Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Dumlání deky

 

NápovědaFórum » Chování psů  

+ přidat příspěvek
Dumlání deky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2011 08:46 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Avona
No Bertík měl původně jednu - v pelíšku... a postupem času mu těch dek bylo podstoupeno hned několik, až nám zbyla jedna jediná a všechny ostatní jsou jeho :-D Ony ty potvůrky vědí jak na nás :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.10.2011 08:20 Žena Avona [292] - TeriéřiRe: Terda
Komín děkuje za pochvalu. Fleesová deka je TOP. Tu žužlá nejraději, nahrne si jí pod sebe a je v sedmém nebi. Má ovšem smůlu, mám jen jednu a ta je MOJE !! :-) K Vánocům asi dostane svojí, ať se nehádáme :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2011 20:31 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Avona
Joj. To je přesně ono ano akorát Bertík Maximalista, žižlá velkou flísovou deku. Mimochodem vestík je fěšák palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2011 11:48 Žena Avona [292] - Teriéři
Komín to dělá také, nechávám ho, je to jeho večetní rituál.. mám na stránkách video s názvem Pššt usíná a tam to dělá s hračkou....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2011 16:32 Žena Terda [484] - Jezevčíci – Dumlání deky
Ahoj,
mám takovou otázku čistě ze zájmu. Máme doma tříletého jezevčíka a zhruba od roka dělá to, že si pod sebe nahrne svojí deku, chytí ji předníma packama a začne ji dumlat (skoro jako štěňátko, když pije od mámy). Deku dumlá hlevně večer, když odpočívá. Když dumlá, tak ho nidko a nic jinýho než ta deka nezajímá. Jako malé štěňátko to nedělal. Zajímalo by mě (i zbytek rodiny) jestli se s podobným chováním setkal ještě někdo a co to případně znamená, pokud to není čistě jen jeho rozmar. Předem díky za odpovědi a názory.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování psů • Zobrazeno 108x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/364-dumlani-deky