Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

,,boule,, na panve u šteňaťa

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci » Úrazy 

+ přidat příspěvek
,,boule,, na panve u šteňaťa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.10.2018 14:05 malinoa
Každý je osobnosť. X-) pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2018 11:20 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: malinoa
Naprosto rozumím :-D Já mám psa a fenku, a tak mohu srovnávat. Pejsek byl už od štěňátka mnohem klidnější než fenka a v patnácti měsících "dostal rozum", zklidnil se, dokázal se soustředit na cvičení a tak. Fenka je neuvěřitelná triskomyš, plná energie, jako štěně byla mnohem divočejší a i dnes, v patnácti měsících, chce pořád řádit, běhat, zajímá ji všechno, co kde lítá... ale je fakt, že co se učení týká, tak se učí neuvěřitelně rychle, ještě rychleji, než pejsek. Ale to soustředění jí zatím chybí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.10.2018 10:50 malinoa Re: Libas
Ďakujeme, nám to mizlo 3 týždne, ja síce nie ale mama videla ako sa to zmenšuje deň čo deň až zrazu to bolo fuč a pri povahe fenky aj chápem že s ňou matka riadne pozametala :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2018 10:14 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: malinoa
Skvělá zpráva. Zřejmě měli chovatel s veterinářem pravdu. Naprosto chápu, že tě ta boulička vystrašila - taky jsem byl vyděšený, co se to tam Želvě udělalo. Chovatelka mne taky uklidňovala, že je to po té injekci a že to může zmizet i za několik týdnů... a taky jo, mizelo to skoro šest týdnů, potvora. Tak přeji hodně radosti se štěňátkem a pevné zdraví oběma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.10.2018 17:00 malinoa Re: Libas
Tak boulicka úplne zmizla za čo sme veľmi radi X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2018 14:42 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: malinoa
Mně se podobná boulička udělala u fenky po injekci antibiotik. Veterinář a chovatel mohou mít pravdu, ale určitě bych to sledoval a jak radila petrab, nechal bych ji vyšetřit u odborného veterináře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2018 01:55 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: malinoa
samozřejmě může mít veterinář pravdu, nicméně bych se zeptala ještě jinde
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.09.2018 19:43 malinoa
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.09.2018 19:37 malinoa
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.09.2018 19:36 malinoa – ,,boule,, na panve u šteňaťa
Fotka k příspěvku Ahoj, pred 3 dňami som si domov doniesol 8 týždňovú fenku malinoisa. Na mieste odberu som si všimol, že fenka má vo oblasti bedrového klbu a panvy veľkú guľku... majiteľ tvrdil, že sa to stalo cez noc, a že matka nemá so šteňatami strpenie tak s nimi tvrdšie zaobchádza. A na fotke na ktorej majiteľ predával fenku túto guličku nebolo vidno. Hneď na to som zašiel do veterinára, ohľadom čipu atd. a ten potvrdil, že ide o uhryznutie, no mne sa to nezdá... tá guľka je tvrdá, a nie je bolestivá. Fenka nemá problém s pohybom. Nemal niekto z vás podobný opuch alebo ,,bouličku,, ? Stresuje ma, že je v oblasti bedra a panvy :-| pridávam fotografie, ďakujem.
Ps: v pondelok ideme na veterinu ale chcem prípadnou radou lepšie spať. sad
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 42x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/938-boule-na-panve-u-stenata