Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Yorkšírský terier a jiná rasa psa

 

NápovědaFórum » Chov psů » Psí rasy 

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Yorkšírský terier a jiná rasa psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2016 21:18 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2016 19:46 Muž invalida [782]
Nehodící se škrtneme, přesuneme, uklidíme? hmm Opravdu povzbudivé smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 18:46 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Janča
Aha. Promiň, myslel jsem, že máš o psa zájem. Už nebudu otravovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 13:52 Žena Janča [3] Re: Libas
Nevim jaky maji puvod rodice meho psa.mozna jsou cistokrevni ale.proste bez PP.Ja to nejak nejodlam studovat.proste me to nezajima.Slo mi pouze o krmivo ktere bycj cjtela pro sveho peska.to byl duvod proc jsem napsala do fora.Nic vic
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 11:04 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Libas
myslim chs, kde se chovaji psi s papirama, krom biewru normalnima papirama FCI (bieweri maji nejakej svuj klub, tam to moc neberu)... nedelej ze mne debila. Diky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.01.2016 10:58 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Janča
Když to nedělali pro prachy, tak mi zkus vysvětlit, proč ti ho prodali za takové velké prachy? Obvykle pokud někdo množí kříženešky jen tak a ne pro prachy, tak je dává zdarma, maximálně za cenu očkování. Proč jsi tedy ty musela vysolit za kříženečka tak velké peníze?
Na té stránce, co jsem posílal markiz je to celkem dobře vysvětleno. Pokud by tě to zajímalo, můžeš si přečíst nemnozime.cz/
Víš, podobně, jako ty, se ke svému prvnímu pejskovi dostala spousta lidí. Někteří měli větší zájem a zjišťovali si informace, jiní ne. Podle toho, že ses přihlásila na tyto stránky a zajímáš se, jak svému pejskovi pomoct, bych řekl, že patříš do první skupiny. Mezi lidi, kteří mají psy rádi a chtějí, aby se nejen tomu jejich pejskovi dobře žilo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.01.2016 10:37 Žena Janča [3] Re: Janča
Fotka k příspěvku A to je nas Ferdik.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 10:36 Žena Janča [3] Re: Libas
Tak vzhledem k tomu ze mam stene od kamaradky tak vim jak zije meho psa mama.jsounto dobry lidi a rozhodne to nemnozi pro prachy jak na bezicim pase.Nemuzes vsechny strkat do kednoho pytle.Proste chteli aby fenka mela jednou stenata.Nic vic.Ne kazdej to dela.pro prachy vis
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   17.01.2016 10:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Janča
Nic jako čistokrevný pes bez PP neexistuje. Pokud pes nemá PP, pak je to kříženec, neboť není možno prokázat jeho původ. Podvodník množitel ti možná bude tvrdit, že psi, které ti ukazuje, jsou rodiči tvého štěněte, ale obvykle to vůbec není pravda. O prarodičích štěněte pak nevíš vůbec nic. Čistokrevný pes je jedině pes s PP. To je jen věcné info. Neznamená to, že pejsek bez PP by tě neměl rád stejně jako pes s PP... jen prostě o něm nic nevíš a nemůžeš tušit, co z něj vyroste, jakou bude mít povahu a jaké bude mít choroby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 10:21 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Markiz
To, o čem píšeš, nejsou chovatelské stanice, i když se tak často i samy podvodně označují, ale obyčejné sprosté množky, kde se množí psi velmi často v otřesných podmínkách jen za účelem vysokého výdělku. Pokud o tom chceš více informací, přečti si zde: nemnozime.cz/
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 09:05 Žena Janča [3] Re: Markiz
No zadarmo nebyl :-D i s ockovanim stal 4 tisice .tak rodice jsou cistokrevny ale asi papirovy nejsou.nejak neprahnu po tom aby to byl nejaky fooon :-D Poridily sme ho nahodou protoze deti byly zvykle u taty na psa a umrel(15 let) tak sme se obetovali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.01.2016 00:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
pro mě hafo let pedigree a podobný modely jsou jedy a přitom kdysi, jak jsem psala, to byla raritka, na druhou stranu v dnešní době komerce je velkej problém určit, který žrádlo je horror a který je dobrý (když vyloučim individualitu), navíc kdysi psů nebylo tolik a nebylo totálně všechno přechemizovaný, když si vzpomenu, čím se krmívalo před desítkama let a jak se psům dařilo a jak dlouho a zavede-li to někdo dneska, téměř dozajista by to měla většina hafanů za pár
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.01.2016 22:14 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Janča
No PP a bPP je vecny tema, co mam svyho vorechoida tak saju info, mezitim jsem stihla zjistit mj. ze fena opravdu mit stenata nepotrebuje :-) aspon, ze byl zadarmo.
Jinak asi prave i o tom to je. Rodice "jen aby mela stenatka", zadny vysetreni niceho, mozna i ty strevni potize muze mit v genech.. coz se nezjisti, protoze se nevi, kdo jsou (pra)rodice a jak jsou na tom zdravotne.
Pracovne tyhle jakojorky natyvame "jorkmut".

A nakonec, z pedigree si nic nedelej, taky jsem je psovi koupila (nezrala je).. ted uz vim, aspon neco :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2016 21:03 Žena Janča [3]
Ja jen chci dodat ze nemam psa z zadny chovny stanice ale proste od kamaradky.Nemnozi pejsky pro prachy ale chtela aby fenka mela jednou stenata.Dokonce nebylo planovane ze pejsek skonci u nas :-D Takze co se krmiva tyce nekrmi zadnym spesl zradlem a i tatuv pes nebyl na zadnem spesl krmivu.v podstate byl popelnive zbytku.Coz netvrdim ze je to dobre.takto jsem sveho psa ani krmit nechtela ale priznam se ze vedome jsem mu necpala pedigree pro stenata s umyslem mu ublizit ale protoze me nenapdalo ze potrebuje lepsi krmivo.Avsak ted to napravim a zatim drzime hilss I/D a pak prejdu na jine kvalitni jidlo.Je to pro me jak dalsi dite ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2016 12:46 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Libas
jo, to bude tim. Vetsinou jsou opravdu obilninama krmeni hlavne psi z chovek jorku (a nove hypermodernich bieweru), papilonu, cinskych chocholatych a podobne, to jsou psi, co jsou vetsine majitelu jen na gauc a nic nepotrebuji (ani zrat, ani umet..), pritom jsou jinak velice sikovni treba i na agi... ja zas nesleduju bull psy, bull sporty, apod. - neni to muj salek kavy, jak typ psu, tak i typ sportu :-) Moje predstava idealniho psa, az na nej za par let dorostu a odrostou decka, at na nej mam cas, je groenendael. Nejblizsich par let si ho jeste hodlam prohlizet s respektem z uctive dalky, je to uzasnej a krasnej tvor, ale aktualne na nej nemam (a tim nemyslim penize :-))
No, kdyz jsme u toho, je fakt ze znam ranec pracovnich i vystavnich malin, ale zadna z nich pedigree nezere :-D vetsinou jsou primo na mase.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.01.2016 10:05 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Hm... v té době jsem pejska neměl, tak nemohu posoudit. Prvního pejska po revoluci jsme měli až s bývalkou někdy od konce roku 1994. Ale rozhodně ti věřím, tehdy jsme si mysleli, že úplně vše, co je ze západu, musí být vynikající. Dnes už víme, že ne úplně všechno. Např. k nám jde od západu vždycky špatné počasí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.01.2016 10:02 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Markiz
Hm... zvláštní. Tuto zkušenost opravdu nemám. Neznám ani jednu chovku, která by krmila tímto... a to dokonce ani ty chovky, ze kterých bych si já pejska nikdy a za žádnou cenu nevzal. Ale ono je to asi dáno tím, že nežiju ve městě, nesetkávám se s "normálními" majiteli psů, ale jen s těmi, kteří se psi něco dělají (a to ještě to něco myslím ne jako cokoliv, ale určitý specifický způsob práce se psem, ne třeba chození na "klasický" cvičák) a mají je opravdu rádi.
Jinak ale souhlasím, že lidé hodně podléhají reklamě. Pamatuji si, když jsem před patnácti lety dostal Nelču a hledal jsem pro ni nejlepší granule, tak letěly RC, K-9 a Eukanuba. Tehdy byly ještě dražší než dnes, nicméně měly prakticky stejné složení. A lidi je kupovali jak kdyby jim za to ještě někdo platil... Možná mám někde ve starém noťasu srovnávací tabulky kvality jednotlivých granulí a pak tabulky srovnávající poměr výkon/cena :-) Ty první dělal kamarád na veterině v Brně, ty druhé já, bo mne takové ptákoviny kdysi bavily :-D
Je fakt, že dnešní granule jsou o těch 15 let dál... ale některé značky prostě zůstávají stejné. Jinak souhlasím i s tím, že proto, že se s něčím krmilo před jednokolika lety, tak je to dobré. Nebylo to dobré ani tehdy, ale třeba nic jiného tehdy nebylo nebo se o psech prostě tolik nevědělo... konkrétní případ krmení vařenýma kolínkama na svazarmovských cvičácích ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2016 21:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
vzpomínám, jako by to bylo včera, jak těsně po revoluci votevřeli první pražskej vobchod s granulema a konzervama - měli jedinou značku - Pedigree.
Lidi je kupovali jen tak na přikrášlení k posypání doma připravovaný bašty a když byli zazobaný, koupili i vícero konzerv a celej pytel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.01.2016 20:30 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Libas
ja taky mluvim o chovatelskych stanicich. A je jich dost. vecne nekdo chodi s tim ze ma stene/kote z CHS xy a ze dostali vetsinou prave RC, friskies (obcas se objevi Josera, K-9 nebo vyjimecne barfisti) a ze je zajima zda je to dobre, protoze pes je ok, sousedu pes taky a chovatelka rikala a a pred 10/20/jejednokolika lety se tim krmilo taky a bylo to top, ted je jen moderni tlacit neco jinyho, je to prece furt super strava...
no vis jak to chodi. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.01.2016 18:37 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Markiz
Promiň, ale já neznám jedinou chovku, kde by se krmilo pedigree, friskies a nebo podobnými hrůzami. Mluvím ovšem o chovatelských stanicích, ne o množírnách. Množky samozřejmě krmí tím nejlevnějším, co je k mání. A děkuji, že jsi poradila, každý pejsek si zaslouží kvalitní stravu.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.01.2016 19:56 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Libas
no nech bejt, hodne chovek (vsech moznych plemen) krmi od puriny az po pedigree.. proste nevedi, mozna vedet nechcou, hodne lidi bere i eukanubu, kdysi to proste bylo TOP a proc by se melo neco menit, zejo.
Treba i v grupe u mainskych kocek jede jako nejdoporucovanejsi royal canin maine coon (asi stejny jako ted nevim co specialne pro jorky..)
S Jancou uz jsme neco poresily pres SZ :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.01.2016 16:18 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Janča
Pedigree a friskies je jed, same obili. Nikdo, kdo ma yorksira - a tim myslim yorksirskeho teriera, ne nejakou napodobeninu z mnozirny - by tim nikdy nekrmil. Kdybyste si koupili skutecneho yorka od chovatele, poradil by vam, cim ho krmit a jak se o nej starat. Ted poslouchejte veterinare, protoze vasemu pejskovi jde opravdu o zivot. A az se z toho vyhrabe, krmte ho kvalitnimi granulemi a ne solenym zrnim ochucenym ecky. U takto maleho pejska vyjdou i ty nejkvalitnejsi granule na par korun mesicne. A podotykam, ze nejkvalitnejsi neznamena nejdrazsi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.01.2016 16:52 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Janča
no purina, pedigree a friskies jsou spis granule obilny, nez masovy :-) specialni mit urcite nemusi (vetsinou je krmivo pro konkretni plemeno jen tahak na penize), jen aby za neco staly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2016 16:34 Žena Janča [3] Re: Markiz
Dekuji za radu.no mel klasicky obyvejny pedigree a purina friskies myslim pro stenata.Nenapadlo me ze musi mit nejaky spesl.okolni jorksiri nemaji zadny specialni granule a jsou v pohode.Ale tahle zkusenost mi stacila a hledam to nejlepsi na co po te diete prejdem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.01.2016 15:47 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Janča
jeste se zeptam, jaky granule mel normalne, nez dostal tuhle dietu? Jestli to taky nebyl nejakej dryjak jako royal canin a podobne, to tomu taky mohlo treba pridat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.01.2016 15:41 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Janča
pokud ma vet dietu, tak to vydrzet bude muset.. jestli mate FB, zkuste napsat panu Vlckovi, taky je vet a ma obchod s granulema, mj. i prave temato dietama - mohl by vam poradit neco chutnejsiho. :)
www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2016 12:18 Žena Janča [3] Re: kinder
Ano taky dostaval nejaky veci od ruky.Tatuv predchozi pes zral cely zivot pouze lidsky jidlo a konzervy a dozil se 15 let.tudoz me nenapdalo ze by mu to mohlo ublizit.samozrejme vim ze neni pes jako pes a hodlam to napravit proto schanim informace jake kvalitni krmivo davat pozdeji.Jen je nespravdelivy ze nekteri psi bez ohledu na rasu sezerou ,,gulas" a jine blafy a nic jim neni a muj nesmi ani blbej piskot.Prevazne zral psi jidlo.vyjimecne dostaval od stolu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.01.2016 12:14 Žena Janča [3] Re: Markiz
Jojo presne tohle dostal.Ale moc mu to nejede.ma to tam treba cely den a asi to sezere fakt z nouze.3 mesice nesmi nic jineho nez tohle.je mi ho lito ze nemuze zadny pamlsek nebo piskot ale prej mam byt tvrda a nic jinyho nedat.uz je mu mnohem lepe.jeste ma antibiotika ale vypada lip
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.01.2016 23:13 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Janča
pokud je na tom zle, predpokladam ze ma Hills prescription diet, neboli veterinarni dietu (na neco, streva, zaludek, maji i na ledviny a co ja vim co jeste).. u te na slozeni nekoukejte, to neni na dlouhy zkrmovani, je jen na dobu omezenou, nez potize zmizi.. chvalena byva jeste Vetlife.

Doporucil vam tohle? www.zoohit.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2016 19:51 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Janča
Bohužel nebo spíše naštěstí s tím zkušenosti nemám, ale zkusila bych jít na víc veterin a zjistit více názorů.... A ještě 9 měsíční štěně krmit kdo ví čim je už tak dost na prd. Správně by mělo jíst granule a pomalu zvykat i na něco jiného, ale jestli jste dávali věci od stolu,jak to u chovatelů bývá... ach jo...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2016 07:50 Žena Janča [3]
Posledni prispevek je zde z 2010 tak nevim zda ma cenu neco psat.nas yorksir 9 mesicu ma zanet strev.uznavam ze jsme ho krmily nevhodne a hodlam to napravit ale na veterine mi vnutili hills a ze nic jineho nesmi.Nemuzu si pomoct ale mam pocit jako by kazdy vetwrinar preferoval jednu znacku kde ma reklamy po cele cekarne a tak to nuti jako nejlepsi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   26.08.2010 11:00 Žena Iva [341] - Teriéři – Upozornění
Všechny příspěvky zde na téma pravopis jsou přesunuty v sekci "Pokec" - "Pravopis"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.08.2010 10:08 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Yorkšírský terier a jiná rasa psa
A nechcete se radši věnovat tématu? Pravopis se probíral posledních 16 příspěvků myslím dostatečně - jen ti yorkšíři se vám z diskuse poněkud vytratili..
Poslední příspěvek k tématu byl od xanti: krmí AG, možná Acanou. RC je fakt jen reklamou vychválená (a taky patřičně cenově ohodnocená)značka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 14:06 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: knapek
není na tom nic špatného znát více názorů... když jej chceš tedy slyšet,tak Royalky opravdu nejsou dobrá volba, sice nejsou úplně to nejhorší, ale jsou předražené na to, jaké mají složení (tedy nic moc, hodně obilovin). Já jsem moc spokojená s Arden grange a taky Acana není špatná...
Ano jsem z Valmezu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 14:00 knapek
Jsem si všiml, že jsi z Valmezu, my jsme bydleli v Rožnově pod Radhoštem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.08.2010 12:03 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: knapek
Nevypadá, že máš nastudováno, to docela možná sedí! To bys nekrmil tím, čím krmíš!
Proč se tedy ptáš čím krmit, když jsi tak vzdělaný??

:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 11:03 knapek
e sorry mam docela nastudovano a co čím byste krmili yorkyho ? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.08.2010 10:58 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: knapek
cože?? nějaký přidrzlý ne?!
ne krmám Arden grange + masem, vnitřnostmi!
krmení z Lidlu nám nic neříká :-P ovšem ty by sis o krmení měl něco nastudovat!! ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 10:50 knapek
čím teda krmiš krmením z lidlu 10 kg za 150 kč ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 10:43 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: knapek
To jsi určitě nemyslel vážně "dávej jí to nej" ve spojení s Royal canin! vždyť je to jen drahý šrot! ne kvalitní krmení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 10:41 knapek
jo a Andy royal canim ma krmení přímo pro yorky adulta i puppi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 10:36 knapek
ahoj Andy to zaleží jaky mas finanční možnosti ale davel mu to nej vždyt je to prcek mi máme taky yorkyho a krmíme royal caninem pak jí vaříme ríži piškoty z jogurtem kuřecí maso atd hlavně nic kořeněnýho ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 09:47 Andy – Krmivo
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat ma nějaké krmivo ze kterým jste spokojeni, hledám pro svého yorkšíra který má 8 měsícu, nejaké krmivo které by bylo vhodné, vzhledem tomu, že nemam moc zkušenosti s krmivy chtěla bych poradit která značka by byla pro něj dobrá, kvuli složení apod, aby mu třeba nechyběli nějaké minerály a podobně. Dekuji stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.06.2010 18:48 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – NIKO + Orina
Prosím, aby tady nevznikaly OT, přispívejte dále do "množárny", díky X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2010 11:14 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Goffynka
ano ano, proto jsem svůj příspěvek ukončila slovy Ale to je už na jinou diskuzi, že... palec ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.06.2010 10:25 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
Nechci rejpat, ale nebylo předmětem téhle diskuze něco jiného než debata o množitelích?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2010 23:00 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Jooo, NIKO, teď jsi na to kápnul smich trochu trefa do černého.. teda já si neumím představit, že bych se stejně intenzivně věnovala více jak třem psům...no ale každý asi zná své možnosti stydim. Mně dává kolikrát zabrat i ten jeden :-D Ale to je už na jinou diskuzi, že...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.06.2010 21:40 Orina
Ano je to tak ,jak již jsem psala. Mám jich 5,ale mám je pro radost néé kvůli penězům jsou to moji miláčkové a nezklamou jako lidi naopak oni mě dodají tu lásku a tu důvěru!!!!Jsou to moje zlatíčka ano ano love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.06.2010 18:42 Shreya – Re: NIKO
Niko,krásně řečeno ... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.06.2010 18:20 NIKO
Velikost je opravdu různá.Standard je jeden a jestli ho pes nesplňuje,je vyřazen z chovu.Z těchhle nestandardních psů jsou pak štěňata bez PP a různých velikostí.Množitelé si do inzerátů píší co se jim hodí,jen když vydělají ano Nejvíce jsou žádaní "mini" :-)

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 2856x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/146-yorksirsky-terier-a-jina-rasa-psa