Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Krmivo pro citlivé zažívání psa

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Krmivo pro citlivé zažívání psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2024 18:45 Žena Kocka90 [0] Re: HajdovkaSam
S naším pejskem to taky bylo náročné, ze všeho časem dostal průjem a kručelo mu strašně bříško. Zvolili jsme sensitive a hypoalrgenic granule. Ty sedly od více značek, ale konzervy byl problém. Člověk chtěl pejskovi přilepšit ale téměř nic mu nesedlo. Teď už ale přes půl roku kupuju konzervy od Louie, ty myslím dokonce vyrábí přímo v čr. A ta konzerva je pěkně šťavnatá (čehož jsem se bála, ale naopak i veterinář potvrdil, že pejskům se to tráví lépe než tuhá konzerva). A mají krásné složení a zajímavé příchutě. U nás nejvíc jede kachní s brusinakami :-D :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2023 23:45 Žena Danuse33 [0]
Kupuju toto ve velkém balení www.krmiva-pucalka.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2023 13:09 PaterNoster Re: IgorMaly
Pro citlivé zažívání fungují nejlépe granule Lappi (modrý obal) a Häme, které jsou přímo v odkaze. Záleží, jestli preferujete rybu nebo kuře :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2023 23:11 Muž IgorMaly [0]
Taky tuto značku koupíme a vyzkoušíme - dáte mi ještě tip na konkrétní granule, které u Vás jedou nejvíc?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2023 21:34 PaterNoster
tyto granule se osvědčily nám www.profipes.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2023 22:28 Dita33
Taky od nich konzervy a granule pro našeho Luckyho kupujeme. Mají fakt super složení, vše hezky voní a mě osobně se značka líbí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2023 23:29 Žena Agitka [6]
Doporučím značku krmiva marppetfood.cz - krmivo mají bez obilovin a ostatních zbytečných přísad a na citlivé zažívání je jejich krmivo ideální.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2023 22:24 HajdovkaSam – Krmivo pro citlivé zažívání psa
Dobrý večer, poradíte krmivo pro psa s citlivým zažíváním? Zatím našemu buldočkovi nic nesedlo :( Nemáte někdo podobnou zkušenost?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 25x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/1013-krmivo-pro-citlive-zazivani-psa