Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Vztahy mezi více psy

 

NápovědaFórum » Chov psů » Psí rasy 

+ přidat příspěvek
Vztahy mezi více psy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2015 19:00 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Sissinka01
Fotka k příspěvku Jsem si vybavila fotku od jednoho na FB.. Čenda Rakus :-D aneb canicrossovy zavodnik typu bezkrokovy letec :-D
Ja bych teda do psa s fenou nesla, taky jsem to nedavno resila (s tim ze dalsiho ctvernozce az postupem casu) a dospela jsem k nazoru ze bud dva psy, nebo dve feny. Nemam moznosti oddeleni a vzhledem k tomu, ze mam fenu, psa jsem uz zamitla. A kdyz jsem si k tomu vybavila co delal, kdyz nekde okolo harala fena.. uz ne.
Je teda fakt, ze bych uz nesla ani do huskouna. Je to palicak a na 100% se vychovat snad ani neda.. na behani u kola nebo brusli bych asi volila neco jinyho nez je pes, kterej pri pruletu i blbyho holuba nevidi neslysi :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2015 18:36 Sissinka01
Já jsem právě vždycky chtěla spíše pejska ale asi by to bylo lepší mít fenku kvůli tomu hárání. Jenom se bojím aby se nervali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.11.2015 17:31 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: petrab
Já si taky myslím, že mít dvě fenky je nejlepší. Nesnášenlivosti mezi holkami bych se nebála, ono je to něco jiného mezi dvěmi cizími holkami než když je to "rodina". Naše Abby se s jinými fenkami nesnese ani mimo hárání, ale s dobrmankou mých rodičů se měly vždycky rády...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.11.2015 16:51 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Sissinka01
osobně jsem pro kastraci psů zásadně ze zdravotních důvodů, ale pokud bys kastrací chtěla řešit pouze soužití psů rozdílnýho pohlaví, lépe, když už, vykastrovat psa, protože je to operace, oproti str. feny, "banální". Třebas já doporučuji za sebe tedy spíše psa stejného pohlaví, pokud předem není jasné, kam ho, v případě hárání feny ve smečce, umístit.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2015 13:17 Sissinka01
Na zahradě by nebyl sám a je to jen provizorní řešení. Ale jinak mě ještě napadlo že by se dala fenka kastrovat. Také je tu možnost je prostě nechat odděleně. ( bydlíme v bytě ) A ne na okrasu ho nechci ikdyž je to krásný pes. Chci ho protože ráda běhám a chodím na dlouhé procházky nebo jezdím na bruslích, na kole nebo na koloběžce. A to s Jorkšírem nejde zas tak dobře. :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2015 06:51 R Žena Markiz [262] - Ovčáci
huskyho nechat bez rodiny samotnyho celodenne na zahrade? A k cemu pak toho psa chces?
Ja haskace mela a urcite bych si nelajzla ho nechat na zahrade samotnyho, uz vubec ne 14 dni v tahu.. Co s nim chces delat? behat, nebo jezdit na sanich? Nebo jen na okrasu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2015 00:15 Sissinka01
zahrada je asi 10 km dál od našeho domova ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2015 00:14 Sissinka01 Re: anargo
No... mám v plánu že by jsme vždycky psa odvezli na zahradu kam bychom chodili bez ejminky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2015 20:09 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Ja si myslim,ze si sednou dobre.kdyz si chcete poridit pejska tak jak to budete resit v dobe kdy bude fenka harat?ja si poridila ke svemu prvnimu psu prave zase psa,abych tohle resit nemusela.
Prvni tyden po privezeni noveho prirustku se Argo moc dobre netvaril,ale druhy tyden uz si hrali a ted jsou nerozlucna dvojka palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2015 13:34 Sissinka01 – Vztahy mezi více psy
Dobrý den chtěla bych si pořídit huskyho. Ale doma už mám 4 letou fenku Yorkšírského teriéra ( viz. moje prezentace) a tak se chci zeptat jestli by to byl problém. Ejminka se snese s většími i menšími pejsky. Často chodíme na procházky s mými kamarádkami které mají : fenka - Amerického starodšírského teriéra a pes- Německý ovčák. Pokud po ní někdo nevystartuje tak není agresivní. Je celkem tvrdohlavá ale umí základní povely - lehni,sedni,k noze a zůstaň. P.S Ctěla bych si pořídit pejska. Protože když hárá tak má občas s jinou hárající fenkou potíže.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 71x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/920-vztahy-mezi-vice-psy-