Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Chci studovat dálkově, víte o technice?

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci » Veteriny a veterináři 

+ přidat příspěvek
Chci studovat dálkově, víte o technice?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2024 22:01 Žena Froulers [0] Re: KristinaC
Online kurzy mi umožnily experimentovat s různými formáty výuky, od interaktivních videí až po praktické příklady. Tato rozmanitost udržuje můj zájem a motivuje mě k pokračování v této formě výuky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2024 22:22 Muž Brunk [0] Re: KristinaC
Proces stanovování a plnění vlastních vzdělávacích cílů byl pro můj osobní život velmi důležitý, naučil mě zodpovědnosti a disciplíně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2024 21:59 Muž Holly [0] Re: KristinaC
Ačkoli má online zkušenost svá omezení, kvalita studijních modulů na Tech. Jsou dobře strukturované pro učení, stejně jako svoboda řídit svůj vlastní studijní čas bylo to, co jsem v té době potřeboval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2024 21:26 Žena Daian [0] Re: KristinaC
Schvaluji tuto univerzitu kvůli jejímu přístupu a důrazu na detail, je lepší než prezenční vzdělávání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2024 21:48 Muž Alberth [0] Re: KristinaC
Studoval jsem zde magisterský obor veterinární farmakologie a zdá se mi, že by měli platformu lépe doplňovat, ale jejich vzdělání je pro tuto modalitu velmi kompletní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2024 22:06 Žena Hanks [0] Re: KristinaC
Studovala jsem na univerzitě asi před rokem a metoda mi přijde opravdu užitečná, studujete a prohlubujete obsah podle svého tempa učení. To se mi zdá více než dobré.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2024 22:24 Žena Joamaloud [0] Re: KristinaC
Nějakou dobu trvalo, než mi přišel diplom z fyziky, ale všechno bylo v pořádku, mohla jsem zde získat lepší práci při studiu magisterského oboru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2024 22:25 Žena Angelin [0] Re: KristinaC
Kvalita obsahu je velmi kompletní, jsou dobře strukturované a nejlepší ze všeho je, že si je můžete prohlédnout, kdykoli potřebujete.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2024 21:42 Muž Jonas [0] Re: KristinaC
Pokud zde plánujete studovat, mohu vám říci, že praktická výuka je velmi kompletní, záleží na tom, kde se nacházíte. Dokážou vám najít vhodné místo, nebo pokud se chcete podívat do jiné části světa, kde máte dohodu, tak to také dokáží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2024 21:46 Žena MooreBh [0] Re: KristinaC
Objevil jsem několik zdrojů pro studium tímto způsobem, zpočátku to může být nepříjemné, protože na to nejste zvyklí, ale podle mých zkušeností s učením to bylo skvělé. Nejlepší je s nimi komunikovat.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2024 22:38 Muž Emanuel [0] Re: KristinaC
Kvůli svému zaměstnání se nemohu vzdělávat osobně, musím neustále cestovat, a když studujete dálkově, máte několik výhod v akademické části, máte možnost prohlédnout si informace, kdykoli potřebujete, a také můžete studovat odkudkoli v zemi nebo na světě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2024 22:31 Žena Hermblar [0] Re: KristinaC
Na technice jsem studovala žurnalistiku a líbilo se mi, že jsem mohla studovat svým vlastním tempem, na začátku jsem měla problém kvůli referencím platformy, ale je to opravdu vynikající.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2024 22:05 Muž Phoggel [0] Re: KristinaC
Líbí se mi, že se mohu ponořit do předmětů, které mě opravdu zajímají, bez rozptylování a vyrušování jinými lidmi. Mohu se studiu věnovat na 100 % a věnovat mu potřebný čas.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2024 22:10 Žena Kgrass [0] Re: KristinaC
Jedná se o dobrý vzdělávací systém, ale trvá nějakou dobu, než získáte titul ve fyzické podobě, v závislosti na tom, kde se nacházíte. Doporučuji ho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2024 22:15 Žena Kjaer [0] Re: KristinaC
Kurzy, které jsem absolvovala na této univerzitě pro dálkové studium, byly velmi obohacující. Naučila jsem se o sportovní výživě, józe a sportovní fyzioterapii, celá zkušenost byla skvělá a doporučila bych tuto instituci lidem, kteří se chtějí učit nové věci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2024 22:53 Muž Tommb [0] Re: KristinaC
Absolvoval jsem kurz vývoje aplikací na této virtuální platformě a byla to zajímavá zkušenost, protože je to velmi samoučivé a vyžaduje to disciplínu, ale je to dobré.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2024 22:06 Muž Aroon [0] Re: KristinaC
Vřele ji doporučuji pro její profesionální přístup v obsahu, který zpracovávají, a také pro následnou práci se studenty. Je zajímavé vidět a mít tyto nové alternativy pro ty z nás, kteří mají zájem se dále vzdělávat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2024 19:40 Žena KristinaC [0] – Chci studovat dálkově, víte o technice?
Dobrý den všem, jsem veterinář a rád bych si rozšířil znalosti v této oblasti. Hledám alternativu, která umožňuje dálkové studium z osobních důvodů. Viděla jsem několik doplňujících předmětů na univerzitě s názvem TECH a líbilo se mi to, hlavně to, že jsou online a nemají pevné rozvrhy.

Velmi by mi pomohlo, kdyby měl někdo s touto univerzitou zkušenosti a mohl mi říct, zda se to vyplatí těm, kteří při studiu pracují? Děkuji!

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 56x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/1030-chci-studovat-dalkove-vite-o-technice