Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Sraz hafíků 2011

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Sraz hafíků 2011
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2011 22:38 Žena 111 [526] – sraz haf
Fotka k příspěvku Supr supr supr, né že to nevyšlo, ale snad v jiný termín to vyjde a budu svami love Roneček ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.05.2011 12:26 Žena Ráďa [507] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – sraz hafíků
Tak se nám to trochu zkomplikovalo a budeme muset setkání hafíků odložit.Až se domluvíme na jiném termínu s mimišáky,dáme vědět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2011 15:53 Žena defisa [80] - Teriéři
Já prosím PLZEŇSKÉ hafíky a hafíky z okolí aby se ozvali a taky můžem něco zorganizovat ...
mám vyhlídnutou super lokalitu na Locháči tak písněte =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2011 20:01 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Já bych srazík taky brala, ale pro mě je to nějak neřešitelné :-( . Škoda, třeba jindy
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.05.2011 21:46 Žena quendery [799] - Honiči a barváři a příbuzná plemenaRe: MartinaK
Tak na ten gulášek jsem zapomněla. Byli jsme tam před dvěma roky na dovče, skvělá. Jeseníky mi učarovaly. Jenže teď s těmi našimi třemi ušouny je to trochu problematické. Alespoň máme na co vzpomínat.... potlesk Jo a co se týče toho pohledu, tak bíglíci prý mají ten úplně nejdojemnější - příklad - než jsme na Sněžce vypili grog, který byl tak cenově únosný, tak ušoun slupnul od paní kuchařky dvě klobásky, které byly cenově přímo valutové..... :-D :-D Zdravím a podrbej za mě toho svýho berňáčka. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 21:04 MartinaK Re: quendery
Fotka k příspěvku A ten jelení guláš, který tam mají! Ten nemá chybu! Dávám si ho pokaždé, když tam jsem. A párečky, ty teda Bárník nedostal. Asi neměl natolik okouzlující pohled jako Váš Deryk :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   16.05.2011 20:03 Žena quendery [799] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: mimišák
Fotka k příspěvku Zdravím z křivoklátských lesů, kdybyste se přece jen na tom Rejvízu dohodli, tak tam od nás alespoň pozdravujte ve staré hospůdce s krásnými židličkami, kde mají prima zelňačku, skvělou Černou horu a náš Deryk určitě vzpomíná na perfektní párečky, které dostával jako prezent.... :-D Rádi bychom se také sešli, je to senza nápad, ale zrovna se nám porouchal vrtulník..... smich smich Držím palce. ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 19:49 Kasthy Re: mimišák
Hmm...to není špatný nápad...Ráda bych s Rexem šla, ale na severní Moravu to mám strašně moc daleko...No tak bydlím v plzni sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 19:09 R Žena Nika [755] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
no radi by sme prisli,ale mame to trosku od ruky smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.05.2011 16:11 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
smich smich smich a neměli byste si to rozdělit na hafičí sraz po krajích?....
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 15:42 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
Tak jestli to bude někde na Moravě, taky se přidáme... hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 14:13 MartinaK Re: mimišák
Tak jsem to myslela, že bych jela normálně na Rejvíz na chatu a spojila to s tím srazem. Jenomže mě se nechce na chatu samotné. Přítel na psí akce zrovna není a máma se mnou nepojede (naši jsou rozvedení a chata je tátova). Ale tak ono by se to nějak vymyslí ještě.... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 13:59 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: MartinaK
No na Rejvíz asi ne - a určitě bychom tě nechtěli otravovat - ale pojedeš tam.. a cestou bychom mohli vykonat ten sraz. Proto nás s Radkou napadl ten Hradec nad Moravicí: pro tebe by to nemusela být velká zajížďka - a z Ostravy to zas tak daleko není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 13:49 MartinaK Re: mimišák
My máme na Rejvíze chatu, takže v Jeseníkách by to šlo taky. Otázkou ale zůstává, jestli by byl někdo ochotný se mnou na Rejvíz vůbec jet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 13:30 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: MartinaK
Marti - a co ta cesta na Rejvíz? Původním impulzem bylo totiž zrovna to.. uvažovali jsme o Jeseníkách (ale až na Rejvíz je to na otočku o ústa).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 13:23 MartinaK – Sraz
Super nápad. Jsem taky pro. O místě zkusím taky popřemýšlet, a kdyžtak sem dám vědět. Co třeba zrovna Rožnov p. Radhoštěm? Mě se tam tak líbilo :-) Akorát nevím, jaké trasy k procházkám tam jsou nebo nejsou.
Jinak pro mě je ještě cesta tak do té hodiny a půl přijatelná. Kdyby byl sraz někde dál a cesta tam mi trvala víc jak dvě hodiny, tak bych účast ještě zvážila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 13:21 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Milena
To zkusíme vymyslet - teď jen jestli vyhovuje termín? A jak daleko jste se schopni dopravit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 12:52 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: mimišák
V každém případě jsem pro, místo mne ale nenapadá. Nejsem žádný velký výletník, takže nemám přehled. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 12:38 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Milena
To až tak organizovaně bych to nepojala. Nechci suplovat nějaké tematické nebo výcvikové víkendy, ani nedoufám, že by dorazil někdo ze vzdálených končin. Ale několik hafíkáckých kamarádů jsme už potkali třeba na jiných akcích (výstavy, výšlapy, salašnické slavnosti..). A teď by nebylo špatné se potkat nenáhodně - a nejen salašnicky. A po nezdařeném setkání v Rožnově bychom nechtěli čekat na další příležitost, ale samy aktivně setkání vyvolat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 12:21 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: mimišák
No já myslela, že tam by to měli blíže i z Čech a je tam vždycky i nějaký program. ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 11:59 Žena Ráďa [507] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: helca
Zatím by se jednalo o jeden z těch uvedených dnů.Víkendík by mohl třeba přijít později :-D i se zábavou pro páníky. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 11:56 Žena Ráďa [507] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Milena
I já už jsem se na ten areál koukala.Dokonce tam chovná stanice berňáků už víkendy občas pořádá.A jak píše mimišanda,je to blízko pro Supíky ale od nás na jednodenní výlet od ruky.To možná někdy později až se vytvoří "klub Hafíků".To by se dalo uvažovat i o víkendu. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 11:36 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Milena
ehm - to je tak pro Supíka, ten to má kousek.. ale myslela jsem právě někde poblíž a opravdu tak na jeden den. Pokud by se dala dohromady parta, klidně by se to mohlo opakovat. A pak, až se poznáme, třeba i na delší dobu. Ty 3 dny nebylo myšleno v kuse - ale v průběhu těch dnů..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 11:22 Žena Milena [1577] - Teriéři
Príma nápad, ale jen na venčení je to málo. Chtělo by to v nějakém areálu, kam mohou pejskové a kde se dá pobejt. Napadly mě Heroltice u Tišnova, vím o tomhle areálu z toho důvodu, že jsem vyhrála pobyt v něm. Tak jsem to nastudovala a moc se mi to líbí. www.skola.kynolog.cz Zkuste nakouknout, a možná to tam někdo zná?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   16.05.2011 10:55 Žena Ráďa [507] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: petrab
Původní nápad je venčení a hlavně osobní setkání všech.No a uvidíme v co se to zvrtne ;-) .Páník špitnul něco o opožděném sletu :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 10:51 Žena helca [40] – Re: petrab
Nooo, to by bylo trosicku dlouhy venceni (3 dny smich ), takze by se asi nasla nejaka zabava i pro paniky - ne ? :-P si myslim ja - Bobi ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 10:46 Žena helca [40]
Napad je to paradni a ja vam preju, at se ujme, at se vas sejde co nejvic a vsem se to zalibi natolik, ze si to budete chtit zopaknout i v budoucnu. Je mi moc lito, ze nam to letos nevyjde a nebudem se moct zucastnit, ale pristi rok... kdo vi !! Taky bych vas chtel poznat ve skutecnosti a MOOOOOC !!! potlesk Bobi ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 10:41 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Ráďa
A to jako má bejt společný venčení a vejlet hafiků z hafiků a nebo rej páníčků?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.05.2011 10:17 Žena Ráďa [507] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – sraz hafíků
Původní verze byl výlet na Rejvíz.To se zamlouvalo jako celodenní výlet nám i paničce od Bárnyho.Pro Ostravu a okolí padl taky nápad sejít se na louce pod Hradcem nad Moravicí.Je tam krásná a velká louka.Nebo navrhněte místo i vy ostatní zájemnci. ahoj Letynka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.05.2011 09:09 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Sraz hafíků
Soukromně "salašnicky" jsme probírali možnost setkání - řekněme na začátku prázdnin a na Severní Moravě. Měl by někdo zájem potkat se i reálně, nejen virtuálně? Nabízí se termín od 3.-6.7.11 - a kde? To by záleželo na domluvě..
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 731x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/329-sraz-hafiku-2011