Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Chovatelské potřeby

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Chovatelské potřeby
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.09.2015 15:53 davids
Calibra za zajímavou cenu pethome.cz/… :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.06.2015 22:08 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
No, asi to vyzkouším. Jak říkáš, za zkoušku nic nedám :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2015 20:38 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas
No hele Bane chtěl taky už začít kousat ten otvor kam se dávají mlsky, ale jak je ten míček kulatej, tak mu vždy vyklouzl a nepodařilo se mu ho zničit. Tak za zkoušku to stojí, nejdřív určitě sledovat s dohledem a když uvidíš, že ho nějak demoluje tak vzít, ale u nás v poho, hlavně ta guma je docela fakt pevná.A doporučuju dát různý druhy pamlsků, určitě na začátek pár granulí, které hned vypadnou a tím zvýší pozornost a pak na různý ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.06.2015 20:45 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
To vypadá super... Jen Scotty by asi nekutálel, ale dostal by se do něj tak, že by ho rozkousl :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2015 08:17 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – Balónek na pamlsky
Tak jsem Banemu koupila tenhle balónek hracky-pro-psy.heureka.cz/…/ menší velikosti teda 7cm a zelený, na zabavení a zatím super, zabaví se a nezničil ho. Dá se tam nacpat i poměrně dost mlsků, jediná nevýhoda je, že se může zakutálet do míst kde ho pak třeba tlapkou nevyndá, ale to asi u všeho... Takže určitě super věc zatím. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2015 14:34 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Já vím, že to tu už bylo, ale tentokrát jsem na to narazil v olomouckém eshopu a za super ceny: www.psihratky.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   24.02.2015 21:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2014 22:44 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
jo a super zakoupit bezkontaktní přístupový RFID přívěšek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   18.12.2014 00:54 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Dvířka s mikrochipem? To jako ta dvířka se otevřou jen při načtení chipu mého psa?? To je skoro geniální :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   17.12.2014 13:40 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kinder
dvířka s mikročipem má kámoška a fungujou v pohodě
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.12.2014 12:25 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Kamarádka si to koupila, manžel jí to nainstaloval sám a je s tím moc spokojená. Jen některým psům chvíli trvá, než pochopí, jak to funguje. Ale většinou se to za chvíli naučí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2014 17:10 Žena kinder [350] - Jack russell teriér
Tak jsem při hledání narazila na dvířka pro psy www.zoohit.cz/… vím, že je to poměrně oblíbené v Americe. Nemáte s tím někdo zkušenost? Hlavně by mne zajímalo jak pak člověk bude vyřezávat dveře, aby tam ty dvířka dal nebo jak se to řeší. My tedy bydlíme zatím v bytě, ale do domku by se mi to určitě líbilo. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.11.2014 10:49 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: kinder
Děkuju moooc, tyhle jsem já při hledání neobjevila:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   27.11.2014 09:04 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: PhoebeAdel
PhoebeAdel napsalanevíte, kde se dají pořídit reflexní samolepky nebo stuhy, abych se mohla zvýraznit pro auta?
Když se mrkneš po netu je docela dost obchodů např. www.tkaczik.cz/…/, www.smart-strap.cz/…/, www.altima.cz/…/. V kamenném obchodě by ty stuhy mohli mít v nějaké galanterii, které má větší sortiment, ale myslím si, že takový výběr, jako na internetu asi nebude. Ty samolepky nevím možná zkusit papírnictví? Snad pořídíš palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2014 22:16 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Právě ty zapařeniny řešili na papillonkový diskusi. Jedna majitelka chtěla poradit botičky, že jede k rodičům a pes odmítá chodit po plovoučce. A psala, že z toho nemusí mít snad zapařený tlapky, když je doma. Tak jsem se koukla a čumákovala :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.11.2014 21:27 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
PhoebeAdel napsala: Smankote, jak se tohle pesovi oblíká? www.facebook.com/…
no, jak se to voblíká, to nevim, asi jako balonky, jen jaxi taxi zapařeniny budou asi docela prima...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.11.2014 20:42 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: PhoebeAdel
To ani nevypadá jako boty,ale spíš jak nafukovací balónky smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.11.2014 20:41 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: PhoebeAdel
Pracuji v papírnictví a reflexní samolepky -dokonce i s motivem psích tlapek máme,i reflexní pásky třeba na ruku.takže skus papírák ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2014 20:26 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Smankote, jak se tohle pesovi oblíká? www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2014 00:04 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Asi trochu mimo diskusi o reflexních obojcích, ale nevíte, kde se dají pořídit reflexní samolepky nebo stuhy, abych se mohla zvýraznit pro auta?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2014 17:30 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Jo tohle už jsem taky viděla,dokonce jsme měli i loni něco podobného,jen ne na dobíjení,ale na baterky ty malé do hodinek ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   23.11.2014 14:45 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
obojky-pro-psy.heureka.cz/…/
Tohle svítí lépe, je to dobíjecí přes USB káblík a je to spolehlivé a krásně z daleka viditelné. Jen to není jako obojek, ale musí to mít na krku navíc, vedle obojku. Nicméně nejdřív jsem to haněl, ale po pořízení toho nesvítivého modrého jsem si na něj rychle zvykl a jsem velmi spokojen.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2014 14:43 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Taky máme. Je pevný, s dobrou přezkou, krásně vypadá a moc hezky svítí... když svítí. Ale většinou moc nesvítí. Jakmile udělá Scotty nějaký rychlý pohyb, skok nebo tak, tak to zhasne a musí se to znovu rozsvítit. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2014 19:55 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
www.svitici-obojky.eu/…

Tenhle máme,svítí dobře a jde vidět fakt daleko ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2014 18:48 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: PhoebeAdel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 22:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kinder
kinder napsala:
Každopádně to v bytě bude vypadat mnohem lépe než nějaký hadr nebo plena na zemi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.11.2014 19:55 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: PhoebeAdel
Zkušenosti s tím nemám, ale dle popisu to vypadá dobře. Akorát, jak píšou antimikrobiální tráva, že odolává zápachům tak záleží, zda když to budeš neustále mít, mýdlovou vodu jak píší, tak zda to bude plnit stále stejnou funkci, další otázka jak dlouho to po umytí schne?
Recenze zatím na to moc nejsou co jsem koukala ostatni-pomucky-psy.heureka.cz/…
Každopádně to v bytě bude vypadat mnohem lépe než nějaký hadr nebo plena na zemi palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2014 11:51 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba – Toaleta pro psy
Uf, protože kritické situace s Phoebidlem řešíme podložkou nebo balkónem, co si myslíte o tomto? aukro.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2014 17:43 tomaslouk150
Fotka k příspěvku Rádi bychom vás pozvali do našeho obchodu www.pro-krmivo.cz. Rozvoz pro Plzeň a okolí zdarma!
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   23.09.2014 22:48 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
Fotka k příspěvku PhoebeAdel napsala: Ano Arbeus je skvělý

JO potlesk hafici.net/nadrz/822/920.jpg…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   23.09.2014 12:24 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: anargo
Ano Arbeus je skvělý, mám cedulku na dveře, samolepky, lékovku, záložku, dopisní papíry. hop potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   21.09.2014 22:33 Žena marcelka6ka [705] Re: kajík
Šikulka, potlesk jenom aby ta miska plnila sou funkci jinak je to na reklamaci :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   21.09.2014 10:32 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: marcelka6ka
Hej uz si aj nasla...dnes rano to zvladla za 9 minut :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.09.2014 23:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kajík
kdybych já osobně měla šťourat z hlavolamu 18 minut granule, tak by mě asi kleplo smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.09.2014 21:49 Žena marcelka6ka [705] Re: kajík
A tak super, že někdo ji vyzkoušel ...možná, že se bude ten časový limit ještě časem zkracovat, protože pejsek si najde způsob jak se rychleji nasytit jsou to koumáci vykutálení.. :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   20.09.2014 13:17 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)
Fotka k příspěvku Pamätáte ako sa tu písalo o tej miske pre pomalé žranie :-D Tak sa mi zapáčila a rozhodla som sa do toho vložiť nejaké tie peniaze, ale stálo to za to :-) Miska ma vyšla na 20, 80€ Ale miska je super. Bessie bežne zožrala granule za cca 30 sekúnd a ako náhle som jej dala žrádlo do tejto misky tak jej to na prvý krát trvalo 18 minút smich Už prišla na spôsob ako sa z tejto misky je tak to zvládne do tých 15 minút. Odporúčam každému kto chce psíkovi zabrániť hltať pri žraní palec
A ešte z kade som misku kúpila: www.rogz.sk/…/
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   15.09.2014 21:05 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Arbeus.cz-tady mají krásné věcičky s motivy pejsků,nebo vám vytvoří i potisk z vaší fotky.uvazuji o peněžence s mýma miláčkama palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.09.2014 20:10 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
My měli Vetriderm,je vhodný i pro alergiky a ted máme Allermyl.s jinými zkušenost nemám,tyto jsou v pohodě :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.09.2014 19:39 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – Šampón
Ahoj chci se zeptat jestli byste mi někdo mohl doporučit nějaký dobrý šampón na krátkou srst (Jack russel), co jsem četla v krámě na jednom šampónu složení a návod - nedávat dětem, nesmí se dostat do očí tak to je asi normální, že na citlivou kůži neni vhodný (nevím jakou má náš pes kůži zda citlivou či ne) atd. tak mám docela strach, aby po těhle toxickejch s... mu nevypadala srst.
Navíc se bojim, že už pak nebude mít tak hezkou srst jak dřív, vím, že se to pak dá dohnat olejíčkama a podobně jak jsem tu četla, ale nechci mu ji šampónem zdevastovat a pak to něčím napravovat.
Máte někdo ozkoušený nějaký kvalitní šampón s rozumným složením?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2014 12:47 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2014 12:45 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2014 12:03 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
www.zoohit.cz/…

deka je pěkná na vhled,ale na údržbu nic moc,chytí se v ní každý chloupek,daleko lepší jsou tyto-

www.povleceni-plus.cz/…/

stačí jen vytřepat,vůbec se v tomto materiálu chlupy nedrží palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2014 11:59 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
www.zoohit.cz/…

plus jsem si k ní přihodila,desinfekci,kleštičky na drápky a samodržící prodyšné obvazy.nosím ji v batohu stále a už se mi několikrát hodila palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2014 11:57 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
www.zoohit.cz/…

tuhle mám,je super,lehká,skladná a přitom dobře drží palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2014 11:54 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2014 11:29 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Super,díky palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2014 00:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
třeba skrz.cz/… :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 22:18 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Dotaz -existuje něco co by ukazovalo kolik toho pejsek třeba venku na prochajde nalítá?kamarádka prý kdysi viděla něco,co se připevnilo na obojek?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2014 11:26 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: kinder
čo už ľudia nevymyslia smich smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   31.08.2014 22:13 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
No, vzhledem k tomu, jak rád Scotty pije ze záchodové mísy, tak by u nás tahle miska měla určitě obrovský úspěch smich

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 3

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 1295x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/378-chovatelske-potreby