Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Yorkshire zvrací po nových granulích RC

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Yorkshire zvrací po nových granulích RC
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2011 11:20 Žena MíNela [2212] - Špicové a primitivní plemena
Přišlo to asi k více prezentacím, reagovali jsme všichni stejně - navštívit veta !!!Ten už doporučí po vyšetření nějakou dietu a i vhodné granulky nebo nějakou jemnější vařenou stravu.Né všichni psi snášejí granule. Mám kamarádku která má čivavky a jenom vaří - kdyby si kterákoliv čivka vzala granulku, tak do půl hodiny jedou na veterinu. Takže jediné co jim prospívá - a vet doporučil a schválil - je vařená rýže s kuřecím masem. A dokonce ta rýže musí být kulatozrnná !!! Tak přeju Terezce hodně zdaru a dobré pořízení love love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2011 08:37 Žena HOUP [1532]
tak to je dobře že se ňekdo ozval....asi byla moc zoufala a pokut sem to sem neměla dávat tak se omlouvam stydim a přeji jen to dobre... love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2011 08:28 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: HOUP
Také mi tato prosba přišla vzkazem, doporučila jsem hned granulky Royal vysadit a navštívit veterináře. Rexík také měl s touto značkou problémy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2011 08:18 Žena HOUP [1532]
Mily kamarade,
mam problem a potrebuji poradit. Vyrostla jsem na krmivu Royal pro Yorkshirky, ale posledni dva roky jsem mlsala Prfekt fit pro Yorkshirky. Panicka se rozhodla me zase zacit krmit Royalem, ale uz tri dny pokazde co si dam par granulek zvracim. Co se to se mnou deje? Poradis mi co mam delat???
Dekuji, preji ti dny plne slunicka Terezka a panicka



přišlo mi to dnes hned sem doporučila veterinaře doufam že panička už tam šla snad ňekdo i tak poradi něco jineho jako prvni pomoc ...snat Terezka nebude zla že jsem to dala sem nevim si rady.... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2011 08:08 A Muž Rex [1234] - AdministrátorRe: beraniste
Přidejte svoji zkušenost do sekce Výrobky, zde nemá co dělat. no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2011 22:50 beraniste – Výživa
Reklamní sdělení odstraněno redaktorem.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 104x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/353-yorkshire-zvraci-po-novych-granulich-rc