Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Šetrné krmivo pro štěně labradora

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Šetrné krmivo pro štěně labradora
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2024 15:27 Žena Evča86 [0] Re: Janča.jájík
Jsou to české granule s ingrediencemi od českých farmářů. :) Můžete se podívat sama na jejich webovky rawbark.cz/. Jinak granule míchám s konzervou každý den. Půl na půl, někdy více konzervy. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2024 15:40 Žena Janča.jájík [0] Re: Evča86
Můžu vědět odkud jsou? O značce jako takové jsem ještě neslyšela. A mícháte je s granulemi tedy nebo je dostávají samotné?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2024 16:24 Žena Evča86 [0]
My dáváme konzervy od Rawbark. Oni mají opravdu moc dobré, 100% masové bez přidaných éček, konzervantů a podobných věcí. Hlavně teda tam nejsou pomleté kůže, kosti a odpad jako u spousty jiných značek. Ale opravdu jen vybrané a výborné maso. Máme od nich tedy i granule, ale konzervy vedou a jsou i dobře stravitelné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2024 14:11 Žena Douchova [3]
Tady toto je zatím nejoblíbenější www.krmiva-pucalka.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2024 23:10 Muž IgorMaly [0]
Zdravím, taky mám s krmením fenky problém a zkouším různá krmiva. Napíšete prosím, jaké konkrétní krmivo vašemu pejskovi sedlo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2024 20:31 Žena Douchova [3]
Já krmím krmivem od marppetfood.cz - mají ideální složení pro citlivé zažívání pejska, vše mají bez lepku, takže krmivo nezatěžuje zažívání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2024 23:51 Žena SamkovaLenka [1] – Šetrné krmivo pro štěně labradora
Zdravím, jaké šetrné krmivo pro štěňátko labradora doporučíte? Zatím mu žádné nesedlo, tak zjišťuji.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 21x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/1025-setrne-krmivo-pro-stene-labradora