Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Granule pro citlivé zažívání psa

 

NápovědaFórum » Výživa » Výživa v růstu 

+ přidat příspěvek
Granule pro citlivé zažívání psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2023 21:32 PaterNoster
tyto se nám osvědčily www.profipes.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2023 12:08 HajdovkaSam Re: Dita33
Protože aby se z masa stala moučka, tak se musí pálit za vysoké teploty, to už je ale hraniční se spáleným masem jako u grilu, takže tam může být potencionální příčina rakoviny, může obsahovat karcinogenní buňky. Navíc i to zatěžuje žaludek. Proto jsem hledala než jsem našla je. :) Mojí čubině moc chutnají a zažívání má v pořádku, zlepšila se jí i srst. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2023 17:04 Dita33 Re: HajdovkaSam
My barfovat nemůžeme bohužel, syrové maso mě moje nezvládá a vždycky z toho má střevní potíže. Takže taky volím granule které jsou šetrnější. Ale teda moc nechápu proč je špatná ta moučka?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2023 13:58 HajdovkaSam
Určitě bych doporučila krmivo které je kvalitní jak ve složení, tak neobsahuje ani kostní nebo masové moučky, které pro psa nejsou vůbec vhodné. Pokud nemáte možnost psa krmit barf stravou, opravdu si dávejte pozor na složení granulí. Kvalitní, bez náhrad a se syrovým masem jsou například od Rawbarku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2023 22:37 Žena Douchova [3]
Moc díky - mám objednáno :) Na značku Marp jsem i na jiných diskuzích četla samé dobré reference.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2023 22:15 Muž IgorMaly [0]
Já kupuju konkrétně tyto granule www.krmiva-pucalka.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2023 21:36 Dita33
To bych taky našemu pejskovi koupila, poradíte kde od nich objednám granule?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2023 21:51 Muž IgorMaly [0]
Doporučím značku Marp - vše mají bez obilovin a zbytečných přísad, takže krmivo je šetrnější na zažívání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2023 22:24 Žena Douchova [3] – Granule pro citlivé zažívání psa
Zdravím, jaké krmivo pro buldočka s citlivým zažíváním doporučíte? Budu ráda za tip na konkrétní značku.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 30x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/1007-granule-pro-citlive-zazivani-psa