Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Hladanie hub

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Výchova a výcvik psa 

+ přidat příspěvek
Hladanie hub
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2010 16:04 Michal
ZKousim ho to ucit, a nekdy to jde. Napred ale musim najit sam, on is ho ocucha a hleda zarti nosem k tomu prijdu a najdu , ale nejde v nem udrzet soustredeni porad si beha kam chce. Jen k tomu jeste nejake odmeny a je to
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2010 09:22 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
Psa to jde naučit - mamka měla ovčouna, který houby uměl hledat. Problém byl v tom, že když houby našel, zaštěkal a zaplácl ji packou, aby mu neutekla :-D Ale určitě to jde i bez rozplácnutí houby, vždyť psi hledají i lanýže. Já jsem to zkoušela naučit shi-tzáka ale ten houbu nenašel snad nikdy :) Na druhou stranu, vyvedl mamku z lesa, když se ztratila xD
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2010 15:57 Gabriellka – Re: Dobrman192168
fakt tu nikto nevie nic o vyhladavani latok psami??? sak na to maju nos ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 23:34 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
:-D :-D

já myslím že i kdybys dala psovi čuchnout k nějaké houbě aby ji hledal že by ti stejně hledal pořád jeden a ten samej druh... a kdo ví jestli by se to vůbec naučil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.06.2010 23:29 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Gabriellka
Já bych s hafanem prostudovala kapesní atlas hub;-), jak bude vědět, co má hledat, hned mu to bude jasný a budou plný košíky :-D ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 21:00 Gabriellka – Hladanie hub
da sa pes vycvicit aby v lese hladal huby? :) dnes sme boli aj s nasou fenkou BOC a velmi sa nechytala...skusala som ju nabadat aj som jej davala nuchat nejake huby le stale hladala palice...nepoznate nejaky osvedceny navod ??? ;-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 791x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/152-hladanie-hub