Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Misky pro psy - jaká je vhodná?

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Misky pro psy - jaká je vhodná?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.05.2014 05:52 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Ti naši taky ne,koukali by na mě asi takhle coze .jen je zajímavé co všechno lidi nevymyslí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2014 22:21 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Jan Barták
mně se pod tim odkazem zobrazuje pouze cena domény....

je celkem jedno, jaká miska to bude, záleží na velikosti a hlavně, aby nebyla z hliníku, jestliže je to miska cestovní, skládací, nikdy není tak dobrá jako klasická, též záleží na druhu psa, některé mají opravdu malý otvor kvůli courání dl. uší apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.05.2014 22:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
palec potlesk tak to by Gigoš už nežral nikdy smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.05.2014 21:04 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.10.2010 11:06 Žena MíNela [2212] - Špicové a primitivní plemena – Re: Jan Barták
Dobrý den, tahle miska je opravdu dobrá, jen chci upozornit, že ji prodává i Hornbach, stojí polovičku, t.j. 140,-kč, je také z plastu, omyvatelná,a dokonce ji mají i v několika velikostech - pro menší i větší psy. Já s ní mám velmi dobré zkušenosti, protože čauové mají velkou hřívu pod krkem a obyčejně při pití polovinu vody natáhnou chlupy - z téhle je to nemožné. Nejvíc se mi vyplatila na výstavách. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 01:37 Jan Barták – misky pro psy - jaká je vhodná?
Dobrý den,

našel jsem na internetu stránku, kde nabízí nekapací misky pro psy http://www.nemi.cz/, a však nevím, do jaké míry je vhodná? Funguje? Nemáte s ní někdo nějaké zkušenosti? Nebo byste mi doporučili nějakou jinou? Tahle mi přijde vcelku slibná, alespoň dle videa.

Díky za pomoc!
J.B.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 495x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/205-misky-pro-psy-jaka-je-vhodna