Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Yorkšírský terier a jiná rasa psa

 

NápovědaFórum » Chov psů » Psí rasy 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Yorkšírský terier a jiná rasa psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2010 15:51 Shreya – Re: maleva
Ale ale ... jakýpak ten mini ... nebudu již opakovat,že žádné dělení velikostních rázů neexistuje a standard je jen jeden. Tak jako pro všechna plemena.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.06.2010 10:25 Orina – Jorkšírský teriér
Ano je to tak!!!U jorkšírského teriéra neexistuje tří velikostní ráz ani typ mini,jorkšír je jen jeden s váhou od 1,8 kg do 3,2 kg.Lidi co píšou do inzerátů,že prodájí mini jorkšíra je úplná blbost!!! Růst je danýý genetikou a člověk to neovlivní!!!!Je jasné,že může být malinký a také přerostlý,ale Jorkšír je opravdu jen a jen jeden!!!!! palec ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.06.2010 22:20 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: maleva
Yorkšírský teriér je pouze jedna velikost X-) Žádné dělení na mini a maxi neexsituje a ani neexistovalo :-)
Jinak zda se snesou obě jsou to společenská plemena psů tak teoreticky by se snést měla, ale samozřejmě záleží na každém jedinci jak nového člena do smečky přijme. Mě za pár týdnů čeká taky nový člen, snad ho holky přijmou v pohodě stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2010 21:41 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: maleva
mini?? coze on je i nějaký maxi? :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2010 21:37 Žena maleva [0] - Společenská plemena – Yorkšírský terier a jiná rasa psa
Ahoj! Máme doma tří letého Kavalíra KCHS a strašně moc se mi líbí Yorkšírský terier mini.
Chtěla jsem se prosím zeptat, jestli by se tito psi snesli spolu v jednom bytě.
Díky

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 2856x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/146-yorksirsky-terier-a-jina-rasa-psa?od=51