožívala. nechápu jak mohli Míšovi ublížit. Hlavně že ti dva kteř Míšovi ublížili budou pykat za to co Míšovi udělali. Držela jsem mooooc Míšovi palečky a jsem ráda že už je to dobré. příští měsíc Míša vyraží na turné se svoji kapelou a už se moooc těším na Míšův koncert live. Věřím že Míša je velký sympaťák a navíc pěkně zpívá.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   11.01.2015 01:17 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku A přidám ještě jednu dobrou. Víte jak moc jsem prožívala zranění zpěváka Michala Hrůzy. Je to moc dobrý přítel a vážím si ho a jsem (jsme s rodinou) rádi, že se uzdravuje a jeho stav se lepší. Podle ofiko zpráv by měl na jaře již koncertovat. Moc si to přeju a jemu též palec love
Ježíšek byl v tomto směru naprosto dokonalý a nadělil nám s maminkou hop
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.01.2015 01:09 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: 111muf
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Sloníky miluju, jsou nádherní a též slůňátku přeji vše dobré. Přidám obrázek. Loni jsem si koupila kalendář stolní, byly v něm úžasné fotky - možné použít jako pohled. A skvělé citáty. A tahle je úžasná
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.01.2015 00:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
no, nechť mu to vydrží
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   03.01.2015 14:26 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: Libas
Fotka k příspěvku Je to miláček, hnedle bych si ji vzala domů :-D sloni a medvědi jsou má milovaná divoká zvířata love Slůňátku přejeme za nás všechny hodně sil a zdraví ano
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.01.2015 08:58 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Jupí.... konečně opravdu dobrá zpráva:
www.novinky.cz/… Tak přeji holčičce, ať to tak jde dál a ať tady každý rok můžeme číst o jejích pokrocích. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   18.12.2014 17:26 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Fotka k příspěvku Byla jsem na trzích v Jedli, udělala radost sobě - koupila si kalendář, který nese název: "Šampioni a borci 2015"

S podtitulem: "Člověk se plně projeví, teprve když změří své síly s nějakou překážkou." Antoine de Sant Exupéry

Dále s větou: "Robert Vano pro Sportovní club Jedličkova ústavu"

Na titulní straně jsou zmenšené formáty všech fotografií šampionů a borců. Na dalších dvanácti listech jsou fotografie až do spadu s velmi střídmým kalendáriem. Čtrnáctým listem je karton, na jehož první straně jsou medaile všech sportovců s jejich popisky. Poslední strana kartonu obsahuje poděkování spolupracovníkům projektu a loga partnerů. Kalendář má tedy třináct listů tištěných jednostranně a karton tištěný oboustranně.

Příběh putování za kalendářem započal naší schůzkou s Jiřím Rejmanem 5. března 2014. Tehdy ani jeden z nás netušil, za jak krátkou dobu budeme moci kalendář přivítat na svět. Aby tomu tak bylo, potřebujete nejen přízeň osudu, ale především na své cestě potkat vstřícné a obětavé lidí, díky nimž dnes můžeme s radostí říct: My jsme to štěstí měli.

, viděla se super lidma a koupila vyrobené věci.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2014 18:57 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: kinder
Pestrá společnost je fajn. Ředitele Michala Pragera znám. A byli moc milí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   10.12.2014 13:39 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – Psi pomáhají
Nový díl Dtestu, tentokrát o asistenčních psech. www.stream.cz/… .Zařazuji to dobrých zpráv, protože si myslím, že je dobře, ze jsou i lidé, kteří se stím snaží něco dělat a snad se povede. Budu držet palce palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2014 13:17 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Laďka
Však jsem pánovi poslal fotky Scottyho, aby vybral takovou barvu, která mu půjde k pleti :-) No, a výsledky budou, pokud mu to handler nebude kazit stydim
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2014 12:44 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: Libas
Opravdu moc hezké, už jsem chtěla napsat, že Scottymu půjde perfektně k pleti, ale pak jsem si uvědomila, že to je u psa asi blbost ano Tak půjde mu skvěle k srsti ano To budou fantastické výsledky!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2014 12:00 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Děkuji... A dělají pro různé pejsky, nejen pro stafíky. Mně ho dělali vysloveně na přání - nejen vzhled, ale především provedení s řetízkem a délku vodítka, aby mi na výstavy lépe padlo do ruky :-D A dělají i věci pro koníky, ale v tom se vůbec nevyznám, mně se koně moc líbí, ale nikdy jsem na nich nejezdil... to jsem víc najezdil jako děcko na krávě a na praseti :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2014 11:56 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Libas
Tak ten je hezkýýýýýý
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2014 23:32 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: marcelka6ka
Až budu mít ftky, kde to bude mít Scotty na sobě, tak určitě přidám :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2014 22:50 Žena marcelka6ka [705] Re: Libas
Slušné palec moc hezký
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   09.12.2014 22:16 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér – Nový výstavní set
Fotka k příspěvku Nový výstavní set od www.dm-collars.com mi udělal obrovskou radost. Celý je podle mých přání, takže kdo chce originální obojek nebo celý set, klidně si vymšlejte, jsou ochotní a vyrobí jej přesně dle vašeho přání, jejich vzorník je spíše pro inspiraci.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2014 09:03 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Jarka
PPL také nic moc... před dvěma třemi roky jsem posílal kamarádce krevetky. Takové opravdu hodně odolné... PPL dokázala dopravit více než dvě třetiny mrtvolek... Neumím si představit, co s nimi dělali. Ten zbytek byl naprosto vystresovaný, ale tohle jsou dobré zprávy takže díky péči kamarádky se je podařilo udržet a rozmnožit palec
Nicméně PPL je svým přístupem velmi podobná ČP. Ale jak jsem psal, tohle jsou dobré zprávy, tak i další dobrou: Zatím nejlepší zkušenosti mám s InTime. Vždy mi všechno u nich přišlo včas, dodávají i odpoledne a večer, kamkoliv - domů i do práce nebo jednou mi to přivezli po dohodě i na hřiště a jednou na šipkový zápas a vozí zboží i na Slovensko nebo ze Slovenska za stejné ceny jako po Česku palec Snad jim to vydrží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2014 17:50 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: Libas
Ale PPL také nic moc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.12.2014 19:10 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
tone Ať žije Česká pošta! Doručí vaši poštu zaručeně pozdě, ale někdy i neporušenou! tone
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   01.12.2014 22:05 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: kinder
Nene, autorka obrázku je paní Šárka Ovečková. Objevila jsem její kresby v jednom psím fóru a poprosila ji o portrét
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.12.2014 20:22 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: PhoebeAdel
POrtrét je parádní podoba je vidět, vlastní tvorba? To víš na českou poštu je spoleh....Já si nechávala posílat balíček z ebay a to není doporučeně, takže to narvali do schránky půlka ještě čouhala a nešlo to vytáhnout, takže prostě super. Naštěstí poté co jsem ho vyprostil byl obsah nepoškozený tudíž jsem byla ráda:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.12.2014 19:56 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Fotka k příspěvku Před týdnem jsem myslela, že si hodím mašli...poslala jsem 18.11. balíček s dárkem pro kamarádku. Přátelé šel 14 dní, vypadalo to, že se ztratil. Byla jsem úplně zničená, že dárek největší kamarádce není - byl to portrét. A dnes dorazil a s ním i radost.
www.facebook.com/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.11.2014 22:47 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Můžeme zase Egoškovi posílat labutě a tuny písku hop . Děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   10.11.2014 17:28 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Fotka k příspěvku Tý jo, zítra by to bylo 5 týdnů, co se ztratila kočička Maruška. A dnes se našla, živá, pěkně krmená, v pořádku. Hodní lidé ještě jsou hop hop hop
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   30.10.2014 16:04 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
A já mám taky jednu dobrou zprávu. Dal jsem ji do aktualit, ale dám ji i sem, protože dobrých zpráv není nikdy dost: www.novinky.cz/… potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2014 16:03 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ráďa
Tak to už je pan pes palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   30.10.2014 08:36 Žena Ráďa [507] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: PhoebeAdel
Fotka k příspěvku Nevadí Adélko :-) , nestíhám naše nové zlatíčko zatím představit i tady. Zatím máme nový profil na h.cz a na tyhle stránky taky dojde, jen co se uzdravím.......Zatím jen jedna ukázka - takhle už nám vyrostl ano ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2014 23:09 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Sice nepsi, ale dobra. Mam novy vozik. Doma a uz se szivame. Tak mi drzte pesti, at zitra dojedu do prace :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   25.10.2014 12:58 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: PhoebeAdel
Tak to se moc těšíme na jeho prezentaci;-) Byla by to škoda, takového broučka někde neukázat a nepotěšit tak kamarády, kterým Letynka chybí :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.10.2014 22:41 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: PhoebeAdel
Je kouzelný potlesk
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   23.10.2014 21:52 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Sem budu rád přispívat palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   23.10.2014 20:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
tak nechť je to pindě zdravý jak ta řípa !!!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   23.10.2014 20:26 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Fotka k příspěvku Lettynka od Rádi má nástupce, psího kluka a jmenuje se Montello hop A je úžasnej, že?( fotku jsem si půjčila z fb, snad to neva ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   23.10.2014 20:22 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba – Dobré zprávy
Vzhledem k tomu, že jsou neustále samé smutné informace, rozhodla jsem se založit toto téma. :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 379x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/887-dobre-zpravy