Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Dobré krmivo pro dospělého psa

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Dobré krmivo pro dospělého psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2024 10:40 Žena ZuzkaBartáková [0] Re: Evča86
Můžete se mrknout sama www.louie.pet/. Bohužel barfovat nemůžeme, to je samozřejmě pro psa nejlepší možnost. Ale tohle je za mě druhá nejlepší cesta, do psa zbytečně nedostanete věci jako hrách, obiloviny, kukuřici a hromadu "nástavby" kterou pes nepotřebuje, jen se tím zasytí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2024 20:32 Žena Karol90 [0] Re: Bejby95
Před měsícem jsem objednala pár kousků na zkoušku a náš pes je moc spoko. :) Hlavně mají zajímavé příchutěě:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2024 11:31 Žena Evča86 [0] Re: ZuzkaBartáková
Opravdu mu to stačí? Omlouvám se že se zapojuji do diskuze, ale celý život dáváme granule a mám za to že jsou pro něj dobré, dostává opravdu kvalitní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2024 06:59 Žena Bejby95 [1] Re: IgorMaly
ahoj, my granulky kupujeme hypoalergenní, protože v hodně značek je spoustu obilovin a našim pejskům to moc nevyhovuje. Tam nejsme u žádná značky moc dlouho věrní teda, protože se jim to vždycky přejí :-D Ale konzervy kupujeme už rok od Louie. A ty mám občas chuť sníst taky, jak to voní :-D a pejsci jsou nadšení, střídám jim ty druhy a nejradši mají teda tu s kaprem. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2024 23:33 Žena Douchova [3]
Objednávám ho tady ve velkém balení www.krmiva-pucalka.cz/… Granule mají super složením a psům chutnají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2024 23:21 Muž IgorMaly [0]
Moc děkuji, napíšete prosím ještě, kde jejich krmivo objednat? Máte ještě doporučení na spolehlivý e-shop?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2024 00:11 Žena Douchova [3]
Výborné granule s výborným složením má značka Marp. Krmivo je z těch nejlepších surovin, je z části z čerstvého a z části ze sušeného masa a neobsahuje zbytečné přísady. Mému pejskovi toto krmivo fakt sedlo a zlepšilo se mu i zažívání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2024 14:55 Žena ZuzkaBartáková [0]
Zdravím, záleží na co je pejsek zvyklý. Za nás ale mohu doporučit spíše konzervy než granule. Krmíme již delší dobu konzervami masovými od Louie.pet. Mají 95% masa+ rýže, zelenina a další. Nebo přímo 100% konzervu hovězí, celé kuře. Když to doplníte občas nějakou zeleninou, ovocem tak má vyváženou super stravu. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2024 21:47 Muž IgorMaly [0] – Dobré krmivo pro dospělého psa
Dobrý večer, jaké opravdu dobré granule koupit pro pejska z útulku. Jedu si pro něho za 14 dní, tak zjišťuji.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 27x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/1020-dobre-krmivo-pro-dospeleho-psa