Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Povídáte si se svým pejskem?

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Povídáte si se svým pejskem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   08.06.2012 13:44 Žena Ráďa [507] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Souhlasím,že každý mazlíček (tedy i naše Letynka)potřebuje kromě povelů i vlídné slovo.Můj muž vždycky nadává,že mluvím s Letynkou jako s děckem.Ale vždyť je to takové naše "dítě".Je to prostě člen rodiny ano .Prožíváme všichni s mazlíčky starosti i radosti.
Jedno plus to ale rozhodně má ;-) - i když pes dospěje,tak neodmlouvá :-D ;-) .......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   06.06.2012 10:17 Žena 111 [526] – povídání
Každý pořádný pejskař mluví se svým psím kamarádem love a ne jenom povely ne komunikace utužuje naše vztahy. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   02.06.2012 22:05 Žena SabuSh [18] - Společenská plemena
Jéé, tak to jsem ráda, že v tom povídaní nejsem jediná :) můj přítel se na mě vždy dívá, jakože jestli se nechci jít léčit smich ale já si myslím, že není nic krásnějšího, než vidět spokojeného a šťastného pejska ♥ a když na mě Fannynka pozná, že mám slabší chvilku a jsem smutná, tak si na mě lehne a upřeně na mě slaďoučce kouká ♥ a pokud uvidí, že mi třeba ukápla slza, tak se mi je hned snaží olízat, jako by říkala nebréč, máš mě :) a to je to nejkrásnější co podle mě může být :) když víte, že svého psa nadevše milujete a vidíte jak on miluje vás ♥ Kéž by se takhle ke svým pejskům chovali všichni :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   24.05.2012 09:46 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rexik
tak proto se, chudááák malej bojí napsat pravdu!!!
E.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.05.2012 09:44 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena
Koukáme se spolu občas na televizi a také si Rexíka beru na klín, když píši deníček.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2012 09:01 Žena HOUP [1532]
smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2012 07:23 Žena pavoucica [703]
Koukám, že se nemám za co stydět :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2012 06:22 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Milena
To je jak náš Bert... Ten si zase v noci řekne, že chce přikrejt protože se odkopal :-D A v půl desátý už tahá mámu do postele, aby šla spát, že už je čas :-D No rozmazlenej až hrůza
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 22:21 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Milena
Milena napsala: já svého pejska na spaní dokonce přikrývám dekou! za to by mě můj pejsek asi sežral, nejradši spí v louži
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   23.05.2012 22:09 Žena Milena [1577] - Teriéři
Fotka k příspěvku Možná mi ani nebudete věřit, ale já svého pejska na spaní dokonce přikrývám dekou! Sissinka totiž nemá ráda, když dlouho svítím a o přikrytí si přímo říká - nejprve mě hypnotizuje pohledem a když jí přehodím deku přes hlavu, spokojeně zamručí a pohodlně se uvelebí ke spaní. stydim To mručení si překládám asi takto : no to ti to zase dnes trvalo! Pak mi dovolí, abych ji ještě pod tekou trošičku hladila.
smich
A úplně stejně rozmazlená byla i moje dalmatinka Ajuška.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 17:10 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
pavoucica napsala: když je člověk ke psu hodný a zbytečně ho nemlátí tím spíš ho vychová ;-) kéž si to myslí každej!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.05.2012 16:32 Žena pavoucica [703] Re: petrab
asi jo, ale já si myslím, že na tom není nic špatněho mít svého psa ráda a chovat se k němu hezky....Sem spíš přesvědčená, že když je člověk ke psu hodný a zbytečně ho nemlátí tím spíš ho vychová ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.05.2012 16:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
na to je už pozdě, ne? je jaká je! vývoj hotov! JIM by se možná líbilo, že bys na ní zařvala, marš na místo a zavřela jí do komory :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 16:23 Žena pavoucica [703] Re: petrab
někteč´ří mají pocit, že ji moc rozmazluju tone tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.05.2012 15:35 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
Ne, proč? Já hafana zase líbám na dobrou noc /nejen/ na rypáček. Když mě berou záda, dost u toho skučim. A jemu je to fuk. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   23.05.2012 15:17 Žena pavoucica [703]
Přijde vám moc, že pošlu psa do pelíšku a když zalehne tak k němu čupnu abych ho párkrát pohladila po hlavě než začne zavírat oči... Pak skontroluju jestli má vodu a otevřenou ventilaci, zhasnu a nechám ho spát :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 15:05 Žena HOUP [1532]
já mám psa typu kam lehnu tam spím --ona fakt buť je venku nebo doma prostě spíí-- ano ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 14:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
:) smich



voni mě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 14:19 Žena pavoucica [703]
Uspáváte pejsky???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   22.05.2012 19:29 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já si povídám taky s pejskem často- no spíš bych měla napsat skoro pořád-na procházce,na zahradě a jistě že doma, pěkně na gauči,drbu ho za ouškama a vykládám mu jaký byl jako malé štěnátko,ani bych nevěřila,jak zrovna tohle ho baví poslouchat smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2012 10:00 Žena pavoucica [703]
Já si s Lupišou povídám při procházkách kromě fuj a nežebrej ty potvoro mlsná:)Mám ještě tendenci ji držet na krátko, protože jakmile potkáme nějakého Yorkšíra Lupina má pocit, že si pejsek s ní bude hrát smichZačne mlátit předníma packama před sebou o zem a běhat kolečko okolo pejska.... To je pak :Nechej pejska na pokoji on je ještě malinkej a hrát si s tebou nechce ;-) Mám spíš než strach o pokousání, že by těma malým chudákum mohla něco udělat....Když na takové škvrně skočí 20 kilový pes tak by jim mohla něco polámat hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2012 09:16 Žena HOUP [1532]
to máme tež taku babu v lese--Alanku --už jsme byli na procházce ulklidni se netahej už jdeme domu přeci musíš byt po dvou hodinách vylítanej --baba ho drží na voditku a je to NO-----a pak baba číslo dvě má šarpejku -Poršo tam nejdem je tam Hopinka a ta se tě přeci bojí --zuřivá Porša projde těsně u Hopi -ano Hopi se ji boji bo ji prokousla ucho ----------jo není povidající se paniček jako paniček ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2012 20:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
No, povídání s pejskem je krásný. I když pakliže potkám místní babu s hyenou, která napadá už 10 let všechny psy a nikdo s tim nemůže nic dělat a vidim, jak jí vomotává kolem sloupu, páč by jí neudržela a ječí:
ginečku, nezuř na toho pejska prosim tě dyk jsem ti řikala že to nemáš dělat už několikrát a ty furt se zlobíš dokola to přeci neni Dasty z hájovny to je jinej pejskek tak už se na něj nezlob když je to hodnej pejsek přeci a už toho nech dyť jsem ti řikala že jdu k doktorovi a že tam nemůžu přijít pozdě tak mě nezdržuj zase ginečku a nech toho furt .............

Když ho náhodou neudrží, tak milej gineček, padesátikilovej vykastrovanej kříženec pitbula zakousne kde co. baba si pro psa do rvačky nepude, protože by jí přeci mohl některý kousnout a voni si to přeci vyříděj mezi sebou a kdyžtak je zašijou dyť jsou dnešní veterináři šikovný a lidi se taky někdy mezi sebou hádaj a nejsou přivázaný že jo
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   21.05.2012 18:52 Žena Milena [1577] - Teriéři
Teda lidičky, taková nádherná parta cvoků, to se hned tak nevidí! palec Co s námi, kteří jsme ochotni vnímat, tahle zvířátka udělají! A je úplně jedno, jestli je nám 60 nebo 20, pejskové si nás ochočí dokonale.
Tolik lásky , porozumění a mnohokrát i odpuštění nám dávají. Nezajímají je peníze ani kariéra, stačíme jim my a trochu jídla a pozornosti.
Jak jsme bohatí tím, že je máme a že se snažíme jim rozumět. ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2012 16:41 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: vojpesta
Hihi Koukám že nejsem jedinej cvok... i když teda s paličatým jezevcem nejdou moc vést nějaké hlubokomyslné rozhovory, takže to je většinou: "Mám tě pustit? Jó. No tak dobře, ale jestli zdrhneš udělám z tebe štěkanátky." nebo "Co jsem řekla o tom lese?" (Máme nepsanou dohodu, že v lese se chodí jen po cestičkách ovšem Bertík by jí hrozně rád porušoval) "no nekoukej na mě jako neviňátko. Lotr jsi..." No lidi na mě koukaj jak na blázna. Zvlášť když mladej dostane mazlící chvilku na procházce a to je pak samý ťuťuňuňu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2012 11:18 Žena vojpesta [208] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: HOUP
jojo tak na téhle úrovni hovory také vedeme smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2012 09:49 Žena HOUP [1532]
a nebo jak něco provede chytím ji za bradu --a řikam ji divej se mi do očíí..vona mrká --ví mrcha jedna že něco provedla a to kolikrát stačíí --hihihi ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2012 09:13 Žena vojpesta [208] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Ano povídám si stále a moje výhružky typu jestli budeš zlobit ukousnu ti houbu(čumáček)
okolí moc nechápe a vypadám jak cvok smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   21.06.2011 23:00 Žena quendery [799] - Honiči a barváři a příbuzná plemenaRe: jajaapaja
Fotka k příspěvku Nejlepší jsou takové ty diskuse např. Hele, dej mi ten kapesník, ten je můj...nééééé netrhej ho, no a už ho můžu vyhodit nebo Nééééé, neskákej, teď jsem si vzal čistý kalhoty a už musím do práce, no tak dej pokoj, já vím, že máš radost, ale ..... néééé moje kobliha ... Jak to, že ten pes dosáhne až na stůl a pod. :-D :-D :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   21.06.2011 20:51 Muž jajaapaja [218] - TeriéřiRe: MARCINE
Už se těším jak si taky budu povídat ze Snoopykem. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 18   08.06.2011 22:35 Žena MARCINE [26] - Teriéři
Samozřejmě, že si se svým pejskem povídám, a čím víc to dělám, tím víc mi rozumí. Ale to je snad každému pejskaři jasné :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.06.2011 22:00 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
potlesk To je stejné, taky jsem jí dávala vybírat.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   08.06.2011 19:55 Žena Belja2 [28] - Ohaři – na procházce
No to já když chodím s Bělinkou ven, tak automaticky se ji ptám, co celej den dělala, jak se měla, co všechno viděla atd... když mě nikdo neslyší je to ok... ale máte vidět ty nechápavé pohledy, naštěstí v okolí už všichno vědí, že muj pes a ja jsme nerozlučná dvojka, takže to nikomu UŽ divné nepřijde, ale pokavad jedeme nekam na vystavu, koukaji na mne s otevřenou pusou , jakoby to snad nikdy nikdo nedělal.. nejlepší je když se Bělky zeptám : ,, Tak co Běluško, chtěla by si tohle , nebo tohle, muzes si tentokrat vybrat,me se libi vic cervena , ale jak myslis, tvoje to nakonec bude hracka!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   08.06.2011 11:23 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Zase líp vypadá, když člověk mluví na pejska než sám pro sebe ano smich
Moje mamka tuhle šla s Phoebe, někoho potkaly a mamka tak automaticky povídá "ty nezdravíš?" smich Pak jí to došlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 17   07.06.2011 17:24 Žena 111 [526] – Povídání?
Fotka k příspěvku No jasan že hlavní součástí, po tělesné komunikaci, je komunikace slovní s našimy miláčky né? :) Protože pokud pes komunikuje pouze povely, vytrácí se to pouto mezi oběma. sad

Já si někdy připadám opravdu jako blázen, když během venčení probíhá z mé strany komunikace z Ronečkem? ;-) To kolikrát jdou za mnou lidé,a kroutí hlavou.
( většinou to nejsou psíčkaři no coze )No jo, ale když nemluvím, neprojevuji během procházky o něho takový zájem. :) A to je moc škoda si ty procházky společně neužít.
A doma je to normálka? Ví přesně co po něm chci,chápe dokonce když mu vysvětluji můj odchod z bytu, atd. Když jdeme, a cesta je rozvětvena do více stran- stačí říct jdeme rovně, či do leva a prava. A prý pes nerozumí? tone Rozumí až moc, jen často dělá že neslyší? :) Prostě jsou úžasní a máme se opravdu mnohdy co od nich učit?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.06.2011 11:33 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Já taky. Za prvé povídáme pohádky smich a pak jí vyložíme strasti, ona nakloní hlavinku a poslouchá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.03.2011 19:41 Mary & Enny Re: Rexik
Já si s Mary taky povídám. A velmi mě chápe a rozumí mi. Klidně si vykládáme celé hodiny a ona tak dokáže poslouchat :-) Se psem si já vykládám lépe což s člověkem stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2011 21:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
quendery napsala: Jpovídám si každou chvíli. Jenže protože máme tři, tak je to někdy dost vysilující smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   19.03.2011 17:45 Žena quendery [799] - Honiči a barváři a příbuzná plemena
Jasná zpráva, povídám si každou chvíli. Jenže protože máme tři, tak je to někdy dost vysilující :) Ale někdy mám pocit, že mi opravdu rozumí a opravdu se mi uleví, když se jim můžu vypovídat z toho, co za mě stejně nikdo nevyřeší.....Pesan je fantastická antistresová terapie potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   08.03.2011 19:56 Žena HOUP [1532]
JASNI I DISKUTUJI TEŤ MAME PROBLEM ABY ŠLA NA SVE MISTEČKO TAK JI VYSVĚTLUJI ŽE JI DRAPEK OŠETŘOVAT ZROVNA TEŤ NEBUDU ŽE SI KLIDŇE NA PELIŠEK MUŽE LEHNOUT..MAME TOHO VIC O CO SE SPOLU DELIME-.... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.03.2011 19:42 Žena Dixinka [5] - Teriéři
Jasně že povídám :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   08.03.2011 11:22 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: Gazollka
;-) :-) Můj tedy občas něco vykecá a někdy se dost dohaduje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   06.03.2011 15:34 Žena Gazollka [14] - Teriéři
S pejskem si povídám vždycky a on jenom poslouchá;-).Asi mi rozumí:-).Rád za mnou příjde a mazlí se.Můžu mu říct všechno a on to nikomu neřekne:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   06.03.2011 11:25 Muž romaleo [7] - Společenská plemena
se svým pejskem si povídám pomalu o všem třeba když sem sama doma a není mi zrovna do smíchu tak si ho k sobě přitulím a začnu mu to všechno povídat.A když mu to všechno řeknu a on se na mě podívá těma krásnýma očíčkama tak vím že mám toho nejlepšího kamaráda co sem mohla chtít ano jsem moc ráda že ho máme ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   02.03.2011 11:42 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
Pořád a neustále si povídáme. I na procházkách a občas mě lidi už mají za cvoka. :-) Každopádně všichni naši psíci mě dokázala jen tím, že poslouchali, dostat ze splýnu - nejlepší vrby ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   01.03.2011 18:29 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
Jj, já zas pravidelně říkám "neboj, pušinko, já za chviličku přijedu", když jedu do Olmu do školy:-D
A naše oblíbené "počkej tady, něco dobrého ti přinesu" - a když to řekne taťka po dojezdu z práce, nesmíme na něj mluvit a cokoliv po něm chtít, protože vždycky řekne "nemůžu, slíbil jsem Safírkovi dobrotku" smich a bez sundání bundy běží k šuplíku, jen aby byl co nejrychleji s pamlskem u něj smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   01.03.2011 18:24 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
taky si povídám se všema našima hafanama - víceméně jako s děckama:-)...třeba Trinuši každý večer po krmení říkám dobrou noc a běž spinkat...:-D a taky jsem jí zpívala k narozeniná.
Samozřejmě i za normálních okolností spolu \"mluvíme\" - já hlasem a ona očima;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.02.2011 20:10 Orina
potlesk love love
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2011 05:57 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Re: Rexik
Moc vám všem děkuji za krásné příspěvky na toto téma. Povídám si s Rexíkem teď daleko více než dříve a pejsek je o moc spokojenější.Klidně poslouchá,když uslyší známé slovo, tak kroutí hlavičkou, nosí balonek nebo plyšového medvídka na házení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   23.02.2011 06:43 Orina – Povídaní s Pejsky
Já si s nimi povídám též pořád,vždycinky na mě tak koukají,kroutí hlavičkami a krásně naslouchají, ale ještě vědět co si v tu chvíli myslí,kdo ví!!!:-DJedno vím jistě,že nikdy nic nepoví,nezradí a proto je to ten NEJLEPŠÍ PŘÍTEL NA SVĚTĚ!!!lovepotlesk

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 1657x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/276-povidate-si-se-svym-pejskem