Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Bacha na copyright...

 

NápovědaFórum » Nezbytné rady nejen pro začátečníky » POZOR, varování 

+ přidat příspěvek
Bacha na copyright...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.09.2015 18:51 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
no, nepsala jsem nic vo tom, že nesouhlasim s tim, že fcb může nakládat s fotkama ve svůj prospěch, psala jsem to, že konkrétní ichtyl tvrdí, že můj pes je jeho a ten nemá s pravidlama fcb co do činění a to jedno, zda-li je to na fcb nebo třebas tady či jinde, samo o sobě ve chvíli, kdy vložíš cokoliv kamkoliv na internet, riskuješ, ovšem když jedinci desítky lidí sdělí, že se asi pomát, vrcholem je, že blekotá totální vejšplechty , asi jako kdyby k tomu došlo tady v diskuzi na hafikách smich čímž na tuto konkr. osobu upozorňuju i zde, páč zkopírovat si odsud fotku můžou i lidi sem nepřihlášený,
no a co se týče pravidel, o kterých píšeš, zde se nejedná o pravidla fcb, nýbrž o konkr. jedince, Mr Fcb může použít nějakou fotku a na ní si vydělat, resp. nikomu za její použití nedát ani floka, ale nebude tvrdit, že pes na ní je jeho Alik.

Co se týče zdi na fcb, dik, alůe tam Ti psát nebudu, protože já fcb používám jen kvůli práci a k fotkám, ironii, černýmu humoru a nadsázce, nikoliv k reálným diskuzím, už je to dýl, co jsem vopustila sš, SZ mi taky moc nepřipadne totálně skrytá, takže když už písánjee, tak mailem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2015 18:30 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Petro, já také s pravidly facebooku nesouhlasím. Ale pokud jej používáš, při registraci s nimi souhlasíš. To, že s nimi nesouhlasíme, je asi tak vše, co s tím můžeme dělat. A věř, že velmi dobře vím, o čem píšu. Pokud si to nemyslíš, zkus mi napsat na facebooku na zeď či SZ.
Jinak s tebou naprosto souhlasím a chápu tvé rozhořčení nad činem onoho individua. Také bych byl vytočený do vrtule.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.09.2015 21:24 Muž invalida [782] Re: petrab
Zapomělas eště zmínit lidé chytří..i když nás je děsně málo smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.09.2015 21:01 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
Dyk to řek jasně - je to Gootch letos a né Egon kdysi.
"Lidé jsou různé...blbé a pito mé..."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.09.2015 20:33 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
A evidentně když se ještě podíváš na toho jeho psa,tak je úplně jinej jak Egon.taky by mě teda zajímalo,co ho vedlo k tomu,vzít si cizí fotku a ještě se s ní chlubit ve skupině,to mi hlava fakt nebere. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2015 20:14 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Libore, já jsem možná zapůjčila zdarma fcb svoje fotky (čímž ale autor. práva neztrácím!) - je to trošku složitější, ale nikoliv zmíněnýmu mistrovi, kterej nepozná vlastního psa, (pokud bych uvěřila tomu, co píše)
Takže esli si mýho psa vystaví facebook jako svoje logo či vloží komerčně na plakát třebas, budu jedině potěšena, zatímco pakliže prezentuje nějakej dement přidrzlej mýho psa, jako svýho, navíc, když už nežije, to mě teda celkem vytočí
www.e-bezpeci.cz/…



 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.09.2015 08:33 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Petro, pokud jsi ty fotky věnovala facebooku, tak si je může každý volně používat, jak chce. Autorská práva k nim nemáš ty, ale facebook, ty jsi je vložením na něj navždy pozbyla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2015 22:18 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Laďka
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku jo, napsala jsem ... smich mistr říká, že si svýho psa pozná a že je jeho, byť ho zrovna pučil asi exmanželce ... smich
s ichtylama, co si nepoznaj vlastního psa, esli tedy vůbec, fakt nebudu zas až tak příliš diskutovat
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2015 09:04 Muž invalida [782] Re: Laďka
Ti řikám furt že lidi sou divný smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   18.09.2015 08:37 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: petrab
Mě to asi hlava ňák nebere... To si jako někdo, kdo nemá psa, najde nejaké fotky na netu, dá si je na FB a tvrdí kámošům, že má psa? A proč jako? Jako kdyby měl psa a šlohnul někde fotky s medailema z výstav třeba, tak chápu, chce být zajímavej a nikdy se nikdo menusí dozvědět, že na žádné výstavě nebyl... I tak by mi to přišlo padlý na hlavu, ale OK, lidi jsou různí... Ale jinak to fakt nechápu. A ty to necháš jen tak? Nebo jsi mu napsala? Ty jo, to by mě ale děsně vytočilo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2015 01:21 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Pogona
šíření fotek na soc. sítích je běžný, ovšem toto vložil onen jedinec do uzavřené skupiny jako svou fotku svého psa a veřejně jí má na svým profilu jako svýho psa smich
štěstí, že nenarazil na někoho jinýho
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2015 12:27 Muž Pogona [8] Re: petrab
To je neprijemne, jen se zeptam na jake stranky byly fotky nahrany? Ono je mnoho ruznych stranek jako treba FB,uloz.to mnoho jinych, kde pri registraci je v podminkach, ktere maji 100 stran,ze uzivatel za urcitych podminek souhlasi s dalsim sirenim a pouzivanim nahranych fotek...cili pokud je to fotka treba z FB a FB povoli treti strane uziti fotek,nic s tim clovek nenadela a nemuze se divit. Proto fotky nahravam jen na terarka.net a hafici.net, kde na nas Rex mysli a nase fotky fotky jsou chraneny. FB,twitter, a jine podobne kravinky nemam ani zalozene. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2015 01:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Bacha na copyright...
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku I to se stává....


" Naklonovanej pes z českýho chovu! A dokonce i jeho studený betonový šutry pod slunečnikem. Tak to zdravim Gootche z léta 2015..."

www.facebook.com/…


!!!! business.center.cz/…/ !!!!!
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Nezbytné rady nejen pro začátečníky • Zobrazeno 152x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/917-bacha-na-copyright