Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Psí strach ( Bachovy kapky a tak... )

 

NápovědaFórum » Chování psů » Poruchy chování 

+ přidat příspěvek
Psí strach ( Bachovy kapky a tak... )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   19.12.2012 21:43 Draza Re: pavoucica
Doporucuju presne tuhle pani. Na naseho knikala to funguje perfektne, bez nich dokaze proknikat 10 hodin, s kapkama ticho. Strach ze samoty neprekonal ani po 1,5 roce...bohuzel. S BK je to vsak zvladnute a muzeme jezdit i na dovolenou a nechat ho v klidu na pokoji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2012 13:21 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba – 2. test Bachovek
Phoebe jela k vetovi. V autě jen kvikala, ale neklepala se a ani nepoblinkala.A u veta prý byla taky hodná. Testla jsem je i na sobě, začala bouřka - Phoebe se jí bojí a já taky, takže nám poradili kápnout si je obě - máme ty dětské. A u mě též pomoc. Nevím, možná, že tomu věřím, že to pomáhá a to je taky důležitý. Ale fakt je, že pomohlo. Navíc je to sladký a Phoebe to chutná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2012 20:02 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
;-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   14.04.2012 19:22 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba – Bachovky - první zkouška
Musím vám sdělit svou první zkušenost s Bachovkama. Phoebe je dostala pred cestou ne For pets. Kromě toho, že se těšila, v klidu ležela na klíně. Na veletrhu těsně vedle ní praskl-bouchl nafouklý balónek aaaa... v klidu. Ani se nelekla. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.03.2012 11:51 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba – Bachovky
tak jsem kontaktovala www.bachovaterapie.cz a byli ochotní, poradili. Jdeme do dětských krizovek- bez alkoholu a máme si je s Phoebulí šoupnout obě. Tak vám pak dáme echo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2012 14:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
Tak Ti držím palce, často to mívá co do činění s dědičností, služební plemeno s PP, neobstojí-li při střelbě při výcviku, nemůže dostat chovnost....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2012 13:27 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Tak jsem si objednala knížku o Bachových esencích pro zvířata a budu po večerech studovat. A ještě jsem poslala dotaz na kapičky k problémům Phoebe. Uvidíme, jestli zareagují a poradí. Třeba by to mohlo pomoci od toho strachu z dělobuchů a bouřek. Mohly bychom to používat obě, abych byla klidná i já a bude :-) . Za zeptání nic nedám. A ráda se něco dozvím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2012 05:53 Žena pavoucica [703]
My jsme ted ve fázi, že to zvládáme celkem ok.Protože když před odchodem vyvenčím tak ona pak odpočívá a je klidná, ale dlouho ji to samotnou nebaví tak chodí po domě a hledá mě.Vždycky otevřě chodbové dveře, ale venkovní se zamykají, takže je to ok.Nervozní jsem pak spíš já a nechci ji nechávat dlouho samotnou, ale zvyká si a nepláče už tolik, jenom kníká :-( Možná je to spíš muj psychický problém stydim že se o ni tolik bojím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 22:37 Žena 111 [526] – Strach
Zlatíčka určitě kapky také mohou pomoci ale jednoznačně musí pejsek ze strachem bojovat a naučit se jej překonat! Tak je to bohužel :-( pravidelný nácvik ho znova udělá šťastným a tím i vás :) . Není to jednoduchá cesta ale má opravdu dobrý konec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 20:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 20:51 Žena pavoucica [703]
O Bachových kapkách jsem ted četla ve Fauně je tu odkaz na paní co je míchá. Celkem mě to zaujalo, protože někdy mám strach nechat tu maji "uplakanou" Lupinu samotnou delší dobu doma.Máte s tím někdo zkušenosti?http://www.umarkety.cz/bachova_terapie.php
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 14:40 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
zkus si tam zavolat, zeptat se, jestli nejsi z Prahy, určitě Tě odkážou někam mimo ní, je to dost moderní záležitost, taky tam maj to triko antistresový, tenhle tejden jsem na to někam dávala sem odkaz - když to nefunguje, vracej peníze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 13:07 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Děkuju moc. Člověk se něco dozví a hned budu studovat. Kdyby to Phoebuli mělo pomoct od lekání při dělobuchách nebo stresu z veta, bylo by to fajn.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 12:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
rozhodně je nech namíchat individuelně pro psa na míru např. www.vetcentrum.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 12:42 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
U těch Bachovek krizovek. Zkusit spíš dětské či jsou spec pro zvířata?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 11:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
To zkus, nic s tim nezkazíš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 11:55 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Bachovky znám, pomohly jedné známé. Tady na to jsem narazila, když jsem hledala hypoalergenní pamlsky. A říkám si, že by jí to mohlo chutna - B, pivovarské kvas... to máme v Biocalu a ten má jako pamlsek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.03.2012 11:18 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
Proč ne. Také si leckdo velmi chválí Bachovy kapky .

www.hafbezobav.cz/…

www.bio-bachovky.cz/

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 10:45 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Co si myslíte o tomhle?
www.vseprozvire.cz/…-/
Třeba strach z bouřky, stres při cestách či dělobuchy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.01.2011 21:44 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
já osobně vidím největší problém v té tmě.něco jí ve tmě muselo vyděsit.Moje Cherryna se jednou lekla i ornamentu na postelové přikrývce,vysmála jsem se ji a zdůraznila jsem ,že je všechno v pohodě a byla v pořádku,ještě několikrát si zkontrolovala deku,jestli je v poho a pak už byl klid.V první řadě musí pes cítit pohodu a dobré naladění z tebe sama,nesmíš jí dát vůbec najevo,že by to měl být problém,pes to vycítí.zajdi s ní do koupelny ,kde má tmu a udělej si z ní srandu,hlavně hodně pozitivně.Ve srandě jí řekni,že jí to sníš sama.Asi bude nutné zjistit ,v čem hlavně její fobie vězí,teprve potom se bude něco řešit.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.01.2011 19:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Určitě se spoj s některým odborníkem, z nejznámějších jedno jestli RD nebo Ivo Eichler třeba a iks dalších. Problém se skutečně mohl rozjet na Silvestra. Nejprve můžeš telefonicky nebo písemně. Rovněž Tě mohou odkázat na někoho blíže Tvému bydlišti. Při jakékoliv fobii může neznalý člověk nadělat nechtěně velké chyby, takže neotálej. Hodně štěstí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2011 11:04 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Ruda Desenský se přímo zabývá nejrůznějšíma fobiema máš to na jeho webu přímo rozepsáno.Teď jsem se na to dívala a myslím že je to ten správný portál pro tvůj problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.01.2011 10:52 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Asi bych to neřešila práškama,pokud to není nevyhnutelně nutné.Ony labradorky jsou trochu herečky a vyžadují si občas pozornost víc než je třeba.Hlavně ji nesmíš litovat,nebo chlácholit,na vycházky choď normálně a jejího strachu si vůbec nevšímej,Dělej jako že se tě to vůbec netýká.Labrador by ani ze silvestrovské střelby neměl mít hrůzu,jsou to lovečtí psi a zvukovod mají přizpůsobený pro rachot,střelbu a veškeré rušivé elementy,dokáží si takzvaně zavřít uši,ať je nic neruší.Litováním psa to můžeš zhoršit,zvykne si na to a ty se budeš muset přizpůsobit jí,né ona tobě.Pro jistotu se podívej na web psycholog psů Ruda desenský,tam najdeš spoustu užitečných rad né jen od Rudy.Kdyby to mělo přetrvávat,není nic lehčího než se spojit přímo s ním,poradí ti asi nejlépe.Hodně štěstí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2011 10:18 Darina – Psí strach
Sen (labradorka 4 roky chovaná v byte, hodne fixovana) ma posledni dobou panickou hruzu chodit ven. Nejdriv jsem si myslela, ze to bylo ohonostrojema, ale vypada to na neco vaznejsiho. Hlavne za tmy, nikdy jsem ji tak vydeseou nevidela. Pres den taky neni uplne v pohode, byly jsme behat o vikendu a to se mi tak prubezne zadrhavala s podivnym tazavym vyrazem jestli uz nechci radsi jit domu. Zacinam mit o ni strach protoze nevim co se deje. Pres den je sama doma tak jestli ji nekdo nedesi pres dvere, fakt nevim. Ja jsem si vsimla, ze se boji najednou tmy. Ona ma misky v koupelne a nikdy ji nedelalo problem jit se nazrat kdyz jsem ji dala granule a nerozsvitila tam. Ted tam proste nepujde dokud nerozsvitim nebo ji to nedam do chodby, kde je svetlo. K veterinari asi budem muset zajit nejmin pro prasky na uklidneni a nejaky celkovy vysetreni. Mate nejaky zkusenosti i se zvirecim psychologem? Fakt premyslim co by se s tim dalo delat, je mesic po Silvestru a prijde mi, ze se to spis zhorsuje nez aby se zklidnila.Mate podobne zkusenosti?
Predem dekuji za info

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování psů • Zobrazeno 571x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/236-psi-strach-bachovy-kapky-a-tak-