Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » EffyMerillis » CIN » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka
1.6
CIN Pes
*
*
*
*

Majitel: EffyMerillis   Plemeno: Čínský chocholatý pes s PP
Zapsáno: 16. 8. 2017   Poslední aktualizace: 16. 9. 2017 Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 55   Hodnocení: 0 %
Kategorie: Skupina 9   Oblíbenost: 2 uživatelů *
Datum narození: 1. 9. 2017   Hmotnost: 0 kg
Fotek a videí: 1+0   Komentářů: 4


O mně: Zatím už jasný plán, konečně, možná dopadne do konce roku nebo během příštího roku.
Ale už jsem začala se sháněním základní výbavy!

Původ: Krásná štěňátka má CHS Crispello (jak z vrhu A, tak z vrhu B), kontaktovala jsem CHS Velura a ještě je tu v okolí CHS Ze Sendražického dvora.

Krmení: Pravděpodobně Carnilove (měla jsem v plánu Brit Care, ale Carnilove je od Britu vyšší kvality), ještě přemýšlím nad Barfem, ale zatím nevím, kam bych dala mrazák.

Jak mi doma říkají: Pokud by se povedlo a chovatelka by nic nenamítala, ráda bych psa pojmenovala Ba'al Belial. Ale to se uvidí, zda mi vůbec vyjde písmeno B.

NahoruVýrobky

Hračky   Základní výbava   Vše

 


NahoruDeníček  vývoj počasí
16
9.2017
Náhled Náhled Náhled
no Menší "komplikace". Ne, on není komplikace, je to miláček. Ale nastalo to, že mi pravděpodobně zůstane kocour od dědových koček (měl již být jinde, ale to je fuk). No a když budu mít kočku, pravděpodobně nebudu mít psa. Ale nevzdávám to, zjistím, jak to budu zvládat finančně a případně třeba budu mít i psa.
Kocoura jen tak někomu nedám, hodně mi přirostl k srdci, až moc, takže... stydim Za měsíc kastrace, krmení, škrabadlo si ráda vyrobím (už jsem začala před dobrou), uvidíme jak očko, má problémy s oušky - ale už se to lepší.
Tak uvidíme, jak to půjde a pak se uvidí, zda bude rovnou i pesan, nebo ještě počkám. Tak pac a pusu! pac
30
8.2017
Tak, byť jsem to nečekala takto brzo, jsem otestovala strojek. Ne, příteli jsem hlavu neholila. :-D Přišel za mnou děda, jestli je doma brácha a když zjistil, že ne, tak ke mě tak pohodil: "Ty bys mě asi neoholila hlavu, co?". S pohledem výzvy jsem řekla, že klidně. No a co následovala, byť má mít děda někde strojek (mimochodem vlastně taky náš), zeptal se, jestli náhodou nemám i strojek. Mám! :) Říct mu, že je na psa, nesměla bych ho použít, ale vytáhla jsem strojek, nástavce, vybral 3 mm a šlo se na to. Strojek holí dobře, já jsem si to poprvé zkusila i bez nástavce (na pleš připravenou k leštění na hoře na hlavě, boky má 3 mm). Na první použití jsem spokojená. Podle návodu jsem očistila. Teď je teda zase v krabici a už je jasné, že funguje. ano

No a já se čím dál více nemohu dočkat, až mi tu bude pobíhat štěně. Ještě pár věcí a počkat si na nějaký vrh. stydim
29
8.2017
Náhled
Po dnešní praxi jsem měla chvilku a šmajdání po městě (nojo, jsem z vesnice, takže po městě moc nešmajdám). Jak to dopadlo? Pes, který asi nemá ještě vybraného ani papínka a už u mě má balonky! :-D Ano, už jsem z toho asi trochu šílená, ale to nevadí, budu připravená, až pesan bude. :-D
Ono kdo ví, třeba mě nějaký zaujme dříve a budu ráda, že jsem se začala vybavovat takto brzy. ano

Myslím samozřejmě i na Sendy, ta bude mít nový obojek, nynější se trhá. hmm
28
8.2017
Náhled
Stále blázním! :)
Minulý týden jsme se s mamkou po práci večer stavovaly v Lidlu a všimla jsem si tam strojku na psy. Vyfotila jsem ho a zjistila, že ho chválí, takže jsem se rozhodla, že se pro něj stavím.
Dnes jsem byla na praxích, oproti práci, kde jsem 12 hodin na nohou jsem tam byla jen 6 hodin, seděla, v chladu (fakt mi byla zima) a pauzu jsem měla, jak jsem chtěla (v práci mám na píchačku půl hodiny na oběd a 15 minut na večeři). Končila jsem ve dvě, prošla jsem se asi 2 kilometry (ráno to samé) a šup pro strojek. Nejdřív jsem se děsila, že ho nemají, protože jsem ho nemohla najít (v PCE jsou dva a jsem zvyklá na ten menší, vím kde tam ten strojek byl a tady byl jinde :-D ), našla jsem. Takže pro psisko už mám i strojek - nástavce 3, 6, 9, 13 mm, lze bez nástavce, nástavce na uši (to já asi používat nebudu), olejíček, štětku na čištění, samo strojek samotný.
Přítel furt vyhrožuje, že se oholí, tak ho asi oholím já, abych to otestovala. :-D
Tak teď ještě ten pelech! stydim
A taky to podstatné, psa. :-D
25
8.2017
Náhled
Dnes jsem došla na poštu pro balík. Jsem blázen a už mám doma misky (sice jsem vzala trochu větší, ale větší nevadí, horší by to bylo, kdyby byla menší) a náprstní kartáčky (před výstavou se budou hodit, chci dávat klouby na okus, ale stejně, bude mít masáže dásní :) ). Pelech mám vybraný, jen ho koupit (Bonzo od Trixie, hnědo modrý s vyšitou tlapkou a ještě tam pak nějak přidám tuli pytlík na zimu). Už jsem koukala i po strojku, narazila jsem náhodou na jeden v Lidlu, prý je dobrý a jedna známá jej má už dokonce 5 let a prý stále dobré. Kdyby ne, tak holt koupím jiný. Ještě ohledně holení zjišuji co a jak s depilacemi. No a ještě jsem si vybrala podložku pod misky, vypadá to podobně, jako prodávají dráž vlastně stejné a menší pro kočky před toaletu - je to rohožka, gumová, měkká, pěkná - jsem zas něco viděla v práci, když jsem doplňovala na oddělení, kde většinou nejsem. :)
Joo, a v Lidlu mají ještě i pěkné deky - na ty jsem koukala i pro Sendy, ale do auta je to stejně malé a přítel má nové (hned jsem okomentovala, kolik by se mi mohlo vejít psů :-D ) a teda nechci koukat a poslouchat vyčítání, že tam má chlupy. Ale pro prcka by to třeba šlo, uvidíme.
Mám vybraný i obojek a kšírky (na aliexpressu s takovou příjemnou mašlí, dá se sundat, což je fajn), ale to až podle velikosti psa, byť odhaduji a ještě oblečky, ale tam je třeba délka zad, dalo by se odhadnout, ale uvidíme. Stejně budu oblékat funkčně, takže hlavně v zimě. :)
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruHodnocení návštěvníků

Ohodnotit prezentaci Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživateleHodnocení: 0 %

NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář

EffyMerillis
7.9.17 17:35
No krásné! :-D Je fajné, že už má i fanoušky, ale vlastně ještě není. :) stydim
petrab
6.9.17 18:00
:-) https://www.facebook.com/www.hafici.net/posts/1639891612718715 :)
EffyMerillis
3.9.17 21:47
Ahoj, děkuji! :) Taky už se sakra těším, teď už to prostě dopadnout musí! :-D
Hafinek
3.9.17 12:32
Ahoj, už se těším na forky, jinak kvalitní deníky máš :-D
 
© HAFICI.NET - http://hafici.net/prezentace/2133