Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » Pogona » Ťapina » Nápověda 

Hlavní fotka


Ťapina Fena
Majitel: Pogona   Plemeno: _Kříženec_ bez PP
Zapsáno: 5. 9. 2015   Poslední aktualizace: 3. 10. 2015 Nová videa Nový záznam v deníku Změna v měření 
Počet návštěv: 116   Počet palců: 0
Kategorie: Neuznané   Oblíbenost: 5 uživatelů *
Datum narození: 25. 7. 2015   Hmotnost: 0 kg
Fotek a videí: 40+2   Komentářů: 10
*     *     *     *


O mně: Ahoj,
jmenuji se Ťapinka. Jsem nový přírůstek do smečky s páníkem, paničkou a jejich třemi ratolestmi, zachránili mě před smutnou cestou do útulku takříkajíc za 5 minut 12.
Bohužel jejich předchozí pejsek ( také Ťapinka ), jim nedávno zemřel, byl to také kříženec nalezený v zimě roku 2002 jako štěňátko - vyhozené na autobusové zastávce před páníkovým domem. Jelikož páník a panička zvířátka moc rádi, ujali se jí a dopřáli jí šťastný a spokojený život v domku se zahrádkou. To stejné čeká mě, mají mě týden a chovají se ke mě skvěle, nakoupili pro mě nový pelíšek, misky, dobré krmení a spoooustu hraček a pamlsků - ty mě však čekají jako odměna až mě bude páník cvičit, na čož se oba moc těšíme.
Zatím jsem hravé a veselé štěňátko, které chce být co nejvíc venku. Tam dovádím na zahrádce, pozoruji páníkovi slepičky, králíky, želvy, ptáčky - prostě vše co se hýbe. Ale pozor,....co se mi dostane do pacek to rozkoušu :o) vždyť jsem pořád malé štěňátko. Bude ale ze mě dobrý a oddaný společník a skvělý hlídač

Původ: Otec čistokrevný Německý ovčák ( hlídací ), matka kříženec ( mazel ).

Krmení: Vařená domácí strava ( ne ta lidská ), tvaroh, jogurt.

Oblíbená hračka: Zatím vše co se pohne :o)

Jak mi doma říkají: Ťapino, Ťapule, Ťááápo, Pýre :o)

Svátek: 4.1.

Poznámka: A KDO SI MĚ NEPŘIDÁ MEZI SVÉ OBLÍBENÉ PEJSKY, TOHO PŘÍJDU OSOBNĚ KOUSNOUT DO ZADEČKU :O)

NahoruSložky fotek
Videa - přístupná pouze přihlášeným uživatelům Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

NahoruDeníček  vývoj počasí
3
10.2015
Týden utekl jako voda a já jsem smutná. Proč? Protože páník ve středu přijel v takové té plechové krabici a kolech co v ní jezdí na nákupy dříve než obvykle, ani si mě pořádně nevšiml a odešel někam domů. Viděla jsem ho až včera, má asi teplotu, červený nos, nemocné oči a naříká, že ho všechno bolí.... Panička říkala něco jako....Chřipka... ještě, že se zabavím aspoň s dětmi a paničkou na zahradě. Včera však mě panička vzala, páč viděla jak smutním a i když mě nechávají pořád venku, běhat kolem domu ( což se mi moc líbí ), pustila mě právě k páníkovi do pelíšku. Oba jsme měli ohromnou radost, těžko říct, kdo větší. Teď už ale vím, že páneček je doma, leží a uzdravuje se, tak už tak smutná nebudu. Dnes za mnou dokonce na chvíli přišel na zahradu :o) pac
26
9.2015
Ahojte kamarádi, tak se Vám znovu hlásím abych Vám napsala, co nového. Rostu jako z vody a koušu stále na co příjdu, to víte, musím si vyzkoušet na co mám zoubky.
Včera jsem se poprvé koupala ve velké vaně. Dostala jsem se totiž nepozorovaně ke slepicím, které páník chová a to vám tam byla vůně,...celá jsem se vykoupala v takových voňavých mazlavých věcech, které tu a tam padají slepicím od zadečků.
Když si mě panička všimla moc ráda nebyla, s ošklivým výrazem ve tváři mě chytla,
hodila do vany a celou vydrbala nějakým smradlavým psím šamponem...
No co, jen jak to půjde určitě se zase obalím v těch věcech od slepiček...
Ťápa
13
9.2015
No,... co bych Vám napsala. Krásně rostu, starají se o mě báječně, to vám povím. Velká změna je, že mi nějak narostly zoubky, tak zkouším pánečkovu trpělivost jak moc ho můžu pokousat, když to už občas přeženu, páník mě okřikne a já musím pustit, aby se na mě nezlobil. Když pak páník odejde, rozkoušu mu všechno, co přede mnou neschová :o) Moc mě baví být venku a slyšela jsem páníka, jak s nějakým pánem domlouval na Vánoce zateplenou boudičku na zahradu, to asi proto, že vidí jak moc se mi líbí být venku, tak až povyrostu nechá mě tam. Teď mě dává na noc domů, to se mi moc nelíbí, zkouším škrábat na dveře, ale páník mě nepustí, prý proto, abych nenastydla... Já mu za to udělám do rána na chodbě v domě pár kupiček - to aby věděl pac
7
9.2015
No...v sobotu 5.9.2015 jsem páníka trochu potrápila, asi jsem na zahradě něco špatného zblajzla, nebo co a dostala průjem. Jééé to mě bolelo bříško, že jsem celý den ležela, nežrala a jen občas bolestí kňukla... Páník a panička kolem mě běhali a asi zjištovali co se mnou, neboť pořád telefonovali, nebo páník někam vždy na chvíli odjel. Pak se mi k večeru udělalo lépe, dostala jsem hlad a koukám, co mi to ten páneček můj uvařil....nevypadalo to zrovna dobře, ale abych ho potěšila, ochutnala jsem a to V8m povím, byla to mňamka. Celé jsem to snědla a v neděli bylo po průjmu.
Váha
DatumHodnotaPoznámka
03.10.155.9 kg
24.09.154.45 kg
12.09.152.49 kg
05.09.151.96 kg
02.09.151.62 kg
 
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

Hafinek
25.7.17 13:26
Vše nej k narozkám, Ťapko :-D
anargo
4.10.15 20:55
Chtěla bych moc poděkovat za vzkaz,moc mě potěšil.jsou to moje zlatíčka a správní ovčouni co by nedali svou paničku za nic na světě a nejen tedy za to,ale i za jejich neskutečnou lásku a oddanost,jsem hrozně ráda že je mám.fotečky jsou ,ale stávkuje počítač :-)
Laďka
3.10.15 21:54
Děkujeme za hezký vzkazík! Jó, výlety jsou moc príma a Abbynka je vděčná a nadšená sportovkyně ano
Akorát s kámošením s jinými pejsky to u nás není moc růžové. Jenom pár vyvolených vedle sebe Abby snese, ale to nám stačí. Však dočkej času Ťapi, na jaře už z tebe bude velká holka a už budeš se svojí rodinkou taky výletovat! Posíláme moc pozdravů, Laďka a Abby
 

© HAFICI.NET - https://hafici.net/prezentace/1990