Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Velký pohyb u psa - co na to klouby?

 

NápovědaFórum » Výživa » Doplňky stravy 

+ přidat příspěvek
Velký pohyb u psa - co na to klouby?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2023 21:41 Žena Danuse33 [0]
To je fakt - musím to potvrdit. Já už mám teda staršího psa, takže teď řeším spíš pohyblivost, ale taky mu dávám Colafit Max forte na doporučení veterináře. A na pohyblivost nám teda perfektně zafungoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2023 21:57 Žena Agitka [6]
Souhlasím, prevence je vždycky lepší než pak řešit problémy na veterině! Pokud má pes zvýšenou zátěž a hodně pohybu, je to určitě na místě. Já svému psovi dávám 2x do roka www.lekarna.cz/… a velká spokojenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2023 22:15 Muž IgorMaly [0]
Zdravím, já dělám se psem dogdancing a veterinář mi doporučoval podávat kolagen právě, aby netrpěly klouby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2023 20:33 Dita33 – Velký pohyb u psa - co na to klouby?
Dobrý den, mám takový dotaz - začala jsem se psem běhat - zatím jen 2x týdně, ale ráda bych až 4x za týden. Myslíte, že je to v pohodě? Nebudou třeba trpět klouby?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 15x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/1014-velky-pohyb-u-psa-co-na-to-klouby