Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Vypadávání zoubků

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Péče o štěně a psího adolescenta 

+ přidat příspěvek
Vypadávání zoubků
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2015 22:21 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Jo, to je pravda, zuby rostou děsně rychle. Ani jsem si nevšiml, že mu vypadl mlíčňák a už tam měl druhý zub. Naštěstí mu narostly zcela správně, nebylo co řešit, ale sledoval jsem to a nejméně 2-3x týdně chodil za zkušenýma chovatelkama, ať mi kouknou, jestli mu zuby rostou správně, a přestal jsem, až měl plnou hubu nových zubů ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2015 21:03 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Maja
jj kolem 5. měsíce, dle ráce, v podstatě do rána je zub narostlej do půlky novej - aby v přírodě nemusel vlkům vůdce smečky shánět kaši
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2015 16:16 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Maja
Obvykle mezi 4-5 měsíci... my komplet přezubili v pěti měsících... Tedy, Scotty přezubil, ať nepoužívám furt ten maminkovský plurál smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2015 17:03 Žena Maja [3] - Border kolie – Vypadávání zoubků
Ahoj, mám doma 3 měsíční slečnu borderky a chtěla jsem se zeptat, v kolika měsících se začíná měnit chrup?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 50x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/913-vypadavani-zoubku