Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

SRAZ HAFIKŮ.NET 2015 - PRAHA

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
SRAZ HAFIKŮ.NET 2015 - PRAHA
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.03.2015 15:40 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Jarka
JO JO, DYK TO ŘIKÁM!!!!! JASNĚ!!!! DVA SRAZY, BEZ PROBLÉMŮ. Může bejt sraz Praha a sraz Olomouc.
A lidi můžou přijet jen tam či sem a nebo na srazy oba. Jen je potřeba to přesně specifikovat, resp. nadepsat...

(Jen tedy konkr. za mne - vzhledem k tomu, že je sraz jen jednou ročně, by se mohli všichni sjednotit, protože vždycky to pro někoho bude daleko, ať je to Praha nebo Olomouc, takže buď chce a nebo nechce)

TAKŽE VYZÝVÁM VŠECHNY STÁVAJÍCÍ A I DALŠÍ, NECHŤ NAPÍŠOU ZA SEBE - KTERÉ TERMÍNY MOHOU, KTERÉ NEMOHOU A KAM - PRAHA, OLOMOUC (ČI SE PŘIHLÁSÍ NA OBA SRAZY V TY KONKR. DNY).

Protože v tom bude dobrej maglajz, tak prosím vždy po úpravě o kontrolu a taky o neprodelný vyjádření, protože do týdne to musí být zkorigovaný jen na dva termíny.


Třeba ale u Tebe nevím vůbec, kdy můžeš a kdy ne nebo esli kdykoliv, aby se z toho dalo vycházet.
Já a 111muff jsme jasný, squaldrina plus mínus taky asi, PhoebeAdel patrně rovněž, marcelkaka nevim a dál se uvidí.

Rozhodně dvojí sraz je jakejsi spíš už né hafičí.net parťáckej, ale regionální smich

No a nakonec z toho možná budou kámen nůžky papír, páč zbyde jeden stejnej termín třeba pro vobě místa =D =D =D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2015 15:25 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Rex a všichni - DOPLNIT
Kdo z přihlášených může kam:

JEN PRAHA:
petrab
111muf

JEN OLOMOUC:
Jarka
Rex


PRAHA I OLOMOUC:






Nejp. do týdne je potřeba se dohodnout a dle toho naplánovat sraz, kde bude!
A Ty, Rex, uveď s Jarkou, kam a který termíny...
;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2015 15:21 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: petrab a 111muf
A co tedy udělat srazy dva? Jeden v Praze a pokud bude zájem, tak druhý někde na Moravě. pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2015 14:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rex
Mam ten dojem, že se o tom loni i hovořilo, že by mohl být sraz jinde, než tradičně v Praze.
Já jsem malý pán, jen jsem nabídla zorganizování srazu v metropoli.
Za mne se letos rozhodně řadím k těm, kdo nevycestují ani za humna. Natož za syrečkama, kterým E. neodolal... Na mne ale nikdo nedejde, já psa nemam a budu beztak na srazu jen jako křoví.

Rozhodně takovéto základ. info je potřeba vyřešit neprodleně, protože je už za tejden půlka března a to by se se mělo již upřesňovat finálně pouze ze dvou termínů, kde bude víc zájemců.
A esli to bude v květnu a v Praze a navíc v čase lásky, pak je městečko dost nabouchaný, srazů se koná o víkendech hafo, takže je potřeba pro záruku objednat místa zavčasu!!! Měsíc předem je tak tak na hraně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2015 12:14 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: Rex
Ahoj, je mi líto, ale v tom případě to nedávám, protože nemám babičky a manžel děti hlídat nebude, staví dům :-( S Moravou problém nemám, jen si to nezvládnu zorganizovat - nemám na to podmínky a pokud by mi víkend vyšel na práci, tak bych to ani nestihla.
Pokud to bude takto, tak se musím omluvit, ale na Moravu nemohu :-( I když bych si výlet moc ráda udělala ano Jsem pro jezdit i jinam, ale halt v současné době si to nedokážu zajistit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.03.2015 11:19 A Muž Rex [1234] - Administrátor – Morava
Ahoj, navrhujeme pro tentokrát sraz na Moravě, konkrétně v Olomouci, aby to měli naši moravští kamarádi blízko. Co vy na to?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   07.03.2015 00:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
ZKONTROLUJTE SI TO, JESTLI JSEM TAM NEUDĚLALA NĚJAKOU CHYBU A ŠUP ŠUP DALŠÍ A DALŠÍ.
A CO PÁNOVÉ, AŤ TAM NEJSOU JENOM DRBNY smich



25. 4.
CELKEM 4 + 1?:

sgualdrina 1x
petrab 1x (jen Praha)
PhoebeAdel 1x + 1x?
marcelka6ka 1x

16. 5.
CELKEM 3:

sgualdrina 1x
petrab 1x (jen Praha)
111muf 1x (jen Praha)
Jarka+Rex (jen Olomouc )


23. 5.
CELKEM 5 + 1?:

sgualdrina 1x
petrab 1x (jen Praha)
PhoebeAdel 1x + 1x?
111muf 1x (jen Praha)
marcelka6ka 1x
Jarka+Rex (jen Olomouc)

30. 5.
CELKEM 4 + 1?:

sgualdrina 1x
petrab 1x (jen Praha)
PhoebeAdel 1x + 1x?
111muf 1x (jen Praha)
Jarka+Rex (jen Olomouc)

6. 6.
CELKEM 4:

sgualdrina 1x
petrab 1x (jen Praha)
111muf 1x (jen Praha)
marcelka6ka 1x
Jarka+Rex (jen Olomouc)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2015 19:56 Žena marcelka6ka [705] Re: petrab
Jelikož každou druhou sobotu dělám. můžu : 25 .4.,23. 5.,Termín 5.6. je pátek ???? takže se asi vloudila chybička ???? Pokud je myšleno 6. 6. také mohu. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2015 14:18 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena
Dubnem si nejsem jistá(manžel má nějaké školení), ale jinak asi všechny termíny zvládám bez problémů. V práci jsem jen ráno a odpoledne už mám pak volno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2015 12:13 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
poslední termín je sobota 6.6.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2015 12:12 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
25. 4.
CELKEM 3:

sgualdrina 1x
petrab 1x
PhoebeAdel 1x ... možná +1(ale to nevím)

16. 5.
CELKEM 2:

sgualdrina 1x
petrab 1x

23. 5.
CELKEM 3:

sgualdrina 1x
petrab 1x
PhoebeAdel 1x ... možná +1(ale to nevím)

30. 5.
CELKEM 3:

sgualdrina 1x
petrab 1x
PhoebeAdel 1x ... možná +1(ale to nevím)

dovoluji si opravit - je to 6. 6.
CELKEM 2:

sgualdrina 1x
petrab 1x
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2015 12:07 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
I s vozíkem vážíme 150 kg minimálně ;-) , takže lyžiny řeším:-). Akorát tento nový vozík jsem na nich ještě netestla. Dám si zkoušku teď 21.3.

Já jsem buď pro
25.4.
nebo
23.5.
nebo
30.5.

pro jistotu ten první víkend v červnu je výluka metra C je to na stránkách www.dpp.cz
a já plánuju Avon pochodovat :-)
a toho 16.5. klasika - Knižní veletrh :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2015 08:14 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
jo sem vsude hura :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2015 00:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – TAK JDEM NA TO, JO, CHCEŠ??
Fotka k příspěvku Navrhla bych tedy zpoč. tyto termíny (sobota) a "vyhraje" zase ten, kde bude přihlášeno nejvíc lidí a rovnou navrhuju -standardních 12:30 hod!

Opět tedy Praha - se skvělou dostupností pro všechny na tram, metro, vlak i bus zde: www.phnaverandach.cz/ .
(Vozíčkáři přes dva tři schůdky pomůže personál restaurace nebo my :-) )

Přijet může kdokoliv s kýmkoliv, jen pejsky, sím, nechat doma, aby se neservali pod stolem, když se neznají. Uvádějte k datumu nick + počet osob, kolik Vás dorazí - ke všem termínům, které můžete! Vylučovat termíny nejméně obsazené se budou následně.

TERMÍN JE NUTNO UPŘESNIT, RESP. NEVHODNÝ TERMÍNY VYLOUČIT, CO NEJDŘÍV A POČET LIDÍ PAK DO 31/3 , KVŮLI VČASNÝ OBJEDNÁVCE, ABY NÁM NĚKDO NEVYFOUK FLEK!
Jednou za rok to snad zvládne každý ;-) .
Ti, kdož pracují na směny, mají čas cca 2-3 měsíce předem na nahlášení X žádost o přehození směny u vedoucího, kterému patří srdečný pozdrav, dík a je srdečně rovněž zván smich .

/2. + 9. 5. ne, protože jsou svátky, prodl. víkend/

25. 4.
CELKEM 2:

sgualdrina 1x
petrab 1x

16. 5.
CELKEM 2:

sgualdrina 1x
petrab 1x

23. 5.
CELKEM 2:

sgualdrina 1x
petrab 1x

30. 5.
CELKEM 2:

sgualdrina 1x
petrab 1x

5. 6.
CELKEM 2:

sgualdrina 1x
petrab 1x


Snad termínů dostatek. Možná až až. Prosím upřesněte - vynechte termín, který rozhodně nemůžete, ať některé termíny vyšoupneme co nejdřív, cca do týdne bych nechala již jen dva s největší návštěvností. Předem líbám ty (kam je libo), komu je to fuk! love

P.S. I ti, kdož se zde zdají býti nesnesitelnými příšerami, jsou ve skutečnosti, světe div se, prima. (Nepejskaři a odpůrci psů nejsou příliš vítáni = krafe se o psech!!!)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2015 23:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Jarka
Jarka napsala: Odpůrče psů, jsme samozřejmě pro. Ale rádi bychom uvítali Libora. Z HK to zas tak daleko není.

jo, Libor musí bejt, tak jsem zvědavá, kdo ho přesvědčí, že by bylo fajn, kdyby dorazil.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2015 23:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
plošinu neřeš, bude nás víc !!!!!! a jsme siláci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2015 22:43 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Zrovna jsem na to včera myslela smich No, já bych radši něco, kde nebudu potřebovat plošinu :) tedy asistenta - páč už ho nemám:-( tak abych mohla sama- nebo s Phoebidlem
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2015 22:16 Žena marcelka6ka [705] Re: Jarka
Letos bych chtěla dorazit, loni mi to nevyšlo.... pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.03.2015 18:26 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: petrab
Odpůrče psů, jsme samozřejmě pro. Ale rádi bychom uvítali Libora. Z HK to zas tak daleko není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2015 11:43 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
me je to burticek jen ten vikend 8.5 nemozem..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2015 07:03 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: petrab
Proč ne :) jen doufám, že mi to vyjde se směnami, jelikož už pracuji i o víkendech :-(
Duben květen by byl fajn, to ještě nebude takový vedro.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2015 22:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – SRAZ HAFIKŮ.NET 2015
tak co, vážení, se do toho tedy nemusim míchat, jako vodpůrce psů, ale jak to letos bude?
duben? květen? červen?
A co místo? To minulý vyhovovalo dojezdově? www.phnaverandach.cz/…
První návrhy zde.....?
(a vidim všechny, kdo sem koukaj, tak ať taky dorazej !!!!!!!! ;-) )

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 1110x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/905-sraz-hafikunet-2015?od=101