Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Zpestření stravy

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Péče o starého psa 

+ přidat příspěvek
Zpestření stravy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2020 14:50 ET – Seminární práce
Ahoj všichni, mohla bych vás poprosit o vyplnění dotazníku týkajícího se výživy psů? Moc by mi to pomohlo. Předem děkuji moc :)

docs.google.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2020 13:42 Anna Dejvická
Občas bych k suchým granulím přidala něco z vlhkého krmiva - kapsu, salámek nebo klasickou konzervu, ať to pro ně není neustále to samé dokola, ale kdyby si i přesto vymýšleli, už bych nepolevovala. Pouze kdyby vyloženě odmítali jíst, byl by asi někde hlubší probém a to je pak nejspíš na radu od veta.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2020 09:40 Karolka HH – salámky3378
Na tohle jsou úplně bezvadný psí salámky - my konkrténě většinu času bereme od Britu a mohu doporučit všema deseti. Praktické balení, super cena a dá se využít hezky i jako samotná odměna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2020 20:29 gabca.radecka – konzervy
Já občas přimíchávám konzervy! Miska pak podstatně víc voní a pro pesana je to i chuťově úplně jinde. Vždycky je do půl minuty vymalováno a mohla bych misku akorát znovu naplnit :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2020 10:25 Markét1
Možná jim granule dostatečně nechutnají - naši pesani jsou u stejné značky i řady přes 3 roky a pořád jim po chuťové stránce velice jedou, takže se určitě dá najít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2020 10:32 vydra89 Re: Valerie 18
Ahoj, doporučil bych nějaké pamlsky za nějaké úkoly co provádí. Když to budete brát jako odměnu tak si myslím, že není problém :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2020 09:51 Valerie 18 – Zpestření stravy
Ahoj! Máme doma velký psí vybíravky a pouze s granulkami u nich dlouhodobě nejde pochodit... zpestřujete nějak suché krmivo, nebo jsem jenom moc měkká a romazlovala bych zbytečně?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 9x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/965-zpestreni-stravy