Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Povídáte si se svým pejskem?

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Povídáte si se svým pejskem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   22.02.2011 22:29 Žena defisa [80] - Teriéři
My si povídáme skoro pořád. Obě feňule toho na mě ví spoustu a vždycky mi poradily dobře =) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   22.02.2011 22:21 Žena Milena [1577] - Teriéři
Vzhledem k tomu, že každý můj pes byl vždy členem rodiny, tak si se psy povídám neustále. :) A pes mi odpovídá - někdy kňučením, hlavně ale celým tělem. Upřený pohled a kroucení hlavou - co to paničko chceš?? Vlnění celým tělem při pochvale nebo výzvě k mazlení. Hledání a přinášení míčků, když řeknu jdeme ven... No a jelikož jsem ukecaná ženská, tak při delších procházkách jen se svým psem přece nemůžu být zticha, tak si moje holka vyslechne třeba : Koukej, kolik různých zelených je na tom malém kousku lesa... Když to shrnu - mám psa jako společníka a nejlepšího kamaráda, kterému můžu říct všechno. ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   22.02.2011 15:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
No jasně! Je to nejlepší posluchač a jak umí poradit!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   22.02.2011 15:30 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Povídáme si skoro celý den,teda výjma těch hodin,které Cherryna spí,konzultujeme spolu vaření,pomáhá mi s prací na zahradách ať v praze,nebo na chalupě,olizujeme si tlamy,když nás něco bolí,vzpomínáme spolu,vymýšlíme čertoviny a obě dokážem synchronně odporovat páníčkovi,prostě parťačky každým coulem.Někdy nevím,která z nás je víc ukecaná.Taky mi dost kecá do řízení,když spolu jedem autem,to jsou někdy vyluzované takové zvuky,že jejímu dialektu je sotva rozumět.Nejvíc ukecaná je když má jít do sprcháče,to má tolik kéců,že bych jí bacila. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   22.02.2011 14:55 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Rexik
Jasně, že si povídáme smich buď když si ho vezmu do chodbičky a máme "intimní chvilku" nebo když jsme na prochajdě - to chodíme lesy a loukami, takže to samotného člověka za chvilku omrzí.
myslím, že je taková srozumitelná komunikace (intonace, jasné "příkazy") dobrá ve vztahu člověk/pes.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   22.02.2011 14:28 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: MaB
Tak to jsme dvě :-D A naše Macy mi dokonce i odpovídá - sedí, kouká se zaujetím na mě a brble, kolikrát čekám, kdy normálně promluví smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   22.02.2011 14:10 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Skoro pořád. Kdyby mě někdo slyšel, tak řekne, že patřím do blázince.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.02.2011 14:06 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Povídáte si se svým pejskem?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 1657x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/276-povidate-si-se-svym-pejskem?od=51