Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Krmivo pro psa s citlivým zažíváním

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Krmivo pro psa s citlivým zažíváním
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2024 20:34 Žena Karol90 [0] Re: Bejby95
Taky už jsme tuhle značku zkusili a myslím, že u ní teď ještě dlouho zůstaneme. Pejsek si libuje a hlavně mají teda moc hezké složení a zajímavé příchutěě. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2024 07:05 Žena Bejby95 [1] Re: ZdenkaaM
Zdravím, také jsme dlouho hledali. Pak už jsem rovnou přešla na granule, které jsou označeny sensitive nebo hypoalergické. Ono asi se do klasických granulí přidává až moc pšenice apodobných věcí, co může citlivým pejskům nevyhovovvat. Tam se ale přiznám, že nejsme žádné značce moc dlouho věrní, protože se toho přejí. :( Ale konzervy už tak přes rok bereme na louie.pet a z těch konzerv jsou teda pejsci nadšení a ani jim nic nedělají se zažíváním, asi jak jsou ty konzervy kvalitní bez žádnejch hnusů. Nejradši mají tuhle s kaprem :-D www.louie.pet/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2024 14:15 Žena AndreaBláhová [0] Re: Janča.jájík
Moc děkuji za tip. Ještě jsme na ně nenarazily a bohužel každý pejsek funguje jinak. Máme doma ještě jednoho voříška a ten zase sni všechno na co přijde a nic mu není. Tak to vyzkoušíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2024 11:06 Žena Janča.jájík [0] Re: AndreaBláhová
Určitě, tady se mrkněte rawbark.cz/, mají jen syrové maso, jsou bez obilovin. Vyplníte si dotazník a dle toho Vám vyberou granule pro Vašeho pejska. Zabere Vám to asi dvě minuty. Můžete vyzkoušet 4 kilové balení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2024 10:35 Žena AndreaBláhová [0] Re: Janča.jájík
Trochu se zapojím, my jsem si brali taky hafana z útulku, máme nějaký mix mezi ovčákem a možná nějakým dalším ovčákem a voříškem. To nikdo neví. Každopádně zažívání má šílené. Už jsme vyzkoušeli troje granule a všechny jsem zase potom prodali nebo posunuly dál, protože mu neseděli. Jaké je tady složení a jak mi ty granule vyberou? Jde to nějak vyzkoušet?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2024 13:40 Žena Janča.jájík [0] Re: ZdenkaaM
Zkoušela jste i RawBark? My jsem na ně přešli teda nedávno na doporučení naší cvičitelky a za nás teda můžeme doporučit dál. Vyberou Vám granule na míru pejska. To se mi líbilo že jsem nemusela nikde nic dohledávat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2023 21:37 PaterNoster
Jedině značka Dagsmark. Granule neobsahují žádný lepek a jsou jednoduše stravitelné. Můžu doporučit Häme, které se nám osvědčily.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2023 22:33 ZdenkaaM
Zdravím, tak krmivo Marp už mám doma a asi týden ho dávám pejskovi. Zatím teda velká spokojenost, psovi granule chutnají a i na jiných diskuzích si ho chovatelé moc chválí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2023 22:57 Žena Agitka [6]
Výborná je značka Marp, konkrétně tyto granule miluje náš pes nejvíc www.krmiva-pucalka.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2023 23:22 ZdenkaaM
To je super nápad, díky za tip - napíšete ještě jakou konkrétní značku mi doporučíte?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2023 10:09 Žena Agitka [6]
Zkuste koupit granule bez obilovin. Já jsem taky musela zkusit vícero značek a druhů krmiva než jsme narazili na to, které pejskovi vyhovuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2023 23:10 ZdenkaaM – Krmivo pro psa s citlivým zažíváním
Zdravím, poradíte - mám pejska z útulku a nesedí mu granule, které jsem koupila! Jaké granule sedí Vašim pejskům na citlivé zažívání?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 34x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/1005-krmivo-pro-psa-s-citlivym-zazivanim