Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Dobré a šetrné granule pro štěňátko

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Dobré a šetrné granule pro štěňátko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2024 13:01 Muž Jahoda.K [1] Re: Douchova
Zdravím,

zkuste Magnum Iberian, jsou bez obilovin, měli jsme problém se štěndem, kamarád mě nasměroval na web propesany.cz a doporučil mi Magnum Iberian, musím říct, že změna byla vidět téměř okamžitě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2024 09:16 Žena KaterinaLatkova [0]
Zdravím!

Pro štěňátko buldočka doporučuji granule, které jsou kvalitní, šetrné a obsahují všechny potřebné živiny pro jeho zdravý růst. Zkuste například tyto značky:

Royal Canin Puppy Bulldog - Speciálně formulované pro štěňata buldočka, podporují zdravý růst a trávení.
Acana Puppy & Junior - Vysoký obsah masa, žádné obiloviny, bohaté na bílkoviny a živiny.
Orijen Puppy - Vysoce kvalitní ingredience, bez obilovin, s vysokým podílem masa a zeleniny.

Při výběru granulí se zaměřte na složení, vyhýbejte se obilovinám a umělým přísadám. Doporučuji konzultovat výběr granulí také s veterinářem, aby byly co nejvhodnější pro vašeho nového mazlíčka.

Hodně štěstí s novým štěňátkem!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2024 09:06 Žena Janča.jájík [0] Re: Evča86
Ano, ale vy si jen vyplníte dotazník o vašem psovi a oni vám vyberou granule přímo pro vás. Nemusíte tak složitě nic dohledávat a vyplnění zabere tak minutu. :) Sbíráte tam i bodíky a objednat můžete na zkoušku 4 kila. U nás mají úspěch a ty konzervy taky doporučuju vyzkoušet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2024 21:11 Žena Danuse33 [1]
Tady máte odkaz na granule, které objednávám já www.krmiva-pucalka.cz/… a štěňátku moc chutnají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2024 08:55 Žena Evča86 [0] Re: Janča.jájík
Viděla jsem reklamu na facebooku, ale vždycky si říkám že se na ně musím podívat a pak na to zapomenu, tak díky ta zmínku, mrknu se na ně. Mají nějak rozdělené ty granule? Věk, rasa, kastrát atd?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2024 21:14 Žena Agitka [6]
Danuse - dáte mi prosím doporučení, kde toto krmivo objednat? Četla jsem na značku samé dobré recenze a taky ho zkusím pro své štěndo koupit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2024 16:47 Žena Janča.jájík [0]
Tak ať vám dělá jen a jen radost. :) Jsou hodně tvrdohlaví. :-D My mám moc rádi krmivo od Rawbark. Mají jak granule, tak i skvělé mlsky, 100% masové konzervy a také kosmetiku pro hafany. Vše si dělají sami, mají potraviny od českých farmářů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2024 00:45 Žena Danuse33 [1]
Zkuste granulky od české značky Marp. Taky máme buldočka a tyto granulky mu sedí, jsou totiž bez obilovin a dalších zbytečných přísad.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2024 20:57 Žena Douchova [3] – Dobré a šetrné granule pro štěňátko
Zdravím, poradíte opravdu dobré a přitom šetrné granule pro štěňátko? Za 14 dní si jdeme pro buldočka.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 31x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/1036-dobre-a-setrne-granule-pro-stenatko