Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Ostravské Fauna trhy

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Sporty, aktivity, akce pro psy 

+ přidat příspěvek
Ostravské Fauna trhy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2012 20:01 GAGAL
Nezapomeňte v neděli 27.5.2012 na ostravské Fauna trhy. Více info naleznete na www.faunatrhy.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2011 21:33 GAGAL
Fotografie z akce 23.10.2011 naleznete na www.faunatrhy.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2011 21:47 GAGAL Re: jkagra
Tak to jsem rád ,že se líbí :-) Kontakty jsou velmi důležité a taky je něco úplně jiného když lidé zvířata vidí živá, než když jsou jen napsaná popř. vyfocená v inzerátech. Hodně chovatelů má zkušenost, že prodává "po trzích" :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.09.2011 11:30 Žena jkagra [3] - Špicové a primitivní plemena – úspěšná akce
Musím všem doporučit Ostrvské Fauna trhy ano byla jsem tam s odchovem a i když jsme neprodaly,tak jsem rozdala spoustu kontaktů a máme štěňátka zadané potlesk takže Fauna trhy mají ode mě palec super
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2011 09:56 GAGAL – Ostravské Fauna trhy
Nezapomeňte, zítra máte možnost prodat své odchovy, nebo koupit něco svým miláčkům na Ostravských Fauna trzích. Více info naleznete na www.faunatrhy.cz

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 156x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/361-ostravske-fauna-trhy