Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Jaké granule jsou vhodné pro Neapolského Mastina?

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Jaké granule jsou vhodné pro Neapolského Mastina?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   18.02.2011 18:46 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Nebo se zeptej Hagrida,čím krmil svého Tesáka smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   18.02.2011 18:15 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
neromilan si musí dát opravdu velký pozor ať se mu jeho hafan jen rychle neosvalí,tím spíš,že je ve vývinu.Nehledala bych v žádném případě v nějakých levnějších variantách.A Acana v nové receptuře už dávno není co bývala kdysi,já už bych jí nekoupila ani svému labradorovi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   18.02.2011 17:19 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: Jiří
Tak já bych třeba Orijen (byť je jinak velmi kvalitní), ani Acanu zas nedoporučila vůbec. Mají příliš mnoho bílkovin a tuků a to zvláště pro obří plemeno, jako je mastin a ještě k tomu v růstu není vůbec vhodné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2011 17:10 Jiří – Re: neromilan
tak jestli ti opravdu na penezich nezalezi tak bych ti jednoznacne doporucil orijen,artemis popripade levnejsi acana a jeste levnejsi brit ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   17.02.2011 11:14 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Faktem je,že neapoláci jsou jedni z nejnáročnějších tvorů,co se skladby krmiva týče,jestli se v tom dotyčný tazatel nevyzná ,doporučovala bych mu spojit se s panem ing.Gerhardem Steinem,odborníkem na náročnost krmiv,jeho mail je mailto:stein@staz-opava.cz .Né jen že poradí,ale i doporučí tu nejlepší skladbu krmiva.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   17.02.2011 10:16 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Řekla bych, že nejdůležitější pro obří molos. rasu /nejen/ je v růstu na krmivu nešetřit a důsledně dodržovat poměr vápníku a fosforu a s calciem to nepřehánět, proto nepřikrmovat při krmení granuleme mlíč. výrobkama.
Tahle budoucí královna Česka vyrostla na RC, na kterém můj pes strádal. Vydrtila všechny dogy na junior výstavách a začíná v tom pokračovat i v dospělácích: hafici.net/fotogalerie.php…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.02.2011 09:23 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
nemyslím si ,že by pro neapoláky mělo být nějaké extra krmivo,jestli se rozhodne pro opravdu kvalitní značku a pořádně si přečte všechna složení,neměl by být problém si v dnešní době vybrat.Hlavní je nevybírat mezi komerčními krmivy.Takové Arden grande,First mate,nebo Belkando by určitě vyhověly náročnosti výběru.Ale to si asi každý musí rozhodnout sám a zkusit to naostro.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 23:26 neromilan – Re: neromilan
Ale vlastně ani není já si to zkusím najít na jiné stránce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 23:17 neromilan – Re: xanti
hm tak to je smůla :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 23:16 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: neromilan
nikdo tu mastina v prezentaci nemá, takže ho asi nikdo ani nevlastní ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 23:13 neromilan – Re: Ascam
No to je pravda jejich málo a nevíte kam bych tady napsal na tento web kdo má Neapolského Mastina prosím odpovezte mi chci se dozvědět náké informace nevíte kam bych tohle mohl napsat :-D ABY MĚ NĚKDO ODEPSAL UDĚLAL SEM SI REGISTRACI PŘED CHVÍLÍ TAK NEVIM JAK TO TADY FUNGUJE :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 23:05 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: neromilan
To opravdu netuším - jednak jsem tu krátce a za druhé neapoláků není zas tolik.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 23:02 neromilan – Re: Ascam
Ano děkuju za příspěvek a nevíte jestli je tady někdo kdo má Neapolského Mastina děkuju moc za odpověd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 22:59 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: neromilan
Nemám - sama chovám německé ovčáky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 22:56 neromilan – Re: Ascam
Dobrý den děkuji za odpověd a vi máte Neapolského Mastina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.02.2011 22:48 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Milan Fink
To jak moc pejsek vyroste neovlivníš granulemi - ovlivnit můžeš jen to, zda bude zdravý. Pokud máš štěňátko, tak bych asi doporučovala krmit tím, čím krmil chovatel - tedy pokud to nebyl nějaký šunt, ale to u chovatele takového plemene zrovna nepředpokládám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 22:43 Milan Fink – Re: Milan Fink
Děkuju všem co mi odpoví. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 22:40 Milan Fink – Jaké granule jsou vhodné pro Neapolského Mastina?
Dobrý den prosím vás chtěl bych se zeptat jaké granule jsou vhodné pro neapolského mastina na růst a na mohutnost moc děkuji za odpovědi na ceně granulí nezáleží chci aby s něj vyrostl pořádný kolos. :-) :-) :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 394x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/269-jake-granule-jsou-vhodne-pro-neapolskeho-mastina